Zlokalizowana w Łodzi Hurtownia Fajerwerków PyroTech jest największym tego typu podmiotem gospodarczym w swoim regionie. Zapewniamy dostęp do fajerwerków między innymi takich marek jak Jorge, Triplex, Surex, Piromax, Gaoo, Kasak, Tropic czy Klasek. Dla naszym klientów przygotowaliśmy bezkonkurencyjną ofertę hurtowych zakupów.

Umożliwiamy Wam dostęp do szerokiego asortymentu fajerwerków (ponad 3500 produktów w jednym miejscu) przy niezwykle korzystnych progach rabatowych.  Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców prowadzących sezonowy handel fajerwerkami jak i dla firm/osób, które wykonują pokazy fajerwerków amatorsko lub profesjonalne. Nasza łódzka hurtownia fajerwerków może również zaopatrywać sklepy, sieci handlowe czy franczyzowe w szeroki asortyment czołowych polskich marek. Dzięki różnorodnej liście produktów pirotechnicznych zapewniamy zaopatrzenie licznym „strefą kibica”, sklepom militarnym, miejscowym sklepom z fajerwerkami czy  grupom rekonstrukcyjnym. Jako hurtownia fajerwerków zapewniamy również transport zakupionych u nas produktów. Podgląd niektórych oferowanych przez nas fajerwerków w ofercie hurtowej dostępny jest również w naszym sklepie internetowym www.hurtownia-fajerwerki.pl. Tabele rabatowa znajduje się pod tym linkiem.

PORADY EKSPERTÓW

W łódzkiej hurtowni fajerwerków PyroTech pracują wykwalifikowani pirotechnicy doskonale znający sprzedawane fajerwerki. Od nas uzyskasz precyzyjne porady dotyczące wszystkich oferowanych produktów, bezpieczeństwa przechowywania fajerwerków czy przepisów dotyczących ich sprzedaży zarówno wewnątrz budynków jak i w odrębnych budkach/namiotach/kontenerach, w których często prowadzona jest sezonowa sprzedaż fajerwerków w Łodzi i na terenie Polski. Chętnie podpowiemy jaki asortyment i w jakiej ilości dobrać, aby handel przyniósł jak największy przychód.

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z HURTOWNIĄ PyroTech?

Niewątpliwie największą zaletę współpracy z naszą hurtownią fajerwerków jest jeden próg rabatowy umożliwiający zakupy u największych producentów pirotechniki amatorskiej oraz profesjonalnej.

Dodatkowo każdego dnia pracujemy nad powiększaniem oferty i dodawaniem nowych producentów fajerwerków. Dla naszych klientów (jako pirotechnicy, którzy cały rok pracują z materiałami pirotechnicznymi) przygotowujemy listę najlepiej sprzedających się fajerwerków/najbardziej rozpoznawalnych (i bezpiecznych – w pierwszej kolejności), które pozwolą na wygenerowanie potężnych przychodów. Chętnie pomagamy naszym partnerom w rozwoju swojej działalności, przeprowadzamy szkolenia, na których sezonowi sprzedawcy mogą lepiej poznać sprzedawane produkty czy przyuczamy ich w zakresie wykonywania małych pokazów fajerwerków na pirotechnice CE F1,F2,F3 – amatorskiej. Wspieramy w uzyskaniu uprawnień pirotechnicznych oraz koncesji na nabywanie materiałów klasy F3 w celu przeprowadzania pokazów pirotechnicznych. Nie jesteśmy nastawieni na zysk. Nie jesteśmy nastawieni na walkę z konkurencją, nawet z chęcią jej pomożemy! Misją naszej hurtowni fajerwerków i zespołu PyroTech jest popularyzacja szeroko pojętej pirotechniki w Polsce – zróbmy tu drugą Maltę!

NAWIĄŻ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy bezkonkurencyjną ofertę współpracy z hurtownią fajerwerków PyroTech. Stwórz swój biznes z naszą marką. Co oferujemy?

  • Narzut od 100% do 200% (w zależności od produktu),
  • Gotowe pakiety produktów. Już wyselekcjonowaliśmy najlepiej sprzedające się sezonowo produkty pirotechniczne z ponad 3500 fajerwerków jakimi dysponuje nasza hurtownia,
  • Wsparcie w przystosowaniu powierzchni sprzedażowej do aktualnie obowiązujących przepisów prawa dot. sprzedaży materiałów wybuchowych do użytku cywilnego (gaśnice, koce, temperatura, oznakowania, sposób przechowywania, akceptowalne ilości, dokumentacja ),
  • 8 letnie doświadczenie w handlu pirotechnikom,
  • Zespół wsparcie zawodowych pirotechników,
  • Dostarczamy bannery reklamowe,
  • Możliwość kontynuowanie współpracy w trakcie roku,
  • Materiały dostarczamy w korzystnych rabatach znacznie poniżej ceny hurtowe fajerwerków,
  • Możliwość szybkiego dowozu towaru w przypadku wystąpienia braków,
  • Sugerowane przez nas ceny sprzedaży są zgodne z cenami we wszystkich naszych punktach sprzedaży.

Nie zwlekaj i umów się na spotkanie z przedstawicielem hurtowni fajerwerków PyroTech. Oferta skierowana do sprzedawców na terenie całego kraju!

Kontakt w sprawie zakupów hurtowych: 530-250-392