PyroTech to zrodzony z pasji do mocnych wrażeń zespół wykwalifikowanych pirotechników. Realizujemy perfekcyjnie dopracowane, unikatowe i nowoczesne widowiska pirotechniczne oraz zajmujemy się kompleksową obsługą pirotechniczną. Nasze zadanie to po prostu robienie wrażenia –  zapewniamy roczną dawkę adrenaliny i gwarantujemy zapamiętanie naszego widowiska na długie lata. Wspieramy się najnowszymi technologiami, śledzimy i wdrażamy światowe trendy, czynnie uczestniczymy w dyskusjach z pirotechnikami z całego globu wymieniając się doświadczeniem i spostrzeżeniami. Wszystko to żeby zapewnić najwyższą jakość, satysfakcję i maksymalne bezpieczeństwo podczas obsługiwanych przez nas realizacji. Dążymy do tego, żeby każdy obserwator naszego pokazu poczuł się wyjątkowo, a całe widowisko było dla niego niezapomnianym przeżyciem.

PyroTech Pirotechnika Jakosc

JAKOŚĆ

 
PyroTech Pirotechnika Satysfakcja

SATYSFAKCJA

 
PyroTech Pirotechnika Bezpieczenstwo

BEZPIECZEŃSTWO

 

Posiadamy pełen wachlarz usług pirotechnicznych – z zakresu pirotechniki widowiskowej, scenicznej, efektów specjalnych… zrobimy dla Ciebie wszystko. Precyzyjnie dopasowujemy rodzaj i wielkość ładunków do miejsca, w którym wykonujemy zlecenie, aby wykorzystać szczególne atuty danej lokalizacji w celu zmaksymalizowania atrakcyjności widowiska. Wykonywaliśmy pokazy z dachów budynków, specjalistycznych konstrukcji, w wyjątkowo wilgotnych miejscach czy na tratwach po środku zbiorników wodnych.

PyroTech Pirotechnika Precyzja

PRECYZJA

 
PyroTech Pirotechnika Przygotowanie

PRZYGOTOWANIE

 
PyroTech Pirotechnika Pasja

PASJA

 

PyroTech posiada wszelkie wymagane przez organy państwowe pozwolenia i certyfikaty. Przy realizacji zlecenia zajmujemy się wszystkimi kwestiami formalno-prawnymi. Nasze pokazy zgłaszane są odpowiednim służbom oraz uzyskujemy pozwolenie na wykonanie pokazu pirotechnicznego w określonym miejscu i czasie. Działalność klienta ograniczamy do minimum. Posiadamy polisę ubezpieczeniową.

PyroTech Pirotechnika Certyfikaty

CERTYFIKATY

 
PyroTech Pirotechnika Powiadomienia

POWIADOMIENIA

 
PyroTech Pirotechnika Polisa

POLISA