Firmowy event? Dni miasta? Jubileusz? To właśnie dla uświetnienia takich uroczystości powstała firma PyroTech. Jeżeli tylko chcesz, aby Twoje wydarzenie pozostało niezapomniane, wywołało silne emocje wśród widzów, jeżeli chcesz po prostu zrobić wrażenie… z przyjemnością zrobimy to dla Ciebie!

Kto to ten PyroTech? : )

Zespół PyroTech to jeden z liderów branży pirotechnicznej w kraju. Jesteśmy grupą osób, które chcą być najlepsze w swojej dziedzinie i robią wszystko aby to osiągnąć. Nasze pokazy pirotechniczne słynną z innowacyjnych zastosowań, niezwykłej precyzji oraz bardzo wysokiego stopnia synchronizacji pokazu z podkładem muzycznym. Każdego dnia nasz zespół ciężko pracuje nad doskonaleniem swoich umiejętności, tworzeniem innowacyjnych usług oraz produktów. Wszystkie realizowane pokazy pirotechniczne poprzedzone są wnikliwą analizą terenu, doborem idealnego dla danego wydarzenia podkładu muzycznego, opracowaniem scenariusza pokazu pirotechnicznego, zaplanowaniem aranżacji rozpoczęcia pokazu oraz precyzyjnym przygotowaniem ładunków, które już tylko rozstawiamy na miejscu pokazu. Każda minuta zamówionego przez Państwa pokazu pirotechnicznego to często dni i tygodnie przygotowań, ponieważ prawdziwą sztukę pirotechniczną można dostrzec/doświadczyć wyłącznie przy zachowaniu maksymalnej precyzji.

Niesprzyjające warunki atmosferyczne?

Przy odpowiednim przygotowaniu niesprzyjające warunki atmosferyczne nie stanowią zagrożenia. Niejednokrotnie przeprowadzaliśmy pokazy podczas ulew, opadów śniegu czy nawet podczas burz z piorunami. Jest to możliwe dzięki doświadczeniu naszych pirotechników oraz wysokiej klasie sprzętu, z którego korzystamy. Ładunki pirotechniczne możemy odpalać nawet pod wodą! Opady deszczu są naszym sprzymierzeńcem i wyłącznie zwiększają bezpieczeństwo podczas przeprowadzanych przez nas pokazów pirotechnicznych.

GWARANTUJEMY:

Formalności

 

Dbając o Państwa czas zapewniamy dopełnienie wszelkich formalności związanych z wykonaniem pokazu fajerwerków. Powiadamiamy odpowiednie służby: Straż Pożarną, Policję oraz Państwową Agencję Żeglugi Powietrznej.

Ubezpieczenie OC

 

Wszystkie nasze realizacje są objęte ubezpieczeniem OC, zapewniającym pełną ochronę w przypadku wystąpienia szkód będących następstwem wykonania pokazu pirotechnicznego.

Sprawdzenie terenu

 

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych realizacji, przed każdym pokazem dokonujemy weryfikacji miejsca jego wykonywania. Pozwala to również na precyzyjne dobranie materiałów pirotechnicznych.

 

WYBIERZ PAKIET

 
Little
6 min.czas trwania
3 części
Do 3 miejsc odpalania
Rozmiar ładunków: do 4″
Standardowy finał
Ładunki sferyczne
CENA: 7600 zł netto
Big
8 minczas trwania
4 części
Do 4 miejsc odpalania
Rozmiar ładunków do 5″
Wzbogacony finał
Ładunki sferyczne
CENA: 11200 zł netto
Monster
10 min.czas trwania
5 części
Do 5 miejsc odpalania
Rozmiar ładunków do 6″
Podwójny finał
Ładunki cylindryczne
CENA: 16000 zł netto
Individual
Do ustaleniaczas trwania
Do ustalenia
Do ustalenia
Do ustalenia
Do ustalenia
Do ustalenia
CENA: od 16000 zł netto

Powyższe zestawienie ma charakter poglądowy. Każde zamówienie rozpatrywane jest indywidualnie. Faktyczne wartości mogą się różnić w zależności od preferencji klienta i miejsca wykonywania pokazu. Przykładowo częstą praktyką klientów jest zmniejszenie czasu trwania pokazu pirotechnicznego w celu zwiększenia intensywności lub ilości miejsc, z których mają być odpalane ładunki pirotechniczne. Taka sytuacja ma miejsce w prezentowanym poniżej nagraniu widowiska pirotechnicznego.

 

PRZYKŁADOWE NAGRANIA REALIZACJI

 

 

DODAJ MUZYKĘ

 

Nasze propozycje:

Galantis - Peanut Butter Jelly

Thomas Bergersen - Empire of Angels

David Guetta - Titanium ft. Sia

Rihanna - Diamonds (Dubstep Remix)

Mike Posner - I Took A Pill In Ibiza

Galantis - Runaway (U & I)

AC/DC - Thunderstruck

Royksopp - Royksopp Forever

Guns N' Roses-Paradise City

Alan Walker - Faded

Two Steps From Hell - None Shall Live

Lindsey Stirling- Crystallize

Potrzebujesz szczegółowej oferty? Pobierz TUTAJ (PDF)!

 

Fajerwerki to idealna atrakcja nie tylko na Sylwestra

Oferujemy trzy standardowe pakiety pokazów fajerwerków oraz czwarty – w pełni indywidualny, który planujemy wspólnie z klientem. Standardowy pokaz trwa od 6 do 10 minut. Jeżeli jednak pragniesz oczarować swoich gości i przewyższyć ich najśmielsze oczekiwania, postaw na pokaz indywidualny, którego czas, rozmiar i rodzaj ładunków, a także muzyka i intensywność finału pozostają do ustalenia. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie niezapomniane widowisko!

Sprawimy, że Twoje przyjęcie będzie niezapomniane

Pokazy pirotechniczne organizujemy w takich miastach, jak Kraków, Wrocław, Łódź. Jeżeli chcesz wyprawić przyjęcie na terenie Polski i wzbogacić go o pokaz fajerwerków – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością przyjedziemy we wskazane miejsce, przygotujemy teren i zadbamy o to, aby Twoja impreza była wystrzałowa!

ZAMAWIAM SPEKTAKULARNE WIDOWISKO PIROTECHNICZNE!

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z usług świadczonych przez zespół PyroTech zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza wstępnego zamówienia pokazu pirotechnicznego. Umożliwi to nam sprawną weryfikację terenu pokazu, sprawdzenie dostępności terminu, obliczenie kosztów dojazdu. To wszystko nie zajmie więcej niż 24h! 🙂

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące widowisk pirotechnicznych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 794-999-832