Firmowy event? Dni miasta? Jubileusz? To właśnie dla uświetnienia takich uroczystości powstała firma PyroTech. Jeżeli tylko chcesz, aby Twoje wydarzenie pozostało niezapomniane, wywołało silne emocje wśród widzów, jeżeli chcesz po prostu zrobić wrażenie… z przyjemnością zrobimy to dla Ciebie!

GWARANTUJEMY:

Formalności

 

Dbając o Państwa czas zapewniamy dopełnienie wszelkich formalności związanych z wykonaniem pokazu fajerwerków. Powiadamiamy odpowiednie służby: Straż Pożarną, Policję oraz Państwową Agencję Żeglugi Powietrznej.

Ubezpieczenie OC

 

Wszystkie nasze realizacje są objęte ubezpieczeniem OC, zapewniającym pełną ochronę w przypadku wystąpienia szkód będących następstwem wykonania pokazu pirotechnicznego.

Sprawdzenie terenu

 

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych realizacji, przed każdym pokazem dokonujemy weryfikacji miejsca jego wykonywania. Pozwala to również na precyzyjne dobranie materiałów pirotechnicznych.

 

WYBIERZ PAKIET

 
Little
6 min.czas trwania
3 części
Do 3 miejsc odpalania
Rozmiar ładunków: do 4″
Standardowy finał
Ładunki sferyczne
Big
8 minczas trwania
4 części
Do 4 miejsc odpalania
Rozmiar ładunków do 5″
Wzbogacony finał
Ładunki sferyczne
Monster
10 min.czas trwania
5 części
Do 5 miejsc odpalania
Rozmiar ładunków do 6″
Podwójny finał
Ładunki cylindryczne
Individual
Do ustaleniaczas trwania
Do ustalenia
Do ustalenia
Do ustalenia
Do ustalenia
Do ustalenia

*Powyższe zestawienie ma charakter poglądowy. Każde zamówienie rozpatrywane jest indywidualnie. Faktyczne wartości mogą się różnić w zależności od preferencji klienta i miejsca wykonywania pokazu.

Potrzebujesz szczegółowej oferty? Napisz do nas!

 

DODAJ MUZYKĘ

 

Nasze propozycje:

Galantis - Peanut Butter Jelly

Thomas Bergersen - Empire of Angels

David Guetta - Titanium ft. Sia

Rihanna - Diamonds (Dubstep Remix)

Mike Posner - I Took A Pill In Ibiza

Galantis - Runaway (U & I)

AC/DC - Thunderstruck

Royksopp - Royksopp Forever

Guns N' Roses-Paradise City

Alan Walker - Faded

Two Steps From Hell - None Shall Live

Lindsey Stirling- Crystallize

Fajerwerki to idealna atrakcja nie tylko na Sylwestra

Oferujemy trzy standardowe pakiety pokazów fajerwerków oraz czwarty – w pełni indywidualny, który planujemy wspólnie z klientem. Standardowy pokaz trwa od 6 do 10 minut. Jeżeli jednak pragniesz oczarować swoich gości i przewyższyć ich najśmielsze oczekiwania, postaw na pokaz indywidualny, którego czas, rozmiar i rodzaj ładunków, a także muzyka i intensywność finału pozostają do ustalenia. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie niezapomniane widowisko!

Sprawimy, że Twoje przyjęcie będzie niezapomniane

Pokazy pirotechniczne organizujemy w takich miastach, jak Kraków, Wrocław, Łódź. Jeżeli chcesz wyprawić przyjęcie na terenie Polski i wzbogacić go o pokaz fajerwerków – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przyjedziemy we wskazane miejsce, przygotujemy teren i zadbamy o to, aby Twoja impreza była wystrzałowa!