Pokaz pirotechniczny na wesele to dla wielu okazja aby w wybuchowy sposób podziękować gościom za przybycie lub rodzicom za trud i poświęcenie włożone w wychowanie. Często też zdarza się tak, że pokaz pirotechniczny to niespodzianka weselna dla pary młodej. Nic w tym dziwnego, bowiem kto nie chciałby niezapomnianego spektaklu świateł na swoim weselu? Miliony iskier, tysiące kolorów, setki efektów… to tylko niektóre z cech które sprawiają, że klimat staje się magiczny, a wszyscy goście nie mogą oderwać oczu. Gwarantujemy, że nasza realizacja pozostanie w pamięciach wszystkich widzów na bardzo długo! Firma PyroTech dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciężkiej pracy stała się liderem na rynku pirotechnicznym. Nasze ceny fajerwerków na wesele są przystępne dla wszystkich. Przygotujemy spektakularny pokaz pirotechniczny do wskazanego budżetu!

Niespodzianka na wesele w postaci pokazu sztucznych ogni

Chcesz sprawić bliskiemu niepowtarzalną, zapierającą dech w piersiach niespodziankę? Dla nas to żaden problem! Przygotujemy dla Ciebie spektakularne widowisko dzięki któremu zaskoczysz wszystkich zgromadzonych gości oraz przede wszystkim parę młodą! W naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie, bowiem ceny weselnych pokazów fajerwerków są zróżnicowane po to, aby każdy mógł wybrać odpowiednie do swojego budżetu rozwiązanie.

Pakiety i ceny weselnych pokazów fajerwerków

Pierwszym podstawowym pakietem dla profesjonalnych weselnych pokazów fajerwerków jest pakiet Bronze, jego koszt to 925 zł/min. Cechuje go 210 strzałów na minutę, dowolny podkład muzyczny oraz darmowe nagłośnienie! Następnym powiększonym pakietem jest Silver jego cena to 1350 zł/min, a w jego ramach dostajecie Państwo 350 strzałów na minutę, nagłośnienie GRATIS, dowolny podkład muzyczny oraz rozmiar ładunków do 4”!!! Pakietem którego nie powstydziły by się największe wesela w Hollywood to pakiet Gold, zsynchronizowany z dowolnym podkładem muzyczny, z darmowym nagłośnienieniem, do 5 miejsc odpalenia, ładunki o rozmiarze do 6” oraz 530 strzałów na minutę. Cena weselnego pokazu fajerwerków w pakiecie Gold to 1930 zł/min. Największe pokazy festiwalowe są porównywalne do naszego pakietu Individual! Niezapomniane wrażenia, pełna synchronizacja z podkładem muzycznym, zaawansowane sekwencje single shot’ów, ładunki cylindryczne o rozmiarach do 8”! Dodatkowo w ramach tego pakietu świadczymy usługę wizualizacji komputerowej, dzięki której mogą zobaczyć Państwo swój spektakularny pokaz pirotechniczny na miesiąc przed weselem. Koszt weselnego pokazu sztucznych ogni w pakiecie Individual to 2690 zł/min.
Wykonujemy pokazy trwające min. 3 minuty.

Poniżej można zobaczyć nagrania weselnych pokazów fajerwerków realizowanych przez zespół PyroTech na terenie całego kraju: