Fajerwerki na wesele Lublin

Czym byłoby wesele bez żadnych atrakcji? Pewnie kolejną zwyczajną imprezą. Nic więc dziwnego, że na weselach organizowane są różnego rodzaju zabawy, konkursy oraz atrakcje, dzięki którym ta wyjątkowa noc pozostaje w pamięci nie tylko Młodej Pary, ale i również zaproszonych gości. Jedną z nietypowych atrakcji często wybieraną na wesela w Lublinie są pokazy fajerwerków.

Weselne pokazy sztucznych ogni

Weselne pokazy sztucznych ogni to nietypowa atrakcja, której celem jest zachwycenie wszystkich zgromadzonych gości, a przede wszystkim Młodą Parę, gdyż to właśnie dla nich pokaz ma uświetnić tę niezwykłą noc.

Pokaz pirotechniczny na weselu to nie są zwykłe fajerwerki, a cały spektakl, na który składa się oryginalna choreografia w akompaniamencie wybranego utworu muzycznego, co sprawia, że pokaz sztucznych ogni może nie tylko zachwycać, ale również wzruszać wszystkich obecnych na weselu gości i Młodą Parę.

Pokaz fajerwerków może być również oryginalną formą niespodzianki dla nowożeńców od weselnych gości, w ramach podziękowania za wspaniałą zabawę. Dzięki możliwości dopasowania pokazu sztucznych ogni do potrzeb czasowych i budżetowych jest to atrakcja, robiąca niezwykłe widowisko dla wszystkich, niedużym kosztem.

Dodatki do weselnych pokazów sztucznych ogni

Weselne pokazy fajerwerków to nie tylko podniebny spektakl, ale również dodatki pirotechniczne, które przyozdobią najważniejsze punkty każdego wesela jak na przykład pierwszy taniec, czy krojenie tortu.

Pierwszym dodatkiem pirotechnicznym chętnie wybieranym na wesela w Lublinie jest ciężki dym, gwarantujący niezwykle bajkową otoczkę podczas pierwszego tańca. Kolejnym widowiskowym dodatkiem jest szpaler z fontann, który rozświetla drogę Młodej Parze i gościom tysiącem złotych iskier. Inną formą dodatku może być również wodospad iskier świetnie ozdabiający wejście do budynku.

Dodatkami do weselnych pokazów fajerwerków jest np. bombowe serce, czyli wielka sztuka pirotechniczna wybuchająca w kształcie serca, podwójny finał, czy przycisk VIP Start, pozwalającym Młodej Parze na samodzielne rozpoczęcie weselnego pokazu sztucznych ogni jednym kliknięciem.

Weselny pokaz fajerwerków w Lublinie

Zapraszamy do obejrzenia zrealizowanego przez nas weselnego pokazu fajerwerków w Lublinie. Jest to jednoczęściowy pokaz pirotechniczny z naszej oferty Bronze. Zachwycenie Młodej Pary oraz gości weselnych bezcenne!

Fajerwerki na weselu a bezpieczeństwo

Pokaz fajerwerków to niebywały spektakl, na który decyduje się coraz więcej osób organizujących wesele w Lublinie. Należy jednak pamiętać o najważniejszym, czyli bezpieczeństwie. Weselny pokaz pirotechniczny musi być planowany i przeprowadzony przez profesjonalnych pirotechników, którzy zadbają o każdy szczegół pokazu, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Weselny pokaz fajerwerków, jak każdy inny pokaz pirotechniczny wymaga załatwienia wielu formalności związanych ze sprawdzeniem terenu, uzyskaniem zgód na jego przeprowadzenie od właściwych organów, a także odpowiedniego przygotowania terenu. Pokazy sztucznych ogni mogą być organizowane praktycznie w każdych warunkach pogodowych (przy odpowiednim zabezpieczeniu materiałów pirotechnicznych i całej instalacji), na każdym terenie, nawet na środku zbiorników wodnych, o ile nie zagraża to życiu lub zdrowiu osób trzecich.

Pozostałe informacje o fajerwerkach na wesele i dodatkach znajdują się w naszej ofercie.