Zestawy pirotechniczne do samodzielnego odpalania to świetna alternatywa dla pokazów sztucznych ogni. W naszej ofercie posiadamy autorskie konstrukcje składające się z różnokolorowych efektów pirotechnicznych, które wywrą niemalże takie samo wrażenie na uczestnikach imprezy jak profesjonalne widowiska. Materiały są bardzo proste i bezpieczne w obsłudze – gotowe do użytku wraz z instrukcją obsługi. Na specjalne życzenie klientów każdy zestaw dostarczamy we wskazane miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

GWARANTUJEMY:

Najlepsze materiały

 

Kupując nasze zestawy pirotechniczne mają Państwo pewność wykorzystania produktów najwyższej jakości. Wszystkie stosowane przez nas materiały są oznaczone europejskim certyfikatem zgodności CE. Prowadzimy współpracę z najlepszymi producentami
i importerami fajerwerków w Polsce.

Niezawodność

 

Przy przygotowywaniu naszych zestawów używamy najnowocześniejszych metod montażu i zabezpieczeń. Zastosowanie dodatkowych systemów inicjujących powoduje, że cechują się one bardzo wysokim poziomem niezawodności. Nie martw się o niewypały!

Instruktaż

 

Dbając o Państwa bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, przy zakupie każdego zestawu udzielamy pełnego instruktażu jego obsługi. Nasz pirotechnik szczegółowo przedstawi Państwu zasady bezpieczeństwa oraz wytłumaczy w jaki sposób ustawić ładunki, jak je zainicjować i jak postępować po skończonym pokazie.

Unikatowość

 

Każde zamówienie rozpatrujemy osobno. Wszystkie zestawy dostosowywane są zarówno pod kątem indywidualnych preferencji klienta, jak i również miejsca wykonywania pokazu. Dodatkowo, szeroki asortyment wykorzystywanych przez nas materiałów pozwala nam zagwarantować unikatowość każdego z nich.

 

WYBIERZ ZESTAW

 
Basic
3 min.czas trwania
Mix efektów i kolorów
Rozmiar ładunków 1,2″
Od 300 wystrzałów
Efekt pionowy
Advanced
4 min.czas trwania
Mix efektów i kolorów
Rozmiar ładunków 1,5″
Od 400 wystrzałów
Efekt panoramiczny
Maxi
5 min.czas trwania
Mix efektów i kolorów
Rozmiar ładunków 2″
Od 500 wystrzałów
Efekt panoramiczny

*Powyższe zestawienie ma charakter poglądowy. Każde zamówienie rozpatrywane jest indywidualnie. Faktyczne wartości mogą się różnić w zależności od preferencji klienta i miejsca wykonywania pokazu.

Stwórz swoje własne widowisko – zamów gotowe materiały!

Widowiskowe materiały pirotechniczne zostały przygotowane przez nas tak, aby zapewnić bezpieczną zabawę z fajerwerkami. Wybuchowe zestawy świetnie sprawdzą się podczas wyjątkowych uroczystości na świeżym powietrzu, takich jak ślub, czy urodziny. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego dostarczając materiały pirotechniczne do naszych klientów, udzielamy również profesjonalnego instruktażu dotyczącego zasad bezpieczeństwa i użytkowania zestawu fajerwerków.

Wybierz unikatowy zestaw pirotechniczny na wystrzałową imprezę

Jeżeli marzy Ci się pokaz fajerwerków w konkretnym kolorze lub ułożeniu – pomożemy Ci go stworzyć. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenie. Wystarczy, że wybierzesz jeden z dostępnych zestawów:Basic, Advanced, Maxi i skontaktujesz się z nami w celu realizacji.

Odwiedź nasz sklep internetowy (18+)