POKAZY FAJERWERKÓW NA WESELE

FAJERWERKI NA WESELE – SPEKTAKULARNA ATRAKCJA

WYPEŁNIJ FORMUALARZ

CENNIK OTRZYMASZ W 10 SEKUND!

 

Fajerwerki na wesele - zobacz nagrania z realizacji

...które nie oddają wrażeń nawet w połowie : )

 

 

Pokazy fajerwerków na weselu?

 

Pokazy fajerwerków na wesele mogą zmienić zwykłą imprezę weselną w wystrzałowe przyjęcie, które zapadnie w pamięci wszystkich gości na długi czas. Fajerwerki na wesele wprawią w osłupienie całą widownię i sprawią, że Para Młoda będzie wspominać ten wieczór do końca życia. Decydując się na pokaz pirotechniczny na weselu zrealizowany przez zespół PyroTech, masz gwarancję bezpiecznej i niezwykle efektownej zabawy. Wystarczy zapoznać się z komentarzami naszych klientów, np. na Facebooku. Pokazy fajerwerków na wesele od PyroTech mają 100% pozytywnych komentarzy od naszych klientów. Niejednokrotnie mówiono nam, że „uratowaliśmy wesele”.

Fajerwerki na wesele realizowane przez zespół PyroTech to pewny punkt Twojego przyjęcia. Kiedy realizujemy pokazy fajerwerków na wesela, używamy profesjonalnych ładunków, które są wystrzeliwane w rytm doskonale dobranej muzyki. Każde fajerwerki na wesele to odrębny scenariusz stworzony przez naszych najlepszych pirotechników. W procesie tworzenie pokazu fajerwerków na wesele bierzemy pod uwagę takie czynniki jak ukształtowanie terenu, miejsce odpalania ładunków, miejsce, w którym będzie stała publiczność, liczbę gości, „stylizację/klimat” wesela, godzinę realizacji pokazu fajerwerków, formę aranżacji oraz wiele innych. Dla wymagających klientów stworzyliśmy pełny wachlarz pirotechnicznych atrakcji weselnych, z którym można zapoznać się w dalszych akapitach strony. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, zastosowaniu nowoczesnej technologii i wiedzy wiemy jak fajerwerki na wesele zmienić w  niezapomnianą atrakcję weselną!

 

Fajerwerki na wesele

 

Zastanawiasz się jak najlepiej wkomponować profesjonalne fajerwerki na wesele w swoje przyjęcie? Sprawdzoną i niezawodną formą aranżacji fajerwerków na weselu jest niespodzianka dla gości. W tym scenariuszu około godziny 22 wyprowadza się weselników na zewnątrz we wcześniej ustalone z pirotechnikami miejsce, nie wspominając im jaka wspaniała atrakcja weselna ich czeka. Czasem gości weselnych trzymano w niepewności do samego końca, zapraszając ich na zewnątrz w celu zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Jednak zamiast lampy błyskowej na niebie pojawiają się pokazy fajerwerków na wesele – idealnie skomponowane z podkładem muzycznym. Często fajerwerki na wesele są niespodzianką nie tylko dla gości, ale również dla pary młodej – w tym przypadku polecamy dodatek w postaci VIP START, stworzony specjalnie na tę okoliczność.

Pokazy fajerwerków na wesela - co gwarantujemy?

...bezpieczne i profesjonalne fajerwerki na wesele: )

 
PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 5

Ubezpieczenie OC

 

Wszystkie nasze fajerwerki na wesele są objęte ubezpieczeniem OC. Zapewniamy pełną ochronę w przypadku wystąpienia szkód podczas realizacji pokazy fajerwerków na wesela. Choć jeszcze nigdy się to nie zdarzyło.

PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 1

Sprawdzenie terenu

 

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa i jakości naszych realizacji, nasze pokazy fajerwerków na wesele  poprzedzamy szczegółową weryfyfikacją miejsca jego wykonywania. Większość lokalizacji w Polsce już znamy.

PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 2

Formalności

 

Dbając o Twój czas, zapewniamy dopełnienie wszelkich formalności związanych z wykonaniem pokazy fajerwerków na weselu. Powiadamiamy odpowiednie służby: Straż Pożarną, Policję oraz Państwową Agencję Żeglugi Powietrznej.

PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 4

Scenariusz

 

Fajerwerki na wesele – uczestnicz przy tworzeniu scenariusza. Omów wszystkie swoje propozycje i szczegóły pokazu z naszymi pirotechnikami. Wspólnie stworzymy widowisko, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

 

Dlaczego fajerwerki na wesele od PyroTech?

 
  • Doświadczenie – zespoły PyroTech to wykwalifikowani pirotechnicy, którzy każdego roku przeprowadzają pokazy fajerwerków na wesela w całej Polsce ponad 100 razy!

  • Artystyczny charakter – przykładamy ogromną wagę do doboru ładunków pirotechnicznych i synchronizacji z muzyką, aby nasze fajerwerki na wesele stworzyły artystyczne show!

  • Niespotykane efekty – nasze pokazy fajerwerków na wesela słyną z niespotykanych efektów, materiały pirotechniczne selekcjonujemy i importujemy z najdalszych zakątków świata!

  • 100% pozytywnych komentarzy – przygotowując fajerwerki na wesele dbamy o każdy detal, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów!

Fajerwerki na wesele najlepszą atrakcją?

 

Fajerwerki na wesele to Twoja wymarzona atrakcja? Marzy Ci się nietypowa atrakcja weselna? Szukasz profesjonalistów, którzy organizują i przeprowadzają pokazy fajerwerków na wesela, które zawsze stają się niezapomnianym widowiskiem? Chcesz, aby tysiące efektów pirotechnicznych eksplodujących na oczach Twoich i Twoich bliskich stały się pewnym punktem Twojego przyjęcia? Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na chociaż jedno z powyższych pytań, to dobrze trafiłeś!


Firma PyroTech to zespół pirotechników z pasją, którzy zadbają o to, by pokazy fajerwerków na wesela były niezapomnianym widowiskiem. Profesjonalny przebieg show, bezpieczna atmosfera, wszelkie wymagane pozwolenia i certyfikaty to tylko nieliczne z dowodów naszego profesjonalizmu. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, ponieważ chcemy sprostać wszelkim oczekiwaniom i zagwarantować 100% zadowolenia wszystkim, którzy decydują się na współpracę z nami. Nietypowa atrakcja w postaci fajerwerków na wesele musi mieć nietypowy przebieg, dlatego wszystkie pokazy fajerwerków na wesele planujemy z niezwykłą precyzją, korzystając z najbardziej wyszukanych materiałów pirotechnicznych, jakie produkują nie świecie. Oprócz standardowych fajerwerków na wesele korzystamy też z „SILENT-ów” (tzw. ciche fajerwerki), przeznaczonych dla miłośników cichych pokazów fajerwerków, bez huku, wybuchów i zamieszania. Jeśli zdecydujesz się, abyśmy to my przygotowali i przeprowadzili pokaz fajerwerków na Twoim weselu, możesz być pewny, że będzie to atrakcja weselna, której nie miał nikt inny!

Wszystkie pokazy fajerwerków na wesela są wyjątkowe, ponieważ przygotowujemy je na nowo. Nie powielamy utartych schematów. Możesz być pewny, że Twoje fajerwerki na wesele będą wyjątkową atrakcją i taką, jaką sobie wymarzyłeś! Wśród wszystkich firm zajmujących się pirotechniką na wesela jesteśmy liderem, bo realizujemy to, co dla innych jest niemożliwe. Pozwól nam zadbać o fajerwerki na wesele podczas Twojego przyjęcia. Ta weselna atrakcja będzie tą, której pozazdrości Ci rodzina i przyjaciele!

Fajerwerki - weselna atrakcja

 

Czy tak jak my uważasz, że pokazy fajerwerków na wesela są najlepszą weselną atrakcją? Chcesz, aby dla Ciebie i Twoich gości została przygotowana wyjątkowa niespodzianka taka jak fajerwerki na wesele, która przyprawi wszystkich obecnych o zawrót głowy? Trafiłeś idealnie! Firma PyroTech wychodzi właśnie naprzeciw takim oczekiwaniom. Fajerwerki na wesele to nasza specjalność! Organizujemy widowiskowe show, które docenili już niejedni, w tym polskie gwiazdy show-biznesu! Nie czekaj, zadzwoń, umów się na spotkanie z nami! Nasi pirotechnicy kompleksowo przedstawią Ci naszą ofertę fajerwerków na wesele, ustalą indywidualny przebieg pokazy fajerwerków na wesele i wszystkie szczegóły związane z ich  organizacją tak by efekt końcowy zapierał dech w piersiach i był jedyny w swoim rodzaju! Możesz również sam wybrać ścieżkę dźwiękową do fajerwerków na wesele, my zadbamy o to, by muzyka idealnie współgrała z wystzałami fajerwerków. Możesz być pewien, że niespodzianka na wesele, jaką są pokazy fajerwerków na wesela, ucieszy każdego, zostanie zapamiętany na długo oraz przebiegnie w bezpiecznej atmosferze!

Pokazy fajerwerków na wesela - pakiety

...wybierz jeden z nich dla siebie : )

 
Individual
530+ wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!
Rozmiar ładunków do 8″
Do 8 miejsc odpalania
Ładunki cylindryczne
Zaawansowane sekwencje Single Shot’ów
Gold
do 530 wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!
Rozmiar ładunków do 6″
Do 5 miejsc odpalania
Silver
do 350 wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!
Rozmiar ładunków do 4″
Bronze
do 210 wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!

Pokazy fajerwerków na wesela - jaka cena?

 

Kiedy projektujemy fajerwerki na wesele kierujemy się jedną zasadą: ZAWSZE cały budżet przeznaczany jest na ładunki pirotechniczne, pozostaje tylko kwestia tego, w jaki sposób je wystrzelimy. Kiedy wyceniamy pokazy fajerwerków na wesela bierzemy pod uwagę między innymi: intensywność wystrzeliwanych ładunków, ilość miejsc odpalania, stopień synchronizacji z podkładem muzycznym, rodzaj użytych ładunków pirotechnicznych, skomplikowanie scenariusza, ukształtowanie terenu, miejsce widokowe (publiczności), czy odległości od zabudowań. Zawsze robimy, co tylko możliwe, aby fajerwerki na wesele były maksymalnie spektakularne!


Wszystkie pokazy fajerwerków na wesela są przeprowadzane z pełnym zaangażowaniem, ponieważ wychodzimy z założenia, że każda świadczona przez nas usługa (bez względu na wielkość) buduje wizerunek naszej marki. Uczciwość, niezawodność i dbałość o detale pozwoliły marce PyroTech stać się liderem branży pokazów fajerwerków na weselach. Przy zamawianiu pokazu można również pominąć wybieranie pakietu i wskazać tylko budżet oraz czas trwania, a my stworzymy fajerwerki na wesele, które okażą sie spektakularną atrakcję weselną. Oczywiście im większy budżet na minutę, tym bardziej spektakularne fajerwerki na wesele możemy odpalić, tym więcej ładunków możemy wystrzelić, tym więcej punktów odpalania możemy utworzyć, tym większych ładunków możemy użyć itd… Aby poznać cenę danego pakietu lub  pokazu fajerwerków na wesele, który już realizowaliśmy, zapraszamy do kontaktu przez formularz, który znajduje się u dołu tej strony.

Czy nasza oferta to tylko fajerwerki na wesele?

...posiadamy pełen wachlarz pirotechnicznych atrakcji weselnych : )

 

VIP START - pokazy fajerwerków na wesela można rozpocząć tajemniczym przyciskiem! (rozwiń)

Rozpocznij pokazy fajerwerków na wesele tajemniczym przyciskiem. Zrób niespodziankę młodej parze!

Świecący przycisk w kształcie serca, specjalnie skonstruowany i zaprojektowany, aby fajerwerki na wesele stały się bardziej tajemnicze. Po naciśnięciu wielkiego przycisku wybrana osoba lub osoby (np. para młoda) może samodzielnie rozpocząć widowisko. Doskonale sprawdza się kiedy pokazy fajerwerków na wesele są niespodzianką. Najczęściej tą dodatkową atrakcję weselną stosujemy do scenariusza, w którym wyprowadza się wszystkich gości na zewnątrz, a parę młodą stawia przed przyciskiem (posiadamy również przyciski z napisem “wciśnij mnie”). Wprowadza to do przyjęcia element zaskoczenia, niepewności. Przycisk VIP Start sprawia, że widownia czuje się integralną częścią, kiedy sama rozpoczyna pokazy fajerwerków na wesela . Do przycisku przygotowujemy specjalny scenariusz, aby w momencie naciśnięcia powstał ogromny efekt pirotechniczny np. w formie wachlarza pokrywającego całą panoramę lub w formie fontann scenicznych zlokalizowanych znacznie bliżej widowni. Efekt “wow” gwarantowany! Doskonale sprawdza się w momencie kiedy fajerwerki na wesele zamawia małe grono gości (np. rodzice) i udaje się dochować tę atrakcję weselną w tajemnicy, aż do samego końca.

FAJERWERKI NA WESELE Z WODY - możemy wykonać pokazy fajerwerków na wesela ze środka zbiornika! (rozwiń)

Pokazy fajerwerków na wesele strzelane z wody

Po co miałbym zamawiać fajerwerki na wesele ze środka jeziora czy rzeki?

Czasem lokalizacja sali weselnej nie pozostawia nam innej możliwości, a czasem powstaje taka możliwość i warto ją wykorzystać. Pokazy fajerwerków na wesele ze zbiornika wodnego wiąże się z dużo większym nakładem pracy. Jest to związane z czarterem łodzi holujących, wodowaniem barek, ciężkimi warunkami i jeszcze paroma innymi czynnikami. Wszystko to powoduje, że “wodne” fajerwerki na wesle mają podwyższone koszty.

Czy warto zamawiać pokazy fajerwerków na wesele z akwenu wodnego?

Wykonując pokazy fajerwerków na wesele ze środka zbiornika wodnego możemy znacznie podnieść jego atrakcyjność. Po pierwsze podczas takiego pokazu sztucznych ogni powstaje spektakularny efekt “lustra” – efekty pirotechniczne odbijają się od tafli wody. Ponad to możemy użyć specjalistycznych ładunków pirotechnicznych jak fajerwerki na wesele wystrzeliwane na wodę (i tam się palące) czy świetlne efekty pirotechniczne, które podświetlają zbiornik tworząc niezwykły klimat. Dodatek jest zalecany jeżeli istnieje możliwość wykonania pokazu z akwenu wodnego lub jeżeli jest on jedynym miejscem, w którym można bezpiecznie przeprowadzić pokaz. Kiedy realizujemy pokazy fajerwerków na wesele z wody stosujemy specjalistyczne barki.

PODWÓJNY FINAŁ - pokazy fajerwerków na wesele z wodospadem żywego ognia! (rozwiń)

Pokazy fajerwerków na wesele mają swój finał, który jest jego najefektowniejszym elementem, w którym zużywa się największą ilość materiałów pirotechnicznych. Atrakcja weselna w postaci “Podwójnego finału” umożliwia naszym pirotechnikom dwukrotne zwiększenie budżetu na zakończenie realizacji, dzęki czeku pokazy pirotechniczne zyskują na spektakularności. Kumulacja znacznej ilość materiałów pirotechnicznych pozwoli uzyskań nam efekt załamania nieba, który za każdym razem kończy sie potężnym aplauzem widowni. Koszt tego dodatku stanowi 10% wartości całego zlecenia i w całości jest przeznaczany na ostatnie sekundy Twojego pokazu. Spraw aby Twoje fajerwerki na wesele zapłonęły żywym ogniem w tym wyjątkowym dniu!

DRUK PIROTECHNICZNY - stworzymy dowolny kształt z fajerwerków na niebie! (rozwiń)

Druk pirotechnicznyDruk pirotechniczny jest bardzo trudną ale jednocześnie niezwykle efektownym dodatkiego, który uświetni Twoje fajerwerki na wesele. Efektem końcowym jest uzyskanie dowolnego kształtu na niebie “zbudowanego” z fajerwerków.

Druk pirotechniczny jest czasem stosowany jako element największych realizacji pirotechnicznych na świecie jak i kiedy przeprowadzamy fajerwerki na wesele. Skomplikowanie tej techniki ukazuje prawdziwy kunszt firmy, której udało się wykonać wspomniany efekt pirotechniczny. Jak to się robi? W wielki skrócie – rozkłada się pojedyncze fajerwerki na wesele (ładunki pirotechniczne – single shot’y) na szerokości około 100 metrów w zależności od szerokości kształtu jaki chcemy uzyskać i odpala się je w takiej kolejności żeby utworzyły dany kształt.Efekt ten utrzymuje się przez około 2 sekundy, co daje częstotliwość odpalania ładunków na poziomie ułamków sekundy. Wymaga to setek pomiarów, komputerowych wizualizacji, a czasem nawet prób!

Brzmi awykonalnie, prawda? Jednak nam wielokrotnie udało się przygotować pokazy fajerwerków na wesela z drukiem pirotechnicznym!

Na naszym youtubie możecie znaleźć nagranie z przygotowania takiego dodatku, który sprawia, że pokazy fajerwerków na wesele przybierają artystyczny charakter (lub napisać do nas maila i podeślemy link). Realizacja i przygotowanie takiej atrakcji weselnej jest niezwykle pracochłonne oraz kosztowne…tym bardziej, że efekt jest widoczny przez około 2 sec. Jednak powstały efekt pirotechniczny i fajerwerki na wesele zapierają dech w piersiach i zdają się być swojego rodzaju magiczną sztuczką, a ludzie przecierają oczy ze zdumienia. Ta atrakcja weselna doskonale sprawdza się jako dodatek i jest odpalana kiedy pokazy fajerwerków na wesela już trwają. Wtedy mamy gwarancje, że widownia będzie skoncentrowana/zorientowana w punkcie tworzenia kształtu.

DUŻA SZTUKA - potężny profesjonalny ładunek wybuchowy. Uwaga, powstaje fala uderzeniowa! (rozwiń)

Pokazy fajerwerków na wesele z dużą sztuką

Pokazy fajerwerków na weselu – dodatek w postaci “Dużej sztuki” to wielkokalibrowa cylindryczna bomba pirotechniczna. Potężny profesjonalny ładunek wybuchowy, który stosujemy podczas największych pokazów. Ogrom wybuchu i efektu pirotechnicznego powala każdego kto obserwuje fajerwerki na wesele. Ładunek jest na tyle mocny, że wymagane są dodatkowe środki ostrożności dotyczące lokalizacji, ponieważ konieczne są: oddalenie się od widowni na ponad 200 metrów oraz wkopanie moździerza w ziemię. Występuje fala uderzeniowa. Nieprzyjazne zwierzętom oraz alarmom w samochodach. Dodatek sprawia, że pokazy fajerwerków na wesele przypominają największe sylwestrowe realizacje świata!

BOMBOWE SERCE - bomba pirotechniczna wybuchająca w kształcie serca! (rozwiń)

Fajerwerki na wesele z wielkim wybuchem w kształcie serca

Fajerwerki na wesele i wielkokalibrowe bomby pirotechniczne wybuchające wysoko na niebie w kształcie serca. Ładunki te są konstruowane specjalnie na potrzeby naszej firmy. Bombowe serca doskonale wkomponowuje się w pokazy fajerwerków na wesele. Wspomniany efekt pirotechniczny został zaklasyfikowany jako dodatkowa atrakcja weselna przez znaczny koszt pojedynczego ładunku, w który standardowe pokazy fajerwerków na wesele nie mogą być “zaopatrzone”. Urozmaicając swoje fajerwerki na wesele bombowymi sercami wkomponujemy je w scenariusz Twojego widowiska. Najczęściej wystrzeliwujemy je w specjalnych, wolniejszych “wstawkach” aby wybuchały bez towarzystwa innych ładunków pirotechnicznych. Bombowym sercom zawsze towarzyszą odgłosy podziwu i zachwytu… szczególnie kobiet 🙂

SZPALER Z FONTANN - rozświetl drogę tysiącami spektakularnych iskier! (rozwiń)

Pokazy fajerwerków na wesele ze szpalerem z fontann w formie dodatku sprawdzają się świetnie w wielu elementach każdego przyjęcia weselnego! Kiedy możemy go zastosować?

  • Szpaler z fontann na wjazd auta weselnego – możemy rozstawić dziesiątki fontann przy drodze, którą ma przejeżdżać auto z parą młodą. Najlepiej sprawdza się po zachodnie słońca choć zadowalający efekt powstaje również w trakcie dnia.
  • Szpaler z fontann do sesji zdjęciowej zewnętrznej – złote bądź srebrne fontanny stanowią świetne tło do fotografii ślubnych. Obok pary młodej często ustawia się wszystkich gości.
  • Szpaler z fontann do sesji zdjęciowej wewnątrz pomieszczenia – specjalistyczne złote bądź srebrne fontanny sceniczne do użytku wewnętrznego mogą stanowić idealny dodatek do weselnych sesji zdjęciowych.
  • Szpaler z fontann do wyjścia pary młodej na fajerwerki na wesele – w tym przypadku fontanny sprawdzają się znakomicie za każdym razem. Stosujemy 5 metrowe złote fontanny, które rozświetlają drogę pary młodej i pokazy fajerwerków na wesela przybierają magiczny klimat. Mamy nagrania z tych realizacji – napisz do nas lub znajdź na naszym kanale na youtubie.
  • Szpaler z fontann do tortu weselnego – bez względu na to czy tort jest podawany wewnątrz czy na zewnątrz pomieszczenia fontanny pirotechniczne sprawdzają się doskonale jako dodatkowa atrakcja do wprowadzania tortu weselnego. W połączeniu z muzyką tworzy sie istnie hollywoodzki klimat. Posiadamy specjalistyczne, sceniczne fontanny do użytku wewnętrznego. Również posiadamy nagranie z tej weselnej atrakcji pirotechnicznej – napisz do nas lub znajdź nagranie na naszym youtubie.

PŁONĄCE SERCE - rozpalimy ogromny płonący kształt serca! (rozwiń)

Pokazy fajerwerków na wesele z płonoącymi sercami wzbogaconymi o fontanny.

Możemy zagwarantować, że ogromne płonące serce stanowi niezastąpiony dodatek do pokazów fajerwerków na wesele. W dowolnym momencie trwania  fajerwerków na wesele odpalamy ogromne serce często w oprawie złotych lub srebrnych fontann. Atrakcja ta wspaniale sprawdza się jako tło do fotografowania pary młodej oraz gości. Niezwykle widowiskowa atrakcja weselna dopełniająca pokaz fajerwerków na wesele wywołujący okrzyki radości i potężny aplauz widowni. Często do kształtu serca dodaje się inicjały pary młodej lub ich imiona. Jesteśmy w stanie rozpalić każdy kształt i bez wątpienia jesteśmy liderami tej techniki pirotechnicznej w Polsce. Nasze płonące kształty odpalane podczas weselnych fajerwerków są dopracowane i pełne, a przy ich tworzeniu wspomagamy się pracą grafików komputerowych!

PŁONĄCE KSZTAŁTY - ogrone płonące napisy, cyfry, loga i inne kształty! (rozwiń)

Dowolne słowo, litera, cyfra, logo… potrafimy rozpalić każdy kształt, w różnych kolorach i w każdym rozmiarze! Wielokrotnie tworzyliśmy skomplikowane płonące loga firm, długie napisy czy ogromne inicjały. Płonący efekt pirotechniczny utrzymuje się blisko minutę. Podczas wesel stanowi świetną atrakcję i dodatek świetnie wkomponuje się w fajerwerki na wesele. W trakcie wesel najczęściej rozpalanymi kształtami są imiona pary młodej lub ich inicjały. Efekt jest na tyle intensywny, że ŻADNE urządzenie optyczne poza ludzkim okiem nie jest w stenie uchwycić pełni efektu. Żeby sfotografować płonący napis bez większych prześwietleń, musieliśmy użyć aparatu zamieszczonego na dronie. Każdorazowo płonący napis wprawia w zachwyt wszystkich weselnych gości, a w połączeniu z pokazy fajerwerków na wesele gwarantuje aplauz widowni. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która potrafi wykonać każdy kształt, zachowując precyzję i odwzorowując dany element w pełni. Do tworzenia tego dodatku do fajerwerków na wesele wykorzystujemy grafikę komputerową i nowoczesne systemy pirotechniczne.

SPECJALISTYCZNE NAGŁOŚNIENIE - stwórz teatr ognia i muzyki na swoim weselu! (rozwiń)

Pokazy fajerwerków na wesele ze specjalistycznym nagłośnieniem.

Do określenia pokazu fajerwerków na wesle ściśle zsynchronizowanego z podkładem muzycznym stosuje się pojęcie „pyro musical”. Jest to połączenie muzyki oraz kunsztu pirotechnicznego. To właśnie spojenie tych dwóch elementów sprawia, że realizowane przez nas fajerwerki na wesele często nazywa się dziełami artystycznymi. Dodatek w postaci specjalistycznego nagłośnienia umożliwia zastosowanie systemów nagłaśniających używanych podczas dużych pokazów fajerwerków na wesele synchronizowanych z muzyką. Ogromną rolę przy „odbiorze” fajerwerków na wesele odgrywa przeszywający ciało dźwięk, który maksymalizuje wrażenia.

CIĘŻKI DYM - stworzymy dla Ciebie prawdziwie bajkowy klimat - taniec w chmurach! (rozwiń)

Atrakcja weselna w postaci ciężkiego dymu.

Zastanawiasz się nad zleceniem nam pokazu fajerwerków na wesele? Wykorzystaj obecność profesjonalistów na swoim przyjęciu weselnym i zafunduj sobie bajkowy efekt ciężkiego dymu. Efekt ten jest idealnym urozmaicenie pierwszego tańca pary młodej. Jest to idealny moment na zrobienie imponujących fotografii. Dodatek ten doskonale komponuje się z fontannami pirotechnicznymi do użytku wewnętrznego.

Dlaczego najlepiej zamówić efekty ciężkiego dymu u profesjonalnych pirotechników?

Ciężki dym wydaje się z pozoru prostym do uzyskania efektem… jednak rzeczywistość weryfikuję tę hipotezę. Wszyscy mający styczność z branżą ślubną doskonale wiedzą, że stworzenie tego efektu wymaga ponadprzeciętnej wiedzy. Prawie każdy fotograf ślubny czy organizator wesela spotkał się z nierzetelnie wykonaną usługą „ciężkiego dymu”. Jak to rozpoznać? Kiedy ciężki dym zaczyna się unosić na wysokości oczu widowni, przeradza się w gęstą mgłę i znacznie ogranicza widoczność wiedz, że ktoś nie zna się na swojej pracy. Duża część firm oferująca atrakcję weselną w postaci ciężkiego dymu wykorzystuje tanie urządzenia do użytku zewnętrznego lub koncertowego, które uniemożliwiają utrzymanie się dymu na wysokości 1 metra. Do uzyskania wspomnianego efektu konieczna jest profesjonalna wytwornica ciężkiego dymu, która wytwarza swój efekt wyłącznie z suchego lodu i na bieżąco. Wymaga to potężnych grzałek, dziesiątek litrów wrzątku i kilogramów suchego lodu. Prawidłowy ciężki dym tworzony jest na bieżąco, ponieważ szybko przechodzi proces sublimacji – właśnie dzięki temu nie unosi się powyżej 1 metra.

Musimy dodać, że wytworzenie ciężkiego dymu wiąże się z wyłączeniem wentylacji, najlepiej schłodzeniem pomieszczenia oraz zamknięciem drzwi. Najlepiej jak w ciężkim dymie porusza się tylko para młoda.

WODOSPAD OGNIA - efekt pirotechniczny w postaci wodospadu z iskier! (rozwiń)

Wodospad ognia na wesele - dodatkowa atrakcja

Utrzymujący się przez około minutę spektakularny efekty wodospadu iskier. Atrakcja weselna najczęściej stosowana przy ścianach budowli, na specjalnych wysięgnikach w wolnej przestrzeni czy na mostach jak na załączonej fotografii. Wodospad ognia stwarza niesamowity, bajkowy klimat, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas sesji fotograficznych czy nagrań. Stanowi doskonały dodatek i urozmaicenie weselnego pokazu fajerwerków. Wodospadowi ognia zawsze towarzyszy aplauz widowni. Efekt pirotechniczny możemy rozciągnąć na dowolnej szerokości.

Pokazy fajerwerków na wesela = bezcenne wspomnienia

 

Chcesz zafundować sobie i swoim bliskim bezecenne wspomnienia na wesele? Uważasz, że fajerwerki na wesele to super pomysł? Chcesz, aby weselna atrakcja na Twoim weselu była zapamiętana jako ta, której nie miał na swoim przyjęciu nikt inny? Lubisz elementy zaskoczenia?

Z PyroTech Twoje marzenie, którym jest pokaz fajerwerków na wesele, może stać się rzeczywistością. Nasza firma zajmuje się bowiem profesjonalną organizacją pirotechnicznych atrakcji. Zorganizujemy show, o jakim nie śniłeś, takie, które wprowadzi w zachwyt i oszołomienie wszystkich obecnych na weselu gości! Jeśli jesteś fanem wielkiego BANG! To na pewno ucieszy Cię fakt, iż nasza firma posiada bogaty asortyment materiałów wybuchowych. Fajerwerki na wesele, jakimi dysponujemy to nie tylko standardowe efekty świetlne, ale również wyszukane efekty pirotechniczne tj. fontanny, wodospad ognia, płonące kształty, druk pirotechniczny czy choćby pokaz fajerwerków na wodzie. Fajerwerki na wesele wcale nie muszą być też głośne! Jeśli Ty i Twoi bliscy nie przepadacie za wybuchami, PyroTech może zorganizować pokaz fajerwerków na wesele z wykorzystaniem „SILENT-ów” tzw. cichych fajerwerków o mniejszej zawartości mieszanki wybuchowej powodującej huk. Warto również odwiedzić naszą hurtownię fajerwerków online – być może znajdą tam Państwo dodatkowe atrakcje pirotechniczne.

Zrobimy wszystko, aby spełnić oczekiwania naszych klientów, ponieważ chcemy, aby fajerwerki na wesele, za których przebieg będziemy odpowiedzialni, przyniosła 100% zadowolenia. Nie musisz się o nic martwić, nasi pirotechnicy wybiorą najbardziej wyszukane i oryginalne fajerwerki na Twoje wesele i zapewnią Ci niezapomniany pokaz pirotechniczny przy akompaniamencie ulubionej muzyki. Nie ma co do tego wątpliwości – z PyroTech pokazy fajerwerków na wesele wypalają w 100%! Zarówno Ty, jak i Twoi goście będziecie zachwyceni artystycznym show, który przebiegnie w bezpiecznej atmosferze i zostanie zapamiętany na długie lata. Fajerwerki na wesele to atrakcja, która zadowoli każdego bez względu na wiek!

Fajerwerki na wesele, a pogoda

 

Obawiasz się niesprzyjających warunków atmosferycznych podczas swoiego pokazu fajerwerków na weselu? Zastanawiasz się, co się wydarzy, jeżeli Twojemu przyjęciu weselnemu będzie towarzyszyła ulewa? Nie potrzebnie! Dla pirotechników z zespołu PyroTech to żaden problem. Jeszcze nigdy w historii firmy nie odwołaliśmy fajerwerków na wesele z powodu niesprzyjającej pogody. Wiemy jak zabezpieczyć ładunki pirotechniczne przed ulewnym deszczem, a nasze nowoczesne systemy pirotechniczne są wodoodporne. Umożliwia to pracę pirotechników i przeprowadzenie pokazu fajerwerków na wesele nawet w trakcie deszczu. Wielokrotnie rozstawialiśmy pozycje pirotechniczne, brodząc po kostki w wodzie, śniegu czy błocie. Nasze zaprawione w bojach zespoły pirotechników zawsze robią wszystko, aby stanąć na wysokości zadania i przeprowadzić zakontraktowane fajerwerki na wesele. Przeprowadzaliśmy już realizacje z dachów budynków, ze środka zbiorników wodnych, w pustynnych warunkach (festiwal pirotechniczny na Malcie), a nawet odpalaliśmy ładunki pirotechniczne zatapiane w wodzie!

Sprawdź oceny weselnych pokazów fajerwerków

...więcej opinii znajdziecie na naszym facebook'u : )

 
Fajerwerki na wesele - opinie klientów
Pokazy fajerwerków na wesele - opinie klientów PyroTech

Częste pytania o pokazy fajerwerków na weselu

...wraz z wyczerpującymi odpowiedziami : )

 

Czy wykonamy pokaz fajerwerków na wesele przy niesprzyjających warunkach atmosfertycznych?

Dla naszych doświadczonych pirotechników to żaden problem. W historii firmy jeszcze nigdy nie odwołaliśmy fajerwerków na wesele. Przeprowadzaliśmy widowiska nawet w trakcie burzy z piorunami. Jak to możliwe? Prawidłowo zabezpieczone ładunki pirotechniczne i komputerowy sprzęt najwyższej klasy umożliwia nam odpalanie ładunków nawet pod wodą. Deszcz jest naszym sprzymierzeńcem i wyłącznie zwiększa bezpieczeństwo przeprowadzanego pokazu fajerwerków na weselu. Największe zagrożenie podczas realizacji może stanowić silny wiatr, który może zwiewać ładunki pirotechniczne w niekorzystnym kierunku. W takich przypadkach ewentualnie przesuwamy pokaz na inną godzinę aby nawałnica przeminęła.

Czy muszę organizować jakieś pozwolenia do fajerwerków na wesele?

Jedyną rzeczą, której wymagamy od zamawiającego pokazy fajerwerków na wesele jest uzyskanie zgody właściciela terenu, z którego mielibyśmy przeprowadzać realizację. Wszystkie pozostałe formalności organizujemy we własnym zakresie. Powiadamiamy wszystkie niezbędne organy państwowe. Wyjątek stanowią imprezy masowe (powyżej 1000 osób). W takich przypadkach organizator imprezy masowej wykorzystując dokumentację naszej firmy, uzyskuje odpowiednie zgodny i organizuje powiadomienia.

Czy mogę zarezerwować fajerwerki na wesele?

Tak, rekomendujemy jak najwcześniejszą rezerwację terminu na weselny pokaz fajerwerków. Firma PyroTech to kilka zespołów pirotechników, w zależności od wielkości pokazów fajerwerków na wesele jednego wieczoru możemy przeprowadzić od 4 do 12 realizacji. Aby dokonać rezerwacji konieczne jest podpisanie umowy i wpłata zadatku.

Czy mogę uczestniczyć w procesie projektowania fajerwerków na wesele?

Tak. Nasi klienci bardzo często angażują się w proces przygotowywania pokazów fajerwerków na wesele. Wspólnie wyszukujemy najlepszych lokalizacji, konsultujemy podkłady muzyczne, dobieramy kolory i efekty pirotechniczne czy łączymy różne elementy zrealizowanych już przez nas fajerwerki na wesele.

Jak przebiega współpraca przy ustalaniu scenariusza fajerwerków na wesele?

Jeżeli chcą Państwo mieć swój udział w procesie przygotowywania scenariusza pokazu fajerwerków na wesele, współpraca może przebiegać na dwa sposoby. Bez wykupionej usługi komputerowej wizualizacji oraz z wykupioną.

W przypadku scenariusza bez wykupienia dodatkowej usługi komputerowej wizualizacji pokazu fajerwerków na wesele (w cenie realizacji):

Państwo przesyłają nam preferowane podkłady muzyczne do realizacji, ewentualnie link do nagrania fajerwerków na wesele do odtworzenia (który już kiedyś wykonywaliśmy), a my staramy się w ramach Państwa budżetu i możliwości uwzględnić je wszystkie. Efekt można podziwiać kiedy będziemy już przeprowadzali Państwa fajerwerki na wesele.

Pokazy fajerwerków na wesele z wykupioną komputerową wizualizacją widowiska:

Po przesłaniu preferencji, co do reaizacji nasi pyrografowie wzbogacają Państwa preferencje o swoją wiedzę i tworzą komputerową wizualizację. Następnie wizualizacja jest przesyłana do klienta. Państwo albo akceptują przebieg widowiska, albo wskazują, co chcieliby poprawić. W cenie usługi są dwie poprawki scenariusza do fajerwerki na wesele. Poprawką nie podlegają jedynie podkłady muzyczne, ponieważ wtedy trzeba tworzyć wizualizację od nowa. W praktyce wygląda to tak, że klienci bardzo rzadko dokonują zmian.

W przypadku kiedy pokazy fajerwerków na wesele są z pakietu Bronze i Silver rekomendujemy przeznaczenie środków na komputerową wizualizację na ładunki pirotechniczne – zwiększenie pokazu. Komputerowe wizualizacje mają najlepsze zastosowanie przy wyższych pakietach tj. Gold i Individual.

Pokazy fajerwerków na wesele - jak zamówić?

Aby zamówić fajerwerki na wesele, w pierwszej kolejności należy wysłać do nas maila, najlepiej korzystając z formularza kontaktowego u góty tej strony. Dobrze już w pierwszym mailu podać pakiet pokazu, który Państwa interesuje lub nagranie danej realizacji np. pokazy fajerwerków na wesele, które mielibyśmy odtworzyć na Państwa uroczystości. Bardzo ważnym elementem jest również podanie dokładnej lokalizacji, ponieważ bez tego elementu nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy zdołamy przeprowadzić fajerwerki na wesele w danym miejscu. Lokalizacja musi spełniać pewne minimalne normy bezpieczeństwa. Każdą z nich dokładnie weryfikują pirotechnicy przed podpisaniem umowy na pokazy fajerwerków na weselu. Przez dokładną lokalizację należy rozumieć: miejscowość, ulica, nazwa sali. Jeżeli wszystkie wspomniane wyżej informacje będą zawarte w pierwszym mailu, to znacznie przyśpieszy nam przyjęcie zlecenia. Czym więcej informacji tym lepiej. Kolejnym istotnym punktem jest data uroczystości weselnej, ponieważ musimy sprawdzić, czy jeszcze dysponujemy wolnym zespołem pirotechników na dany dzień. Mając te wszystkie informacje odpiszemy do Państwa w ciągu max 24h roboczych. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny. Po ustaleniu wszystkich szczegółów prześlemy do Państwa umowę na fajerwerki na wesele w wersji elektronicznej, którą należy podpisać, zeskanować i odesłać na maila. Wtedy robimy to samo. Wersje oryginalne sporządzamy na miejscu przed weselnym pokazem fajerwerków.

Fajerwerki na wesele, czy mogę wskazać podkład muzyczny?

Tak, możemy przeprowadzić pokazy fajerwerków na wesele do każdego podkładu muzycznego. Jednak jeżeli zdecydują się Państwo dobrać muzykę we własnym zakresie proszę zwrócić uwagę na to, aby był to najlepiej utwór rytmiczny i ze zmiennym tempem. Takie podkłady muzyczne dobrze synchronizuje się z ładunkami pirotechnicznymi.

Czy organizujemy pokazy fajerwerków na wesele w całej Polsce?

Tak, dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce. Każdego roku przebywamy dziesiątki tysięcy kilometrów realizując fajerwerki na wesele m.in. w takich miastach jak Łódź, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Olsztyn, Poznań, Wrocław czy Toruń.

Ile powinny trwać pokazy fajerwerków na wesele?

Fajerwerki na wesele oferowane przez PyroTech są zaprojektowane w sposób maksymalizujący efektowność. Dzięki przemyślanym scenariuszom i zaangażowaniu zespołu w proces projektowania widowiska, nie ma górnej granicy trwania realizacji. Natomiast minimalnym czasem trwania są 3 minuty – wtedy fajerwerki na wesele prezentują się najefektywniej. Najczęściej przeprowadzamy pokazy fajerwerków na wesele trwające 5 min, z podziałem na dwie części (dwa odrębne podkłady muzyczne). Pierwsza część trwająca 3 minuty oraz druga trwające 2 minuty. Przy czym fajerwerki na wesele zazwyczaj w pierwszej części projektowane są do spokojniejszego podkładu muzycznego i średnim tempie wystrzeliwanych ładunków. W drugiej części doskonale sprawdzają się dynamiczne utwory muzyczne, przy których zwiększamy intensywność wystrzeliwanych ładunków, aż kiedy fajerwerki na wesele dobiegną końca.

Fajerwerki na wesele i ciężki dym na pierwszy taniec?

Realizowany przez nas ciężki dym ( fajerwerki na wesele są zawsze główną atrakcją ) powstaje przez gwałtowne ogrzanie suchego lodu, czyli CO2 w stanie stałym, zestalonym. W reakcji bierze udział dwutlenek węgla oraz woda. Jest co całkowicie bezpieczne zestawienie. Ciężki dym jest bezwonny, można go wdychać. Ciężki dym na pierwszy taniec jest produkowany na bieżąco, ponieważ bardzo szybko znika i przechodzi (sublimuje) do powietrza. Przed ciężkim dymem na wesele, żeby uzyskać najlepszy efekt, trzeba pozamykać okna, drzwi, wyłączyć wentylację, najlepiej, aby pomieszczenie było schłodzone. Pokazy fajerwerków na wesele zazwyczaj wykonujemy po pierwszym tańcu tj. po realizacji ciężkiego dymu.

Pokazy fajerwerków na wesele - co nowego w branży?

...sprawdź najnowsze artykuły : )