WESELNE POKAZY FAJERWERKÓW

SPEKTAKULARNA ATRAKCJA WESELNA

WYPEŁNIJ FORMUALARZ

CENNIK OTRZYMASZ W 24H!

 

Zobacz nagrania z weselnych pokazów fajerwerków

...które nie oddają wrażeń nawet w połowie : )

 

 

Pokaz fajerwerków na Twoim weselu?

 

Weselny pokaz fajerwerków może zmienić zwykłą imprezę weselną w wystrzałowe przyjęcie, które zapadnie w pamięci wszystkich gości na długi czas. Fajerwerki wprawią w osłupienie całą widownię i sprawią, że Para Młoda będzie wspominać ten wieczór do końca życia. Decydując się na pokaz pirotechniczny na weselu zrealizowany przez zespół PyroTech, masz gwarancję bezpiecznej i niezwykle efektownej zabawy. Wystarczy zapoznać się z komentarzami naszych klientów, np. na Facebooku. Mamy 100% pozytywnych komentarzy, ze wszystkich weselnych pokazów fajerwerków od naszych klientów. Niejednokrotnie mówiono nam, że „uratowaliśmy wesele”.

Fajerwerki na wesele realizowane przez zespół PyroTech to pewny punkt Twojego przyjęcia. Do realizacji pokazów pirotechnicznych na weselach używamy profesjonalnych ładunków, które są wystrzeliwane w rytm doskonale dobranej muzyki. Każdy weselny pokaz fajerwerków to odrębny scenariusz stworzony przez naszych najlepszych pirotechników. W procesie tworzenie pokazu fajerwerków na wesele bierzemy pod uwagę takie czynniki jak ukształtowanie terenu, miejsce odpalania ładunków, miejsce, w którym będzie stała publiczność, liczbę gości, „stylizację/klimat” wesela, godzinę realizacji pokazu fajerwerków, formę aranżacji oraz wiele innych. Dla wymagających klientów stworzyliśmy pełny wachlarz pirotechnicznych atrakcji weselnych, z którym można zapoznać się w dalszych akapitach strony. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w realizacji weselnych pokazów fajerwerków, nowoczesnej technologii i wiedzy wiemy jak stworzyć niezapomnianą atrakcję weselną!

 

Fajerwerki na wesele

 

Zastanawiasz się jak najlepiej wkomponować profesjonalny pokaz fajerwerków w swoje przyjęcie weselne? Sprawdzoną i niezawodną formą aranżacji fajerwerków na weselu jest niespodzianka dla gości. W tym scenariuszu około godziny 22 wyprowadza się weselników na zewnątrz we wcześniej ustalone z pirotechnikami miejsce, nie wspominając im jaka wspaniała atrakcja weselna ich czeka. Czasem gości weselnych trzymano w niepewności do samego końca, zapraszając ich na zewnątrz w celu zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Jednak zamiast lampy błyskowej na niebie pojawiają się weselne fajerwerki, idealnie skomponowane z podkładem muzycznym. Często weselny pokaz fajerwerków jest niespodzianką nie tylko dla gości, ale również dla pary młodej – w tym przypadku polecamy dodatek w postaci VIP START, stworzony specjalnie na tę okoliczność.

Gwarantujemy

...do każdego weselnego pokazu fajerwerków : )

 
PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 5

Ubezpieczenie OC

 

Wszystkie nasze realizacje są objęte ubezpieczeniem OC. Zapewniamy pełną ochronę w przypadku wystąpienia szkód spowodowanych wykonaniem pokazu pirotechnicznego podczas wesela. Choć jeszcze nigdy się to nie zdarzyło.

PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 1

Sprawdzenie terenu

 

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa i jakości naszych realizacji, przed każdym pokazem fajerwerków dokonujemy szczegółowej weryfikacji miejsca jego wykonywania. Większość lokalizacji w Polsce już znamy.

PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 2

Formalności

 

Dbając o Twój czas, zapewniamy dopełnienie wszelkich formalności związanych z wykonaniem pokazu fajerwerków na Twoim weselu. Powiadamiamy odpowiednie służby: Straż Pożarną, Policję oraz Państwową Agencję Żeglugi Powietrznej.

PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 4

Scenariusz

 

Uczestnicz przy tworzeniu scenariusza weselnego pokazu pirotechnicznego. Omów wszystkie swoje propozycje i szczegóły pokazu z naszymi pirotechnikami. Wspólnie stworzymy widowisko, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

 

Dlaczego fajerwerki na wesele od PyroTech?

 
  • Doświadczenie – zespoły PyroTech to wykwalifikowani pirotechnicy, którzy każdego roku przeprowadzają ponad 100 weselnych pokazów fajerwerków w całej Polsce!

  • Artystyczny charakter – przykładamy ogromną wagę do doboru ładunków pirotechnicznych i synchronizacji z muzyką, aby nasze weselne fajerwerki stworzyły artystyczne show!

  • Niespotykane efekty – materiały pirotechniczne używane podczas pokazów fajerwerków na weselach są selekcjonowane i importowane z najdalszych zakątków świata!

  • 100% pozytywnych komentarzy – przygotowując weselne pokazy fajerwerków dbamy o każdy detal, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów!

Fajerwerki na wesele najlepszą atrakcją?

 

Marzy Ci się nietypowa atrakcja weselna? Weselne fajerwerki to Twoja wymarzona atrakcja? Szukasz profesjonalistów, którzy zorganizują i przeprowadzą dla Ciebie weselny pokaz pirotechniczny, który będzie niezapomnianym widowiskiem? Tysiące efektów pirotechnicznych eksplodujących na oczach Twoich i Twoich bliskich to najlepsza weselna atrakcja? Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na chociaż jedno z powyższych pytań, to dobrze trafiłeś!


Firma PyroTech to zespół pirotechników z pasją, którzy zadbają o to, by fajerwerki na Twoje wesele były niezapomnianym widowiskiem. Profesjonalny przebieg show, bezpieczna atmosfera, wszelkie wymagane pozwolenia i certyfikaty to tylko nieliczne z dowodów naszego profesjonalizmu. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, ponieważ chcemy sprostać wszelkim oczekiwaniom i zagwarantować 100% zadowolenia wszystkim, którzy decydują się na współpracę z nami. Nietypowa atrakcja w postaci fajerwerków na weselu musi mieć nietypowy przebieg, dlatego każdy weselny pokaz fajerwerków planujemy z niezwykłą precyzją, korzystając z najbardziej wyszukanych materiałów pirotechnicznych, jakimi dysponujemy. Oprócz standardowych fajerwerków korzystamy też z „SILENT-ów”, przeznaczonych dla miłośników cichych pokazów fajerwerków, bez huku, wybuchów i zamieszania. Jeśli zdecydujesz się, abyśmy to my przygotowali i przeprowadzili pokaz fajerwerków na Twoim weselu, możesz być pewny, że będzie to atrakcja weselna, której nie miał nikt inny!

Każdy weselny pokaz pirotechniczny jest wyjątkowy, ponieważ przygotowujemy je na nowo. Nie powielamy utartych schematów. Możesz być pewny, że Twoje fajerwerki na wesele będą wyjątkową atrakcją i taką, jaką sobie wymarzyłeś! Wśród wszystkich firm zajmujących się pirotechniką na wesela jesteśmy liderem, bo realizujemy to, co dla innych jest niemożliwe. Pozwól nam zadbać o fajerwerki wesele na Twoim przyjęciu. Taka weselna atrakcja będzie tą, której pozazdrości Ci rodzina i przyjaciele!

Weselna atrakcja — fajerwerki

 

Według Ciebie wyjątkowa niespodzianka to weselne fajerwerki? Chcesz, aby dla Ciebie i Twoich gości została przygotowana wyjątkowa niespodzianka na wesele w postaci pokazu fajerwerków, która przyprawi wszystkich obecnych o zawrót głowy? Trafiłeś idealnie! Firma PyroTech wychodzi właśnie naprzeciw takim oczekiwaniom. Fajerwerki na wesele to nasza specjalność! Organizujemy widowiskowe show, które docenili już niejedni, w tym polskie gwiazdy show-biznesu! Nie czekaj, zadzwoń, umów się na spotkanie z nami! Nasi pirotechnicy kompleksowo przedstawią Ci naszą ofertę fajerwerków na wesele, ustalą indywidualny przebieg weselnego pokazu fajerwerków i wszystkie szczegóły związane z jego organizacją tak by efekt końcowy zapierał dech w piersiach i był jedyny w swoim rodzaju! Możesz również sam wybrać ścieżkę dźwiękową do weselnego pokazu pirotechnicznego, my zadbamy o to, by muzyka idealnie współgrała z wybuchem fajerwerków. Możesz być pewien, że niespodzianka na wesele, jaką jest pokaz fajerwerków, ucieszy każdego, zostanie zapamiętany na długo oraz przebiegnie w bezpiecznej atmosferze!

Pakiety weselnych pokazów fajerwerków

...wybierz jeden z nich dla siebie : )

 
Individual
530+ wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!
Rozmiar ładunków do 8″
Do 8 miejsc odpalania
Ładunki cylindryczne
Zaawansowane sekwencje Single Shot’ów
Wizualizacja komputerowa
Gold
do 530 wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!
Rozmiar ładunków do 6″
Do 5 miejsc odpalania
Silver
do 350 wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!
Rozmiar ładunków do 4″
Bronze
do 210 wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!

Co wpływa na cenę weselnego pokazu fajerwerków?

 

Przy projektowaniu weselnego pokazu fajerwerków kierujemy się jedną zasadą: ZAWSZE cały budżet przeznaczany jest na ładunki pirotechniczne, pozostaje tylko kwestia tego, w jaki sposób je wystrzelimy. Przy wycenie fajerwerków na wesele znaczenie mają między innymi: intensywność wystrzeliwanych ładunków, ilość miejsc odpalania fajerwerków na wesele, stopień synchronizacji z podkładem muzycznym, rodzaj użytych ładunków pirotechnicznych, skomplikowanie scenariusza, ukształtowanie terenu, miejsce widokowe (publiczności) czy odległości od zabudowań. Zawsze robimy wszystko, aby zmaksymalizować spektakularność weselnego pokazu fajerwerków.


Do każdych fajerwerków na wesele podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, ponieważ wychodzimy z założenia, że każda świadczona przez nas usługa (bez względu na wielkość) buduje wizerunek naszej marki. Uczciwość, niezawodność i dbałość o detale pozwoliły marce PyroTech stać się liderem branży weselnych pokazów pirotechnicznych. Przy zamawianiu pokazu można również pominąć wybieranie pakietu i wskazać tylko budżet oraz czas trwania weselnego pokazu fajerwerków, a my stworzymy z tego maksymalnie spektakularną atrakcję weselną. Oczywiście im większy budżet na minutę, tym bardziej spektakularne fajerwerki na wesele możemy odpalić, tym więcej ładunków możemy wystrzelić, tym więcej punktów odpalania możemy utworzyć, tym większych ładunków możemy użyć itd… Aby poznać cenę danego pakietu lub weselnego pokazu fajerwerków, który już realizowaliśmy, zapraszamy do kontaktu przez formularz, który znajduje się u dołu tej strony.

Czy posiadamy w ofercie inne atrakcje weselne?

...posiadamy pełen wachlarz pirotechnicznych atrakcji weselnych : )

 

VIP START - rozpocznij weselny pokaz pirotechniczny tajemniczym przyciskiem! (rozwiń)

Rozpocznij pokaz fajerwerków tajemniczym przyciskiem. Zrób niespodziankę młodej parze!

Świecący przycisk w kształcie serca, specjalnie skonstruowany i zaprojektowany do weselnych pokazów fajerwerków. Po naciśnięciu wielkiego przycisku wybrana osoba lub osoby (np. para młoda) może samodzielnie rozpocząć widowisko. Doskonale sprawdza się podczas fajerwerków na wesele w formie niespodzianki. Najczęściej tą dodatkową atrakcję weselną stosujemy do scenariusza, w którym wyprowadza się wszystkich gości na zewnątrz, a parę młodą stawia przed przyciskiem (posiadamy również przyciski z napisem “wciśnij mnie”). Wprowadza to do przyjęcia element zaskoczenia, niepewności. Przycisk VIP Start sprawi, że widownia poczuję się integralną częścią weselnego pokazu fajerwerków. Do przycisku przygotowujemy specjalny scenariusz, aby w momencie naciśnięcia powstał ogromny efekt pirotechniczny np. w formie wachlarza pokrywającego całą panoramę lub w formie fontann scenicznych zlokalizowanych znacznie bliżej widowni. Efekt “wow” gwarantowany! Doskonale sprawdza się w momencie kiedy weselny pokaz fajerwerków zamawia małe grono gości (np. rodzice) i udaje się dochować tę atrakcję weselną w tajemnicy, aż do samego końca.

POKAZ FAJERWERKÓW NA WODZIE - możemy wykonać pokaz fajerwerków ze środka zbiornika! (rozwiń)

Realizacja weselnego pokazu fajerwerków ze środka akwenu wodnego – 3 barki.

Po co miałbym zamawiać weselny pokaz fajerwerków ze środka jeziora czy rzeki?

Czasem lokalizacja sali weselnej nie pozostawia nam innej możliwości, a czasem powstaje taka możliwość i warto ją wykorzystać. Pokaz pirotechniczny ze zbiornika wodnego wiąże się z dużo większym nakładem pracy. Jest to związane z czarterem łodzi holujących, wodowaniem barek, ciężkimi warunkami i jeszcze paroma innymi czynnikami. Wszystko to powoduje, że znacznie wzrastają koszty przeprowadzenia takiego “wodnego” pokazu pirotechnicznego.

Czy warto zamawiać weselny pokaz sztucznych ogni z akwenu wodnego?

Wykonując weselny pokaz fajerwerków ze środka zbiornika wodnego możemy znacznie podnieść jego atrakcyjność. Po pierwsze podczas takiego pokazu sztucznych ogni powstaje spektakularny efekt “lustra” – efekty pirotechniczne odbijają się od tafli wody. Ponad to możemy użyć specjalistycznych ładunków pirotechnicznych jak fajerwerki wystrzeliwane na wodę (i tam się palące) czy świetlne efekty pirotechniczne, które podświetlają zbiornik tworząc niezwykły klimat. Dodatek jest zalecany jeżeli istnieje możliwość wykonania pokazu z akwenu wodnego lub jeżeli jest on jedynym miejscem, w którym można bezpiecznie przeprowadzić pokaz. Do realizacji pokazów fajerwerków z wody stosujemy specjalistyczne barki.

PODWÓJNY FINAŁ - zakończ pokaz fajerwerków wodospadem żywego ognia! (rozwiń)

Dokup podwójny finał i zapałnij niebo wodospadem ognia !

Finał weselnego pokazu fajerwerków jest jego najefektowniejszym elementem, w którym zużywa się największą ilość materiałów pirotechnicznych. Atrakcja weselna w postaci “Podwójnego finału” umożliwia naszym pirotechnikom dwukrotne zwiększenie budżetu na zakończenie weselnego pokazu pirotechnicznego. Kumulacja znacznej ilość materiałów pirotechnicznych pozwoli uzyskań nam efekt załamania nieba, który za każdym razem kończy sie potężnym aplauzem widowni. Koszt tego dodatku do weselnego pokazu pirotechnicznego stanowi 10% wartości całego zlecenia i w całości jest przeznaczany na ostatnie sekundy Twojego pokazu. Spraw aby niebo zapłonęło żywym ogniem w tym wyjątkowym dniu!

DRUK PIROTECHNICZNY - stworzymy dowolny kształt z fajerwerków na niebie! (rozwiń)

Druk pirotechniczny jest bardzo trudną ale jednocześnie niezwykle efektownym dodatkiego do fajerwerków na wesele. Efektem końcowym jest uzyskanie dowolnego kształtu na niebie “zbudowanego” z fajerwerków.

Druk pirotechniczny jest czasem stosowany jako element największych pokazów pirotechnicznych realizowanych na świecie. Skomplikowanie tej techniki ukazuje prawdziwy kunszt firmy, której udało się wykonać wspomniany efekt pirotechniczny. Jak to się robi? W wielki skrócie – rozkłada się pojedyncze fajerwerki (ładunki pirotechniczne – single shot’y) na szerokości około 100 metrów w zależności od szerokości kształtu jaki chcemy uzyskać i odpala się je w takiej kolejności żeby utworzyły kształt. Efekty utrzymuje się przez około 2 sekundy, co daje częstotliwość odpalania ładunków na poziomie ułamków sekundy. Wymaga to setek pomiarów, komputerowych wizualizacji, a czasem nawet prób!

Brzmi awykonalnie, prawda? Jednak nam wielokrotnie udało się przygotować taką atrakcję weselną!

Na naszym youtubie możecie znaleźć nagranie z przygotowania takiego dodatku do fajerwerków na weselu (lub napisać do nas maila i podeślemy link). Realizacja i przygotowanie takiej atrakcji weselnej jest niezwykle pracochłonne oraz kosztowne…tym bardziej, że efekt jest widoczny przez około 2 sec. Jednak powstały efekt pirotechniczny zapiera dech w piersiach i zdaje się być swojego rodzaju magiczną sztuczką, a ludzie przecierają oczy ze zdumienia. Ta atrakcja weselna doskonale sprawdza się jako dodatek do pokazów weselnych i jest odpalana w trakcie takiej realizacji. Wtedy mamy gwarancje, że widownia będzie skoncentrowana/zorientowana w punkcie tworzenia kształtu.

DUŻA SZTUKA - potężny profesjonalny ładunek wybuchowy. Uwaga, powstaje fala uderzeniowa! (rozwiń)

Dodatek do weselnego pokazu fajerwerków w postaci dużej bomb pirotechnicznej.

Dodatek w do weselnego pokazu fajerwerków w postaci “Dużej sztuki” to wielkokalibrowa cylindryczna bomba pirotechniczna. Potężny profesjonalny ładunek wybuchowy, który stosujemy podczas największych pokazów pirotechnicznych. Ogrom wybuchu i efektu pirotechnicznego powala każdego obserwatora weselnych fajerwerków. Ładunek jest na tyle mocny, że wymagane są dodatkowe środki ostrożności dotyczące lokalizacji, ponieważ konieczne są: oddalenie się od widowni na ponad 200 metrów oraz wkopanie moździerza w ziemię. Występuje fala uderzeniowa. Nieprzyjazne zwierzętom oraz alarmom w samochodach. Jeżeli chcesz poczuć się podczas swojego weselnego pokazu fajerwerków jak na sylwestrze w Londynie to ta atrakcje jest stworzona właśnie dla Ciebie!

BOMBOWE SERCE - bomba pirotechniczna wybuchająca w kształcie serca! (rozwiń)

Bomba pirotechniczna w kształcie serca wybuchająca podczas weselnego pokazu fajerwerków.

Wielkokalibrowe bomby pirotechniczne wybuchające wysoko na niebie w kształcie serca. Ładunki te są konstruowane specjalnie na potrzeby naszej firmy. Bombowe serca doskonale komponują się z weselnymi pokazami fajerwerków. Wspomniany efekt pirotechniczny został zaklasyfikowany jako dodatkowa atrakcja weselna do pokazu fajerwerków przez znaczny koszt pojedynczego ładunku. Urozmaicając swój weselny pokaz fajerwerków bombowymi sercami wkomponujemy je w scenariusz Twojego widowiska. Najczęściej wystrzeliwujemy je w specjalnych, wolniejszych “wstawkach” aby wybuchały bez towarzystwa innych ładunków pirotechnicznych. Bombowym sercom zawsze towarzyszą odgłosy podziwu i zachwytu… szczególnie kobiet 🙂

SZPALER Z FONTANN - rozświetl drogę tysiącami spektakularnych iskier! (rozwiń)

Szpaler ze złotych fontann na przejście pary młodej i na potrzeby sesji zdjęciowej.

Atrakcja weselna w postaci szpaleru z fontann sprawdzi się świetnie w wielu elementach każdego przyjęcia weselnego! Kiedy możemy go zastosować?

  • Szpaler z fontann na wjazd auta weselnego – możemy rozstawić dziesiątki fontann przy drodze, którą ma przejeżdżać auto z parą młodą. Najlepiej sprawdza się po zachodnie słońca choć zadowalający efekt powstaje również w trakcie dnia.
  • Szpaler z fontann do sesji zdjęciowej zewnętrznej – złote bądź srebrne fontanny stanowią świetne tło do fotografii ślubnych. Obok pary młodej często ustawia się wszystkich gości.
  • Szpaler z fontann do sesji zdjęciowej wewnątrz pomieszczenia – specjalistyczne złote bądź srebrne fontanny sceniczne do użytku wewnętrznego mogą stanowić idealny dodatek do weselnych sesji zdjęciowych.
  • Szpaler z fontann do wyjścia pary młodej na pokaz fajerwerków – w tym przypadku fontanny sprawdzają się znakomicie za każdym razem. Stosujemy 5 metrowe złote fontanny, które rozświetlają drogę pary młodej i tworzą magiczny klimat. Mamy nagrania z tych realizacji – napisz do nas lub znajdź na naszym kanale na youtubie.
  • Szpaler z fontann do tortu weselnego – bez względu na to czy tort jest podawany wewnątrz czy na zewnątrz pomieszczenia fontanny pirotechniczne sprawdzają się doskonale jako dodatkowa atrakcja do wprowadzania tortu weselnego. W połączeniu z muzyką tworzy sie istnie hollywoodzki klimat. Posiadamy specjalistyczne, sceniczne fontanny do użytku wewnętrznego. Również posiadamy nagranie z tej weselnej atrakcji pirotechnicznej – napisz do nas lub znajdź na nagranie na naszym youtubie.

PŁONĄCE SERCE - rozpalimy ogromny płonący kształt serca! (rozwiń)

Płonące serca wzbogacone dwiema fontannami jako dodatek do weselnego pokazu fajerwerków.

Możemy zagwarantować, że ogromne płonące serce stanowi niezastąpiony dodatek do weselnego pokazu fajerwerków. W dowolnym momencie trwania weselnego pokazu pirotechnicznego odpalamy ogromne serce często w oprawie złotych lub srebrnych fontann. Atrakcja ta wspaniale sprawdza się jako tło do fotografowania pary młodej oraz gości. Niezwykle widowiskowa atrakcja weselna dopełniająca pokaz fajerwerków wywołujący okrzyki radości i potężny aplauz widowni. Często do kształtu serca dodaje się inicjały pary młodej lub ich imiona. Jesteśmy w stanie rozpalić każdy kształt i bez wątpienia jesteśmy liderami tej techniki pirotechnicznej w Polsce. Nasze płonące kształty odpalane podczas weselnych fajerwerków są dopracowane i pełne, a przy ich tworzeniu wspomagamy się pracą grafików komputerowych!

PŁONĄCE KSZTAŁTY - ogrone płonące napisy, cyfry, loga i inne kształty! (rozwiń)

Ogromny płonący napis w formie atrakcji i dodatku do pokazu fajerwerków. Uchwycony kamerą z drona z odległości 300 metrów.

Dowolne słowo, litera, cyfra, logo… potrafimy rozpalić każdy kształt, w różnych kolorach i w każdym rozmiarze! Wielokrotnie tworzyliśmy skomplikowane płonące loga firm, długie napisy czy ogromne inicjały. Płonący efekt pirotechniczny utrzymuje się blisko minutę. Podczas wesel stanowi świetną atrakcję i dodatek do pokazów fajerwerków. W trakcie wesel najczęściej rozpalanymi kształtami są imiona pary młodej lub ich inicjały. Efekt jest na tyle intensywny, że ŻADNE urządzenie optyczne poza ludzkim okiem nie jest w stenie uchwycić pełni efektu. Żeby sfotografować płonący napis bez większych prześwietleń, musieliśmy użyć aparatu zamieszczonego na dronie. Każdorazowo płonący napis wprawia w zachwyt wszystkich weselnych gości, a w połączeniu z weselny pokazem fajerwerków gwarantuje aplauz widowni. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która potrafi wykonać każdy kształt, zachowując precyzję i odwzorowując dany kształt w pełni. Do tworzenia tej weselne atrakcji wykorzystujemy grafikę komputerową i nowoczesne systemy pirotechniczne.

SPECJALISTYCZNE NAGŁOŚNIENIE - stwórz teatr ognia i muzyki na swoim weselu! (rozwiń)

Nagłośnie sceniczne w trakcie pyromusicalu.

Do określenia pokazu fajerwerków ściśle zsynchronizowanego z podkładem muzycznym stosuje się pojęcie „pyro musical”. Jest to połączenie muzyki oraz kunsztu pirotechnicznego. To właśnie spojenie tych dwóch elementów sprawia, że realizowane przez nas weselne pokazy fajerwerków często nazywa się dziełami artystycznymi. Dodatek w postaci specjalistycznego nagłośnienia umożliwia zastosowanie systemów nagłaśniających używanych podczas dużych pokazów pirotechnicznych synchronizowanych z muzyką. Ogromną rolę przy „odbiorze” weselnego pokazu fajerwerków odgrywa przeszywający ciało dźwięk, który maksymalizuje wrażenia.

CIĘŻKI DYM - stworzymy dla Ciebie prawdziwie bajkowy klimat - taniec w chmurach! (rozwiń)

Atrakcja weselna w postaci ciężkiego dymu.

Zastanawiasz się nad zleceniem nam weselnego pokazu fajerwerków? Wykorzystaj obecność profesjonalistów na swoim przyjęciu weselnym i zafunduj sobie bajkowy efekt ciężkiego dymu. Efekt ten jest idealnym urozmaicenie pierwszego tańca pary młodej. Jest to idealny moment na zrobienie imponujących fotografii. Dodatek ten doskonale komponuje się z fontannami pirotechnicznymi do użytku wewnętrznego.

Dlaczego najlepiej zamówić efekty ciężkiego dymu u profesjonalnych pirotechników?

Ciężki dym wydaje się z pozoru prostym do uzyskania efektem… jednak rzeczywistość weryfikuję tę hipotezę. Wszyscy mający styczność z branżą ślubną doskonale wiedzą, że stworzenie tego efektu wymaga ponadprzeciętnej wiedzy. Prawie każdy fotograf ślubny czy organizator wesela spotkał się z nierzetelnie wykonaną usługą „ciężkiego dymu”. Jak to rozpoznać? Kiedy ciężki dym zaczyna się unosić na wysokości oczu widowni, przeradza się w gęstą mgłę i znacznie ogranicza widoczność wiedz, że ktoś nie zna się na swojej pracy. Duża część firm oferująca atrakcję weselną w postaci ciężkiego dymu wykorzystuje tanie urządzenia do użytku zewnętrznego lub koncertowego, które uniemożliwiają utrzymanie się dymu na wysokości 1 metra. Do uzyskania wspomnianego efektu konieczna jest profesjonalna wytwornica ciężkiego dymu, która wytwarza swój efekt wyłącznie z suchego lodu i na bieżąco. Wymaga to potężnych grzałek, dziesiątek litrów wrzątku i kilogramów suchego lodu. Prawidłowy ciężki dym tworzony jest na bieżąco, ponieważ szybko przechodzi proces sublimacji – właśnie dzięki temu nie unosi się powyżej 1 metra.

Musimy dodać, że wytworzenie ciężkiego dymu wiąże się z wyłączeniem wentylacji, najlepiej schłodzeniem pomieszczenia oraz zamknięciem drzwi. Najlepiej jak w ciężkim dymie porusza się tylko para młoda.

WODOSPAD OGNIA - efekt pirotechniczny w postaci wodospadu z iskier! (rozwiń)

Dodatkowa atrakcja weselna do pokazu fajerwerków w postaci wodospadu ognia.

Utrzymujący się przez około minutę spektakularny efekty wodospadu iskier. Atrakcja weselna najczęściej stosowana przy ścianach budowli, na specjalnych wysięgnikach w wolnej przestrzeni czy na mostach jak na załączonej fotografii. Wodospad ognia stwarza niesamowity, bajkowy klimat, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas sesji fotograficznych czy nagrań. Stanowi doskonały dodatek i urozmaicenie weselnego pokazu fajerwerków. Wodospadowi ognia zawsze towarzyszy aplauz widowni. Efekt pirotechniczny możemy rozciągnąć na dowolnej szerokości.

Weselne fajerwerki = bezcenne wspomnienia

 

Chcesz zafundować sobie i swoim bliskim bezecenne wspomnienia na wesele? Uważasz, że fajerwerki na wesele to super pomysł? Chcesz, aby weselna atrakcja na Twoim weselu była zapamiętana jako ta, której nie miał na swoim przyjęciu weselnym nikt inny? Lubisz elementy zaskoczenia?

Z PyroTech Twoje marzenie, którym jest niezapomniana weselna atrakcja, może stać się rzeczywistością. Nasza firma zajmuje się bowiem profesjonalną organizacją weselnych pokazów fajerwerków. Zorganizujemy show, o jakim nie śniłeś, takie, które wprowadzi w zachwyt i oszołomienie wszystkich obecnych na weselu gości! Jeśli jesteś fanem wielkiego BANG! To na pewno ucieszy Cię fakt, iż nasza firma posiada bogaty asortyment materiałów wybuchowych. Fajerwerki na wesele, jakimi dysponujemy to nie tylko standardowe efekty świetlne, ale również wyszukane efekty pirotechniczne tj. fontanny, wodospad ognia, płonące kształty, druk pirotechniczny czy choćby pokaz fajerwerków na wodzie. Fajerwerki na wesele wcale nie muszą być też głośne! Jeśli Ty i Twoi bliscy nie przepadacie za wybuchami, PyroTech może zorganizować weselny pokaz fajerwerków z wykorzystaniem „SILENT-ów” tzw. cichych fajerwerków o mniejszej zawartości mieszanki wybuchowej powodującej huk.

Zrobimy wszystko, aby spełnić oczekiwania naszych klientów, ponieważ chcemy, aby weselna atrakcja, za której przebieg będziemy odpowiedzialni, przyniosła 100% zadowolenia. Nie musisz się o nic martwić, nasi pirotechnicy wybiorą najbardziej wyszukane i oryginalne fajerwerki na Twoje wesele i zapewnią Ci niezapomniany pokaz pirotechniczny przy akompaniamencie ulubionej muzyki. Nie ma co do tego wątpliwości – z PyroTech weselne fajerwerki wypalą w 100%! Zarówno Ty, jak i Twoi goście będziecie zachwyceni pokazem fajerwerków, który przebiegnie w bezpiecznej atmosferze i zostanie zapamiętany na długie lata. Fajerwerki na wesele to weselna atrakcja, która zadowoli każdego bez względu na wiek!

Fajerwerki na wesele, a pogoda

 

Obawiasz się niesprzyjających warunków atmosferycznych podczas swoich weselnych fajerwerków? Zastanawiasz się, co się wydarzy, jeżeli Twojemu przyjęciu weselnemu będzie towarzyszyła ulewa? Nie potrzebnie! Dla pirotechników z zespołu PyroTech to żaden problem. Jeszcze nigdy w historii firmy nie odwołaliśmy weselnego pokazu fajerwerków z powodu niesprzyjającej pogody. Wiemy jak zabezpieczyć ładunki pirotechniczne przed ulewnym deszczem, a nasze nowoczesne systemy pirotechniczne są wodoodporne. Umożliwia to pracę pirotechników i przeprowadzenie pokazu fajerwerków nawet w trakcie deszczu. Wielokrotnie rozstawialiśmy pozycje pirotechniczne, brodząc po kostki w wodzie, śniegu czy błocie. Nasze zaprawione w bojach zespoły pirotechników zawsze robią wszystko, aby stanąć na wysokości zadania i przeprowadzić zakontraktowany pokaz fajerwerków. Przeprowadzaliśmy już pokazy fajerwerków z dachów budynków, ze środka zbiorników wodnych, w pustynnych warunkach (festiwal pirotechniczny na Malcie), a nawet odpalaliśmy ładunki pirotechniczne zatapiane w wodzie!

Sprawdź oceny weselnych pokazów fajerwerków

...więcej opinii znajdziecie na naszym facebook'u : )

 

Często zadawane pytania

...wraz z wyczerpującymi odpowiedziami : )

 

Czy wykonamy weselny pokaz fajerwerków przy niesprzyjających warunkach atmosfertycznych?

Dla naszych doświadczonych pirotechników to żaden problem. W historii firmy jeszcze nigdy nie odwołaliśmy weselnego pokazu fajerwerków. Przeprowadzaliśmy widowiska nawet w trakcie burzy z piorunami. Jak to możliwe? Prawidłowo zabezpieczone ładunki pirotechniczne i komputerowy sprzęt najwyższej klasy umożliwia nam odpalanie ładunków nawet pod wodą. Deszcz jest naszym sprzymierzeńcem i wyłącznie zwiększa bezpieczeństwo przeprowadzanego pokazu fajerwerków. Największe zagrożenie podczas weselnych pokazów fajerwerków może stanowić silny wiatr, który może zwiewać ładunki pirotechniczne w niekorzystnym kierunku. W takich przypadkach ewentualnie przesuwamy pokaz fajerwerków na inną godzinę aby nawałnica przeminęła.

Czy muszę organizować jakieś pozwolenia do weselnych fajerwerków?

Jedyną rzeczą, której wymagamy od zamawiającego weselny pokaz fajerwerków jest uzyskanie zgody właściciela terenu, z którego mielibyśmy przeprowadzać realizację. Wszystkie pozostałe formalności organizujemy we własnym zakresie. Powiadamiamy wszystkie niezbędne organy państwowe. Wyjątek stanowią imprezy masowe (powyżej 1000 osób). W takich przypadkach organizator imprezy masowej wykorzystując dokumentację naszej firmy, uzyskuje odpowiednie zgodny i organizuje powiadomienia.

Czy mogę zarezerwować fajerwerki na swoje wesele?

Tak, rekomendujemy jak najwcześniejszą rezerwację terminu na weselny pokaz fajerwerków. Firma PyroTech to kilka zespołów pirotechników, w zależności od wielkości pokazów jednego wieczoru możemy przeprowadzić od 4 do 12 realizacji. Aby dokonać rezerwacji konieczne jest podpisanie umowy i wpłata zadatku.

Czy mogę uczestniczyć w procesie projektowania weselnych fajerwerków?

Tak. Nasi klienci bardzo często angażują się w proces przygotowywania weselnych pokazów fajerwerków. Wspólnie wyszukujemy najlepszych lokalizacji, konsultujemy podkłady muzyczne, dobieramy kolory i efekty pirotechniczne czy łączymy różne elementy zrealizowanych już przez nas pokazów pirotechnicznych.

Jak przebiega współpraca przy ustalaniu scenariusza fajerwerków na wesele?

Jeżeli chcą Państwo mieć swój udział w procesie przygotowywania scenariusza pokazu fajerwerków, współpraca może przebiegać na dwa sposoby. Bez wykupionej usługi komputerowej wizualizacji pokazu fajerwerków oraz z wykupioną.

W przypadku scenariusza bez wykupienia dodatkowej usługi komputerowej wizualizacji pokazu fajerwerków (w cenie realizacji):

Państwo przesyłają nam preferowane podkłady muzyczne do realizacji, ewentualnie link do nagrania weselnego pokazu fajerwerków do odtworzenia (który już kiedyś wykonywaliśmy), a my staramy się w ramach Państwa budżetu i możliwości uwzględnić je wszystkie. Efekt można podziwiać podczas przeprowadzania pokazu fajerwerków na weselu.

W przypadku scenariusza z wykupioną komputerową wizualizacją weselnego pokazu fajerwerków:

Po przesłaniu preferencji, co do weselnego pokazu fajerwerków nasi pyrografowie wzbogacają Państwa preferencje o swoją wiedzę i tworzą komputerową wizualizację. Następnie wizualizacja jest przesyłana do klienta. Państwo albo akceptują przebieg widowiska, albo wskazują, co chcieliby poprawić. W cenie usługi są dwie poprawki scenariusza weselnego pokazu fajerwerków. Poprawką nie podlegają jedynie podkłady muzyczne, ponieważ wtedy trzeba tworzyć wizualizację od nowa. W praktyce wygląda to tak, że klienci bardzo rzadko dokonują zmian.

W przypadku pokazów z pakietu Bronze i Silver rekomendujemy przeznaczenie środków na komputerową wizualizację pokaz fajerwerków na ładunki pirotechniczne, zwiększenie pokazu. Komputerowe wizualizacje mają najlepsze zastosowanie przy wyższych pakietach tj. Gold i Individual.

Jak zamówić pokaz fajerwerków na wesele?

Aby zamówić weselny pokaz fajerwerków, w pierwszej kolejności należy wysłać do nas maila, najlepiej korzystając z formularza kontaktowego u dołu tej strony. Dobrze już w pierwszym mailu podać pakiet pokazu, który Państwa interesuje lub nagranie danego weselnego pokazu fajerwerków, który mielibyśmy odtworzyć na Państwa uroczystości. Bardzo ważnym elementem jest również podanie dokładnej lokalizacji, ponieważ bez tego elementu nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy zdołamy przeprowadzić pokaz fajerwerków w danym miejscu. Lokalizacja musi spełniać pewne minimalne normy bezpieczeństwa. Każdą z nich dokładnie weryfikują pirotechnicy przed podpisaniem umowy na weselny pokaz pirotechniczny. Przez dokładną lokalizację należy rozumieć: miejscowość, ulica, nazwa sali. Jeżeli wszystkie wspomniane wyżej informacje będą zawarte w pierwszym mailu, to znacznie przyśpieszy nam przyjęcie zlecenia. Czym więcej informacji tym lepiej. Kolejnym istotnym punktem jest data uroczystości weselnej, ponieważ musimy sprawdzić, czy jeszcze dysponujemy wolnym zespołem pirotechników na dany dzień. Mając te wszystkie informacje odpiszemy do Państwa w ciągu max 24h roboczych. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny. Po ustaleniu wszystkich szczegółów weselnego pokazu fajerwerków prześlemy do Państwa umowę w wersji elektronicznej, którą należy podpisać, zeskanować i odesłać na maila. Wtedy robimy to samo. Wersje oryginalne sporządzamy na miejscu przed weselnym pokazem fajerwerków.

Czy mogę wskazać podkład muzyczny do weselnych fajerwerków?

Tak, możemy przeprowadzić weselny pokaz fajerwerków do każdego podkładu muzycznego. Jednak jeżeli zdecydują się Państwo dobrać muzykę we własnym zakresie proszę zwrócić uwagę na to, aby był to najlepiej utwór rytmiczny i ze zmiennym tempem. Takie podkłady muzyczne dobrze synchronizuje się z ładunkami pirotechnicznymi.

Czy organizujemy weselne pokazy fajerwerków w całej Polsce?

Tak, dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce. Każdego roku przebywamy dziesiątki tysięcy kilometrów realizując weselne pokazy fajerwerków m.in. w takich miastach jak Łódź, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Olsztyn, Poznań, Wrocław czy Toruń.

Ile powinien trwać weselny pokaz fajerwerków?

Wszystkie pakiety pokazów pirotechnicznych oferowane przez PyroTech są zaprojektowane w sposób maksymalizujący efektowność. Dzięki przemyślanym scenariuszom i zaangażowaniu zespołu w proces projektowania widowiska, nie ma górnej granicy trwania realizacji. Natomiast minimalnym czasem trwanie weselnego pokazu fajerwerków są 3 minuty. Najczęściej przeprowadzamy realizacje trwające 5 min, z podziałem na dwie części (dwa odrębne podkłady muzyczne). Pierwsza część trwająca 3 minuty oraz druga trwające 2 minuty. Przy czym zazwyczaj pierwsza część weselnego pokazu fajerwerków projektowana jest do spokojniejszego podkładu muzycznego i średnim towarzyszy mu średnie tempo wystrzeliwanych ładunków. W drugiej części doskonale sprawdzają się dynamiczne utwory muzyczne, przy których zwiększamy intensywność wystrzeliwanych ładunków, aż do finału weselnego pokazu fajerwerków.

Czy ciężki dym jest bezpieczny? Jaki jest jego skład?

Realizowany przez nas ciężki dym na weselu, powstaje przez gwałtowne ogrzanie suchego lodu, czyli CO2 w stanie stałym, zestalonym. W reakcji bierze udział dwutlenek węgla oraz woda. Jest co całkowicie bezpieczne zestawienie. Ciężki dym jest bezwonny, można go wdychać. Ciężki dym na pierwszy taniec jest produkowany na bieżąco, ponieważ bardzo szybko znika i przechodzi (sublimuje) do powietrza. Przed ciężkim dymem na wesele, żeby uzyskać najlepszy efekt, trzeba pozamykać okna, drzwi, wyłączyć wentylację, najlepiej, aby pomieszczenie było schłodzone.

Co nowego w branży weselnych pokazów fajerwerków?

...sprawdź najnowsze artykuły : )