Wybierz jeden z dodatków, aby uatrakcyjnić swój pokaz:

Płonące kształty

Jeden z najczęściej dobieranych dodatków. Dowolne słowo, litera, cyfra i czego tylko dusza zapragnie! Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych lancy i punktów świetlnych jesteśmy w stanie skonstruować dowolny kształt! Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia. Idealny pomysł na zaręczyny, wesela, urodziny, jubileusze lub inne tematyczne imprezy. Wielokolorowe wariacje wprawią Państwa w osłupienie.

634
 
646

VIP Start

Specjalnie skonstruowany, świecący przycisk w kształcie serca, po którego naciśnięciu wybrana osoba (np. para młoda) może samodzielnie rozpocząć pokaz fajerwerków. Umieszczony wewnątrz mechanizmu inicjującego nadajnik radiowy po naciśnięciu przycisku zainicjuje niesamowite widowisko pirotechniczne. Można również śmiało wykorzystać taki przycisk wiele razy podczas trwania jednego pokazu. Przykładem jest inicjacja serca z fontannami, płonących literek czy wodospadu iskier. Przycisk VIP Start sprawi, że widownia poczuję się integralną częścią pokazu fajerwerków.

 

Szpaler z fontann

W momencie gdy auto dojeżdża do miejsca imprezy szpaler z fontann prowadzi samochód pod samo wejście. Bardzo efektowny i widowiskowy sposób na przyjęcie np. pary młodej lub innej osobistości. Od kilku do nawet kilkunastu fontann inicjowanych w odpowiednich sekwencjach stwarza wyjątkowy nastrój i nadaje wydarzeniu podniosły charakter. Kolejny z najpopularniejszych dodatków. Czemu tu się dziwić? Oprawa pirotechniczna w postaci szpaleru to wspaniały przedsmak tego co dalej czeka zgromadzonych gości!

636
 
642

Serce z fontannami

Pod specjalnie wyselekcjonowany podkład muzyczny serce z fontannami sprawdza się fenomenalnie. W trakcie regularnego pokazu fajerwerków, w odpowiednim momencie utworu, odpalamy ogromne serce w oprawie złotych fontann. Efekt wywołuje silne emocje wśród widowni i zawsze cieszy się pozytywnymi opiniami odbiorców! Wspaniale sprawdza się również jako tło do fotografowania np. pary młodej. Bardzo prosty, ale jakże widowiskowy efekt, który powoduje szeroki uśmiech na twarzach widowni.

 

Specjalistyczne nagłośnienie

Potężne, kilkudziesięciokilogramowe głośniki koncertowe sprawią, że efekty dźwiękowe będą równie niesamowitą atrakcją jak pokaz fajerwerków. Dzięki zastosowanej najnowocześniejszej technologii w systemie nagłośnieniowym wyciskamy z pokazów wszystko co możliwe! Chcą Państwo poczuć podkład muzyczny na własnym ciele? Tak, aby dźwięk przeszywał od stóp do głów? Lepszej okazji Państwo nie znajdą!

643
 
640

Spektakularny taniec

Typowo weselny dodatek w naszej ofercie. Specjalnie rozłożony parkiet, na którym para młoda romantycznie tańczy, podczas gdy w kulminacyjnym momencie w tle rozgrywa się iście epicki pokaz pirotechniczny w towarzystwie profesjonalnych fontann! Kilkuminutowe widowisko może być dodatkiem do regularnego pokazu lub stanowić danie główne wieczoru. Tego typu dodatek wymaga jednak dużego zaangażowania ze strony pary młodej podczas procesu tworzenia widowiska.

 

Duża sztuka

Kilkucalowa bomba pirotechniczna. Potężny i niesamowicie efektowny dodatek. Wybuch następuje na wysokości do 350 metrów a rozpiętość efektu to nawet 100 metrów! Niesamowity deszcz iskier który wędruje do samej ziemi stanowi niezwykle efektowny finał pokazu fajerwerków. Idealnie skomponowany z resztą wykorzystywanych ładunków poderwie z ziemi każdego! Gorąco polecamy!

644
 
637

Strzelanie z wody

W naszej ofercie znajdą państwo stosunkowo elitarny dodatek jakim jest strzelanie z akwenów wodnych. Specjalnie skonstruowane wodne wyrzutnie są wspaniałym dodatkiem do regularnego pokazu fajerwerków. Atutem tego typu atrakcji jest możliwość zainicjowania ładunków na początku, w trakcie lub na końcu widowiska. Pokaz przy sprzyjających warunkach można wykonać całkowicie na wodzie przy użyciu specjalistycznej barki. Niezwykle rzadko stosowany efekt pirotechniczny przez konkurencyjne firmy, ale my dbamy o najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Wielokolorowe show dołączone do docelowego pokazu pirotechnicznego jest czymś więcej niż alternatywą dla innych dodatków.

 

Wodospad

Efekt wodospadu iskier. Wspaniały dodatek, który z powodzeniem można zastosować przy wejściu do budynków na specjalnie skonstruowanych wysięgnikach lub bezpośrednio na elementach budowlanych. Świetna opcja do rozpoczęcia głównego pokazu fajerwerków lub połączenia z płonącymi literkami. Kilkumetrowy wodospad iskier jest niezwykłym dodatkiem na uroczystościach weselnych lub dużych imprezach plenerowych. Możliwość połączenia paru wodospadów pozwoli uzyskać nam efekt samej Niagary!

645
 
639

Bombowe serca

Wielkokalibrowe bomby, które po wybuchu przybierają kształt serca. Czerwone, rozłożyste serca sprawią, że para młoda jak i goście będą wspominali pokaz pirotechniczny przez długi okres czasu. Bombowe serca idealnie pasują na finał widowiska pirotechnicznego w towarzystwie innych kończących efektów. Dodatek polecamy do zastosowania podczas weselnych uroczystości.

 

Podwójny finał

Finał widowiska pirotechnicznego to zazwyczaj najefektowniejszy moment całego pokazu. Dzięki temu dodatkowi możesz podnieść emocje do maksimum. Stosując finał o podwójnej sile należy spodziewać się, że efekty pirotechniczne przykryją całe niebo od samego gruntu. Wodospady iskier, deszcz komet połączony z mniejszymi wyrzutniami i bombami dużego kalibru sprawi, że Państwa uroczystość na długo zapadnie w pamięci widowni.

647
 
638

Ciężki dym

Specyficzny dodatek nadający niepowtarzalny bajkowy klimat. Ciężki dym to imitacja bardzo intensywnej mgły, która unosi się kilkanaście centymetrów nad ziemią. Do zastosowana zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Niesamowity efekt, który doskonale sprawdza się jako początek pokazu pirotechnicznego lub scenerii zdjęciowej. Dzisiejsza technologia potrafi niesamowicie uatrakcyjnić imprezy, więc dlaczego z tego nie korzystać ? Poczuj się jak w niebie!