Sylwester bez fajerwerków? To nie przejdzie! Nasze sylwestrowe realizacje cieszą się ogromnym zainteresowaniem, co motywuje nas do przygotowania coraz bardziej nietuzinkowych pokazów. Nad Twoim bezpieczeństwem i zadowoleniem czuwają nasi najlepsi pirotechnicy. Nasz pokaz jest w pełni zsynchronizowany z muzyką, co dodaje jeszcze więcej pikanterii do tego wspaniałego widowiska.

GWARANTUJEMY:

Formalności

 

Dbając o Państwa czas zapewniamy dopełnienie wszelkich formalności związanych z wykonaniem pokazu fajerwerków. Powiadamiamy odpowiednie służby: Straż Pożarną, Policję oraz Państwową Agencję Żeglugi Powietrznej.

Ubezpieczenie OC

 

Wszystkie nasze realizacje są objęte ubezpieczeniem OC, zapewniającym pełną ochronę w przypadku wystąpienia szkód będących następstwem wykonania pokazu pirotechnicznego.

Sprawdzenie terenu

 

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych realizacji, przed każdym pokazem dokonujemy weryfikacji miejsca jego wykonywania. Pozwala to również na precyzyjne dobranie materiałów pirotechnicznych.

Sylwestrowe fajerwerki do samodzielnego odpalania

Pokazy sylwestrowe zazwyczaj są drogie, ze względu na ilość używanych materiałów i nietypowy dzień pracy. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek, dlatego naszym klientom oferujemy zestawy do samodzielnego odpalania. Z naszymi fajerwerkami Twój Sylwester będzie wystrzałowy!

Mamy doświadczenie w wystrzałowych imprezach sylwestrowych

Nasze realizacje cieszą się ogromnym zainteresowaniem, co potwierdza jakość świadczonych przez nas usług. Przeszło dwadzieścia pokazów sylwestrowych pozwoliło nam nabrać ogromnego doświadczenia na tej płaszczyźnie. Możesz nam zaufać! Zamów pokaz sylwestrowy i zadbaj o dobrą zabawę w ostatnim dniu roku.

PRZEJDŹ DO ZESTAWÓW