Jesteśmy grupą osób, które chcą być najlepsze w swojej dziedzinie i robią wszystko aby to osiągnąć. PyroTech to zrodzony z pasji do mocnych wrażeń zespół wykwalifikowanych pirotechników. Realizujemy perfekcyjnie dopracowane, unikatowe i nowoczesne pokazy pirotechniczne oraz zajmujemy się kompleksową obsługą pirotechniczną. Nasze zadanie to po prostu… robienie wrażenia –  zapewniamy roczną dawkę adrenaliny, aplauz widowni i gwarantujemy zapamiętanie naszego widowiska na długie lata. Pokazy pirotechniczne realizujemy na terenie całej Polski oraz coraz częściej gościmy poza granicami kraju. Współpracujemy z licznymi firmami eventowymi, domami kultury, miastami czy gminami. Relacje z każdą instytucją zawsze mają charakter długoterminowy.

PyroTech Pirotechnika Jakosc

JAKOŚĆ

 
PyroTech Pirotechnika Satysfakcja

SATYSFAKCJA

 
PyroTech Pirotechnika Bezpieczenstwo

BEZPIECZEŃSTWO

 

Wspieramy się najnowszymi technologiami, śledzimy i wdrażamy światowe trendy, czynnie uczestniczymy w dyskusjach z pirotechnikami z całego globu wymieniając się doświadczeniem i spostrzeżeniami. Wszystko to żeby zapewnić najwyższą jakość, satysfakcję i maksymalne bezpieczeństwo podczas obsługiwanych przez nas realizacji. Dążymy do tego, żeby każdy obserwator naszego pokazu poczuł się wyjątkowo, a całe widowisko pirotechncizne było dla niego niezapomnianym przeżyciem. Posiadamy pełen wachlarz usług pirotechnicznych – z zakresu pirotechniki widowiskowej, scenicznej, efektów specjalnych, fajerwerków na wesele… zrobimy dla Ciebie wszystko. Precyzyjnie dopasowujemy rodzaj i wielkość ładunków do miejsca, w którym wykonujemy zlecenie, aby wykorzystać szczególne atuty danej lokalizacji w celu zmaksymalizowania atrakcyjności widowiska. Wykonywaliśmy pokazy pirotechniczne z dachów budynków, specjalistycznych konstrukcji, owalnych scen, w wyjątkowo wilgotnych miejscach czy na tratwach po środku zbiorników wodnych.

PyroTech Pirotechnika Precyzja

PRECYZJA

 
PyroTech Pirotechnika Przygotowanie

PRZYGOTOWANIE

 
PyroTech Pirotechnika Pasja

PASJA

 

PyroTech posiada wszelkie wymagane przez organy państwowe koncesje, pozwolenia i certyfikaty. Przy realizacji zlecenia zajmujemy się wszystkimi kwestiami formalno-prawnymi. Nasze pokazy fajerwerków zgłaszane są odpowiednim służbom oraz uzyskujemy pozwolenie na wykonanie pokazu pirotechnicznego w określonym miejscu i czasie. Wyjątek stanowią realizacje pirotechniczne podczas imprez masowych. W takich sytuacjach poprzez dostarczoną przez nas dokumentację zgłoszenia dokonuje organizator imprezy. Działalność klienta ograniczamy do minimum. Posiadamy polisę ubezpieczeniową.

PyroTech Pirotechnika Certyfikaty

CERTYFIKATY

 
PyroTech Pirotechnika Powiadomienia

POWIADOMIENIA

 
PyroTech Pirotechnika Polisa

POLISA