Jesteśmy grupą osób, które chcą być najlepsze w swojej dziedzinie i robią wszystko aby to osiągnąć. PyroTech to zrodzony z pasji do mocnych wrażeń zespół wykwalifikowanych pirotechników. Realizujemy perfekcyjnie dopracowane, unikatowe i nowoczesne widowiska pirotechniczne oraz zajmujemy się kompleksową obsługą pirotechniczną. Nasze zadanie to po prostu robienie wrażenia –  zapewniamy roczną dawkę adrenaliny i gwarantujemy zapamiętanie naszego widowiska na długie lata.

PyroTech Pirotechnika Jakosc

JAKOŚĆ

 
PyroTech Pirotechnika Satysfakcja

SATYSFAKCJA

 
PyroTech Pirotechnika Bezpieczenstwo

BEZPIECZEŃSTWO

 
2459
2453
2452

Wspieramy się najnowszymi technologiami, śledzimy i wdrażamy światowe trendy, czynnie uczestniczymy w dyskusjach z pirotechnikami z całego globu wymieniając się doświadczeniem i spostrzeżeniami. Wszystko to żeby zapewnić najwyższą jakość, satysfakcję i maksymalne bezpieczeństwo podczas obsługiwanych przez nas realizacji. Dążymy do tego, żeby każdy obserwator naszego pokazu poczuł się wyjątkowo, a całe widowisko było dla niego niezapomnianym przeżyciem. Posiadamy pełen wachlarz usług pirotechnicznych – z zakresu pirotechniki widowiskowej, scenicznej, efektów specjalnych… zrobimy dla Ciebie wszystko. Precyzyjnie dopasowujemy rodzaj i wielkość ładunków do miejsca, w którym wykonujemy zlecenie, aby wykorzystać szczególne atuty danej lokalizacji w celu zmaksymalizowania atrakcyjności widowiska. Wykonywaliśmy pokazy z dachów budynków, specjalistycznych konstrukcji, w wyjątkowo wilgotnych miejscach czy na tratwach po środku zbiorników wodnych.

PyroTech Pirotechnika Precyzja

PRECYZJA

 
PyroTech Pirotechnika Przygotowanie

PRZYGOTOWANIE

 
PyroTech Pirotechnika Pasja

PASJA

 
2456
2455
2454

PyroTech posiada wszelkie wymagane przez organy państwowe pozwolenia i certyfikaty. Przy realizacji zlecenia zajmujemy się wszystkimi kwestiami formalno-prawnymi. Nasze pokazy zgłaszane są odpowiednim służbom oraz uzyskujemy pozwolenie na wykonanie pokazu pirotechnicznego w określonym miejscu i czasie. Działalność klienta ograniczamy do minimum. Posiadamy polisę ubezpieczeniową.

PyroTech Pirotechnika Certyfikaty

CERTYFIKATY

 
PyroTech Pirotechnika Powiadomienia

POWIADOMIENIA

 
PyroTech Pirotechnika Polisa

POLISA

 
2458
2460
2451