Chcąc zapewnić wszystkim naszym klientom możliwość wykonania pokazu pirotechnicznego oraz w trosce o zdrowie zwierząt wprowadziliśmy do naszej oferty nowatorskie ładunki SILENTY tzw. ciche fajerwerki. Są to ładunki pirotechniczne emitujące niski poziom hałasu, taki w którym nie powoduje on spłoszenia zwierząt. Inicjacji ładunku towarzyszą różnorodne, oryginalne i wielokolorowe efekty świetlne. Do SILENTY zaliczają się specjalnie wyselekcjonowane przez nas rzymskie ognie, wachlarze, słońca pirotechniczne, fontanny, stroboskopy, single shoty i wile innych autorskich ładunków. Dzięki SILENTY można realizować pokazy fajerwerków na terenach zabudowanych bez obaw o skargi mieszkańców związane z nadmiernym hałasem. Jest to niezwykle przyjazna opcja dla dzieci oglądających widowisko, jak i zwierząt przebywających w pobliżu. Precyzyjna synchronizacja z muzyką sprawi, że fajerwerki ożyją, tworząc magiczne widowisko artystyczno-pirotechniczne.

GWARANTUJEMY:

Formalności

 

Dbając o Państwa czas zapewniamy dopełnienie wszelkich formalności związanych z wykonaniem pokazu fajerwerków. Powiadamiamy odpowiednie służby: Straż Pożarną, Policję oraz Państwową Agencję Żeglugi Powietrznej.

Ubezpieczenie OC

 

Wszystkie nasze realizacje są objęte ubezpieczeniem OC, zapewniającym pełną ochronę w przypadku wystąpienia szkód będących następstwem wykonania pokazu pirotechnicznego.

Sprawdzenie terenu

 

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych realizacji, przed każdym pokazem dokonujemy weryfikacji miejsca jego wykonywania. Pozwala to również na precyzyjne dobranie materiałów pirotechnicznych.

Współtworzenie scenariusza

 

Uczestnicz przy tworzeniu scenariusza pokazu pirotechnicznego. Omów wszystkie swoje propozycje i szczegóły pokazu z naszymi pirotechnikami. Wspólnie stworzymy widowisko, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

 

WYBIERZ PAKIET

 
Mini
3 minczas trwania
Jednoczęściowy pokaz
Do 2 miejsc odpalania
Standardowy finał
Midi
4 min.czas trwania
Dwuczęściowy pokaz
Do 3 miejsc odpalania
Wzbogacony finał
Maxi
5 min.czas trwania
Trzyczęściowy pokaz
Do 5 miejsc odpalania
Podwójny finał
Individual
Do ustaleniaczas trwania
Do ustalenia
Do ustalenia
Do ustalenia

*Powyższe zestawienie ma charakter poglądowy. Każde zamówienie rozpatrywane jest indywidualnie. Faktyczne wartości mogą się różnić w zależności od preferencji klienta i miejsca wykonywania pokazu.

Potrzebujesz szczegółowej oferty? Napisz do nas!

 

DOBIERZ MUZYKĘ

 

Nasze propozycje:

Sigala - Easy Love

Good Charlotte - I Just Wanna Live

Kygo - Raging feat. Kodaline

The Ramones - My Sharona

Maroon 5 - Sugar

Two Steps From Hell - Star Sky

Kygo - Stole the show

Alvaro Soler - Sofia

Maroon 5 - Animals