POKAZY FAJERWERKÓW NA URODZINY

FAJERWERKI NA URODZINY – WYSTRZAŁOWA ATRAKCJA

WYPEŁNIJ FORMUALARZ

CENNIK OTRZYMASZ W 10 SEKUND!

 

Pokazy fajerwerków na urodziny - zobacz nagrania

...możesz wybrać jeden z nich dla siebie : )

 

 

Pokazy fajerwerków na urodziny od PyroTech

 

Urodziny to zawsze wyjątkowy dzień w roku, niezależnie od tego, ile masz lat! Na urodzinową imprezę z niecierpliwością czekają nie tylko dzieci. Dorosłym również należy się kilka chwil relaksu, wyśmienitej zabawy i atmosfery innej, niż na co dzień. Urodziny ma się tylko raz w roku – zadbaj o to, by był to niezapomniany czas. PyroTech ci w tym pomoże!

Czujesz, że obchody twoich urodzin każdego roku wyglądają tak samo i masz ochotę w końcu coś zmienić? Może tym razem będziesz organizatorem imprezy urodzinowej dla ważnej dla ciebie osoby i chcesz zaskoczyć ją czymś zupełnie nieszablonowym? Zamiast świeczek na torcie czy zimnych ogni wybierz… fajerwerki na urodziny! Pomysł wydaje ci się szalony i niemożliwy do zrealizowania? Popuść wodze fantazji, a PyroTech zajmie się resztą.
Pokazy fajerwerków na urodziny to atrakcja, przy której wszystkie inne nie będą miały żadnego znaczenia – po prostu w żaden sposób nie dorównają jej atrakcyjnością! Fajerwerki zawsze kojarzą się z wyjątkową okazją, wartą celebrowania w prawdziwie wystrzałowy sposób. Taką bez wątpienia są przecież urodziny. Zaryzykujemy stwierdzeniem, że trudno znaleźć lepszą – bardziej uroczystą i wzruszającą – atrakcję na okrągłe rocznice urodzin, niż właśnie kolorowe petardy wystrzelone w niebo wedle ustalonego scenariusza. Wystrzałowa 18- stka czy wybuchowa 50- tka? Efekt zaskoczy cię bez najmniejszych wątpliwości!

Wyobraź to sobie: wachlarz kolorowych fajerwerków wystrzelony w akompaniamencie ulubionego utworu solenizanta, efekty, których nie zobaczysz na żadnym innym pokazie fajerwerków, a także całe show personalizowane specjalnie na daną okazję – to musi się udać!
PyroTech gwarantuje nie tylko niezapomnianą zabawę, ale przede wszystkim pozytywne emocje i łzy wzruszenia. Byliśmy współorganizatorami niejednej wyjątkowej imprezy – i taką też uczynimy twoją! Fajerwerki na urodziny to najlepsza urodzinowa atrakcja, którą z pewnością będziesz chciał przeżyć jeszcze niejeden raz!

 

Wystrzałowa atrakcja urodzinowa

 

Organizacją pokazów fajerwerków na urodziny zajmujemy się z powodzeniem już od wielu lat – najlepiej świadczą o tym opinie zadowolonych klientów, którzy zwykle już po pierwszym razie stają się stałymi usługobiorcami.
Zamiłowanie do pirotechniki, a także najnowsza i stale aktualizowana wiedza, sztab specjalistów przygotowujący twój pokaz i tygodnie, a nawet całe miesiące spędzane na szczegółowym opracowaniu scenariusza pokazu fajerwerków na urodziny – wszystko to składa się na sukces każdego organizowanego przez nas show!

Fajerwerki na urodziny to atrakcja, na którą może pozwolić sobie niemal każdy. Zajmujemy się dopełnieniem wszystkich formalności, dbając o bezpieczeństwo uczestników i osób postronnych znajdujących się w pobliżu. Najlepsza niespodzianka na urodziny to spersonalizowany pokaz pirotechniczny. Świeczki, konfetti i grające kartki czy tort pozostaną w cieniu wachlarza pięknych i niepowtarzalnych kolorów na niebie!

Fajerwerki na urodziny - co gwarantujemy?

...do każdego pokazu fajerwerków na urodziny

 
PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 5

Ubezpieczenie OC

 

Każdy pokaz fajerwerków na urodziny organizowany przez PyroTech posiada ubezpieczenie OC na wypadek jakiejkolwiek szkody powstałej wskutek show. Od początku działalności nie było jednak potrzeby skorzystania z niego! Dostajesz więc również…

PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 1

Sprawdzenie terenu

 

Teren, na którym przeprowadzone mają być fajerwerki na urodziny, jest dokładnie sprawdzony przed podjęciem decyzji o realizacji show. Wszystko po to, by mieć gwarancję pełnego bezpieczeństwa zarówno dla uczestników, jak i osób postronnych znajdujących się w pobliżu imprezy.

PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 2

Formalności

 

Ty zlecasz nam pokaz fajerwerków na urodziny, my zajmujemy się jego organizacją od początku do samego końca. Dopełnienie wszelkich formalności, w tym powiadomienie odpowienich służb o planowanej realizacji pirotechnicznej.

PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 4

Scenariusz

 

Każde show organizowane w ramach niespodzianki urodzinowej odbywa się wedle ustalonego scenariusza, konsultowanego z osobą zlecającą. Tutaj nie ma miejsca na przypadki i niedociągnięcia. Możesz w pełni zaufać profesjonalistom i po prostu cieszyć się wspaniałą atrakcją!

 

Dlaczego pokazy fajerwerków na urodziny od PyroTech?

 
  • Otwartość na sugestie i pomysły klienta – choć w branży działamy z sukcesami już od wielu lat i rynek pokazów fajerwerków na urodziny znamy na wylot, zawsze chętnie słuchamy sugestii klienta. W końcu to jego wielki dzień!

  • Nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kadra – najlepsze efekty osiąga się wówczas, gdy praca jest pasją i wykonuje się ją z przyjemnością. Tak właśnie pracują specjaliści z PyroTech – to ludzie, którzy zawodowo zajmują się tym, co po prostu kochają!

  • Niezapomniana sztuka – fajerwerki na urodziny organizowane przez naszą firmę to coś więcej, niż znany powszechnie pokaz fajerwerków. To prawdziwe, artystyczne show – i nie ma w tym ani grama przesady. Przejrzyj nagrania z dotychczasowych pokazów fajerwerków na urodziny i przekonaj się sam!

  • Lata doświadczeń i 100 % zadowolonych klientów – na rynku obecni jesteśmy już od wielu lat, każdego roku przeprowadzając nawet 100 pokazów fajerwerków na urodziny. Jak dotąd opinie wszystkich klientów były pozytywne – a my dajemy z siebie wszystko, aby każda kolejna również taka była!

Fajerwerki na urodziny i nne okazje

 

Fajerwerki na urodziny już dawno przestały być zarezerwowane wyłącznie na wielkie, masowe imprezy. Dziś wspaniałym, wystrzałowym show może cieszyć się praktycznie każdy. Pokazy fajerwerków na urodziny to nowy trend, który z każdym rokiem zyskuje coraz większą popularność. Kochasz fajerwerki? My uwielbiamy spełniać marzenia o niepowtarzalnym pokazie fajerwerków na urodziny! Dlatego jesteśmy pewni, że stworzymy duet idealny, po którym podamy sobie ręce w geście podziękowania i zobaczymy się przy okazji realizacji kolejnego show. Fajerwerki na urodziny to prezent najlepszy z możliwych – oryginalny, zaskakujący, niepowtarzalny (nie da się stworzyć identycznego pokazu fajerwerków na urodziny po raz drugi!), a także prestiżowy. Zamiast świeczek na torcie, odpal ładunki pirotechniczne i poczuj się jak największa gwiazda, w blasku fajerwerków. Śmiało możemy stwierdzić, że to najlepszy prezent, jakim możesz kogoś obdarować. Zaryzykujemy również stwierdzeniem, że fajerwerki na urodziny to także najlepsza niespodzianka, jakąś ktoś może sprawić tobie!

Pokazy fajerwerków na urodziny to idealny prezent dla każdego, kto lubi:
• nieszablonową rozrywkę,
• element zaskoczenia,
• nowoczesne formy artystyczne,
• personalizowaną atrakcję.

Najlepsza urodzinowa atrakcja to nie ta, która jest najdroższa, a ta, która na solenizancie zrobi największe wrażenie. Pokaz fajerwerków na urodziny przeprowadzony podczas imprezy to gwarancja wzruszenia solenizanta, jak i zachwytu wszystkich zgromadzonych gości. Pirotechniczne show zawsze jest najważniejszym i najlepiej zapamiętywanym wydarzeniem na każdej imprezie!
Wieloletnie doświadczenie i zamiłowanie do tego, co robimy sprawia, że bez obaw możesz powierzyć nam realizację pirotechnicznego show – nie tylko jako niespodziankę na urodziny, ale także inne atrakcje, wymagające niecodziennej oprawy. Uzyskanie tytułu naukowego, awans, zawarcie związku małżeńskiego, rocznica… okazji do wyjątkowego świętowania jest tyle, ile uznasz, że być powinno. Stworzenie unikalnej, pirotechnicznej wariacji możesz powierzyć w pełni nam, bądź też być czynnym kreatorem pokazu fajerwerków na urodziny na każdym etapie przygotowania. Niezależnie od tego, z jakiej opcji skorzystasz – będziesz w pełni usatysfakcjonowany rezultatem!

Pokazy fajerwerków na urodziny, a inne atrakcje

 

Realizujemy z powodzeniem i pasją to, co inni uznaliby na starcie za niemożliwe. Ekipa PyroTech to nie pracownicy, wykonujący rutynowo swoje zadania. To grupa pasjonatów pirotechniki, która w każdy pokaz fajerwerków na urodziny wkłada całe serce i dzieli się latami doświadczeń w branży. Każdą chwilę wartą specjalnego wyróżnienia przeżywamy razem z tobą, dając ci niesamowite przeżycia i wspomnienia, które będą zawsze żywe.
Fajerwerki na urodziny realizowane przez naszą firmę to coś więcej, niż kolejny urodzinowy pokaz sztucznych ogni. To sztuka, którą odbiera się wszystkimi zmysłami i która pozostaje w pamięci na długo. Nawet skromne i kameralne wydarzenie uświetnione tańczącymi ogniami, zyska rangę prestiżowego i wyjątkowego wydarzenia.
Popularne atrakcje, takie jak dmuchane zjeżdżalnie i zamki, konfetti, kolorowe balony, świeczki (czy nawet zimne ognie) na torcie, to motywy powtarzające się niemal na każdej imprezie. Z tego względu stają się pewną rutyną, która może i cieszy, ale na pewno nikogo już nie zaskoczy – w przeciwieństwie do pokazu fajerwerków na urodziny!

Pakiety urodzinowych pokazów fajerwerków

...wybierz show dopasowane do swoich potrzeb : )

 
Individual
530+ wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!
Rozmiar ładunków do 8″
Do 8 miejsc odpalania
Ładunki cylindryczne
Zaawansowane sekwencje Single Shot’ów
Wizualizacja komputerowa
Gold
do 530 wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!
Rozmiar ładunków do 6″
Do 5 miejsc odpalania
Silver
do 350 wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!
Rozmiar ładunków do 4″
Bronze
do 210 wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!

Ile kosztuje pokaz pirotechniczny na urodziny?

 

Lubisz efekty pracy pirotechników, jednak nigdy nie brałeś pod uwagę opcji skorzystania z ich usług w obawie o horrendalne koszty, na które z pewnością nie będzie cię stać? To nieprawda, że na fajerwerki mogą pozwolić sobie tylko najbogatsi! Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że najlepsza urodzinowa atrakcja w postaci pokazu sztucznych ogni wcale nie będzie droższa, niż inne prezenty i atrakcje, które bierzesz pod uwagę. Podanie sztywnego cennika mija się z celem – każdy pokaz wyceniamy indywidualnie. Dzieje się tak ze względu na ilość czynników, które mają wpływ na ostateczne koszty.

Są to:
• ilość materiałów,
• stopień złożoności choreografii,
• kształt i usytuowanie terenu, na którym pokaz ma być przeprowadzony,
• scenariusz show,
• długość pokazu.

Każde show przygotowujemy w ścisłej współpracy z klientem, dzięki temu nie ma miejsca na negatywne zaskoczenie, ukryte koszty czy niespełnienie oczekiwań. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół pokazu, o którym możesz nawet nie pomyśleć w pierwszej chwili. W naszym portfolio nie znajdziesz dwóch takich samych pokazów – każdy cechuje się indywidualnością i niepowtarzalnością. Wyjątkiem są sytuacje, w których dany scenariusz powtarzamy na życzenie klienta. 90 % kosztów pokazu to materiały pirotechniczne. Oryginalność i nieszablonowość pokazu, maksymalne zaangażowanie i dbałość o bezpieczeństwo otrzymujesz od nas gratis!

Wizualizacja pokazu pirotechnicznego

 

Rozumiemy, że być może wolisz trzymać rękę na pulsie i dopilnować wszystkiego osobiście od początku do końca. Dlatego dla najbardziej wymagających klientów oferujemy możliwość wglądu w komputerową wizualizację pokazu, przygotowaną przez naszych specjalistów.

Pamiętaj jednak o tym, że nigdy nie będzie dwóch identycznych pokazów pirotechnicznych i mogą różnić się między sobą niewielkimi szczegółami. Wizualizacja scenariusza to idealny moment na to, by klient mógł nanieść poprawki. Dzięki temu obie strony zyskują także pewność, że się zrozumiały, a finalny pokaz będzie czystą przyjemnością dla wszystkich!

Jak powstaje Twój pokaz fajerwerków?

 

Przygotowanie pokazu fajerwerków niezależnie od tego, czy ma to być niespodzianka na urodziny, czy element uświetniający inną okazję, to wytężona praca całego sztabu specjalistów. W zależności od złożoności pokazu, jego przygotowanie może trwać od kilku tygodni, do nawet kilku miesięcy. Warto mieć to na uwadze, planując pokaz pirotechniczny z odpowiednim wyprzedzeniem. Nigdy nie podejmiemy się realizacji pokazu bez odpowiedniego, starannego przygotowania, zarówno pod względem formalnym, jak i technicznym.
Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie. Na każdym etapie realizacji masz pełne prawo zgłaszania swoich uwag i sugestii, dzięki czemu masz pewność, że finalny efekt będzie wspólnym dziełem PyroTech i twoim. Naturalnie możesz również zdać się w pełni na naszą wiedzę i doświadczenie, zgłosić nam swój pomysł i ocenić przygotowane propozycje, nie martwiąc się niczym więcej. Mówisz, czego oczekujesz, podajesz nam termin i lokalizację, a następnie przychodzisz na gotowe!
Bardzo ważne jest, abyś zgłaszając się do nas miał sprecyzowane miejsce, w którym planujesz pokaz, a także jej termin. Realizację zlecenia możemy rozpocząć bowiem dopiero po sprawdzeniu technicznych i formalnych możliwości aranżacji show na wskazanym terenie. Dopiero, gdy uzyskamy wszystkie niezbędne zgody co do wykorzystania terenu, możemy rozpocząć jakiekolwiek przygotowania.
Wstępny pomysł pokazu powstaje w wersji cyfrowej, w formie wizualizacji. Na tym etapie dobierane są efekty specjalne, kolejność odpalania ładunków i synchronizacja z podkładem muzycznym. W następnej kolejności pomysł jest testowany i jeśli konieczne są poprawki, są wdrażane wtedy. Możesz zamówić także komputerową wizualizację pokazu, która zostanie ci przesłana do akceptacji. Na tym etapie możesz zgłosić zastrzeżenia i pomysły, zanim scenariusz trafi do realizacji.
Gotowy scenariusz przekazywany jest do akceptacji przez głównego pirotechnika, a następnie do przygotowania i montażu. W dniu pokazu ładunki montowane są już ostatecznie, po wcześniejszym kontakcie z odpowiednimi służbami. Teren jest zabezpieczany i od tego momentu rozpoczyna się odliczanie do rozpoczęcia show! Tobie pozostaje już jedynie przygotować się na niesamowite i niepowtarzalne doznania!

Najczęstrze pytania i odpowiedzi

...dotyczące pokazów fajerwerków na urodziny : )

 

Czy pogoda ma wpływ na realizację pirotechnicznego show?

Obawiasz się, że w dniu planowanego pokazu spadnie deszcz lub śnieg, który uniemożliwi podziwianie podniebnego show? Nie musisz się obawiać – złe warunki pogodowe w niczym nie przeszkadzają. Wszystko dzięki nowoczesnemu sprzętowi i zabezpieczeniom. Jedyną przeszkodą może okazać się bardzo silny, porywisty wiatr, który może zmienić trajektorię lotu ładunków. To jedyny przypadek, w którym warto rozważyć zmianę terminu pokazu.

Czy do przeprowadzenia pokazu pirotechnicznego konieczne jest zezwolenie?

Tak, jednak po twojej stronie leży jedynie uzyskanie zgody właściciela terenu na przeprowadzenie pirotechnicznego show. Organizacją pozostałych zgłoszeń do organów państwowych zajmujemy się my! Wyjątkiem jest sytuacja, w której jesteś organizatorem imprezy masowej, tj. powyżej 1000 uczestników. Wówczas uzyskanie stosownych zezwoleń na organizację pokazu pirotechnicznego leży po twojej stronie, jednak robi się to korzystając z naszej dokumentacji.

Czy muszę rezerwować termin pokazu fajerwerków?

Każdego roku przeprowadzamy nawet 100 pokazów pirotechnicznych. Jeśli chcesz mieć pewność, że interesujący cię termin nie zostanie wcześniej przez kogoś zajęty, jak najbardziej możesz go zarezerwować. Wystarczy skontaktować się z nami dowolną drogą. Wówczas dokonamy wstępnej rezerwacji. Pełna rezerwacja następuje jednak dopiero w momencie podpisania umowy i wpłacie zaliczki.

Czy będę mieć wgląd w realizację poszczególnych etapów mojego projektu?

Tak – jesteśmy otwarci na bezpośredni kontakt z klientem i na bieżąco staramy się rozwiewać jego obawy i wątpliwości. Dlatego niczego przed tobą nie ukrywamy – w każdej chwili możesz śledzić postępy realizacji twojego zlecenia. Na życzenie stworzymy dla ciebie również komputerową wizualizację urodzinowego pokazu fajerwerków. Zawsze możesz zgłosić zastrzeżenia i pomysły, aktywnie uczestnicząc w realizacji swojego zamówienia!

Jak zamówić pokaz pirotechniczny w PyroTech?

Podstawą jest skontaktowanie się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Abyśmy mogli wrócić do ciebie z jak najbardziej wyczerpującą odpowiedzią, w wiadomości podaj od razu interesujący cię pakiet i lokalizację, w jakiej pokaz miałby się odbyć. Pamiętaj także o wskazaniu dokładnej daty planowanego wydarzenia. Im więcej szczegółów podasz, tym łatwiejsze i szybsze będzie zaplanowanie pokazu.
Przed podpisaniem umowy wskazany teren jest dokładnie sprawdzany i analizowany pod kątem możliwości technicznych i bezpieczeństwa przeprowadzenia pokazu.

Czy mogę zamówić pokaz fajerwerków do wybranego przeze mnie utworu?

Tak, jak najbardziej możesz wybrać utwór, który jest ci bliski. Aby jednak wystrzały były idealnie zsynchronizowane z podkładem, utwór musi spełniać pewne wymogi:
• rytm musi być wyraźny
• tempo musi być zmienne.
To istotne pod kątem synchronizacji sztucznych ogni z każdym dźwiękiem!

W jakim mieście mogę zamówić pokaz fajerwerków na urodziny?

Firma PyroTech swoją siedzibę ma w Łodzi. Jesteśmy jednak mobilni i dojeżdżamy we wskazane przed klientów miejsce, najczęściej w obrębie dużych miast, takich jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Toruń, Wrocław, Poznań…

Jak długo trwa pokaz pirotechniczny?

Długość naszego kolorowego show uzależniona jest od preferencji klienta. Dlatego cennik zakłada rozliczenie w oparciu o minuty pokazu (a co za tym idzie – także ilości zużytego materiału pirotechnicznego). Nie narzucamy minimalnych ani maksymalnych ram, z doświadczenia wiemy jednak, że największą popularnością cieszą się pokazy o długości od 3 minut.

Dlaczego warto zainwestować w urodzinowy pokaz pirotechniczny?

 

Wystrzałowa impreza kojarzy się przede wszystkim z hukiem otwieranego szampana, muzyką i różnymi, imprezowymi gadżetami. Najważniejszym elementem każdego udanego przyjęcia są jednak nastroje uczestników. Dodatkowe atrakcje są ich dopełnieniem, lecz bez pozytywnego nastawienia żadne balony, konfetti czy szampan nie pomogą.
Jest jednak taka atrakcja, która chwyta za serce każdego i sprawia, że nawet najbardziej „sztywna” impreza rozkręca się w mgnieniu oka. To pokazy fajerwerków!
Pokazy sztucznych ogni na urodziny i każdą inną okazję to specjalność profesjonalistów z PyroTech. Taniec kolorowych ogni na niebie i synchronizacja wystrzałów z podkładem muzycznym to prawdziwa sztuka, której urokowi nie oprze się nikt i nawet najwięksi sceptycy otworzą usta ze zdziwienia, chcąc natychmiast uwiecznić pokaz w postaci zdjęć czy filmu, a wrażeniami podzielić się z nieobecnymi.
Powiedz nam, jaki charakter będzie miała twoja impreza, a my dopasujemy idealny dla niej scenariusz sprawiając, że goście oniemieją z wrażenia i jeszcze przez długi czas będą wspominali pokaz z zachwytem.
Fajerwerki na urodziny, wesele, rocznicę czy każdą inną okazję wartą celebrowania w niecodzienny sposób to idealny prezent, który można sprawić zarówno samemu sobie, jak i komuś.
Kilkanaście lat obecności na rynku pirotechnicznym, tysiące zadowolonych klientów, powracających przy różnych okazjach, nowoczesne sprzęty i technologie wykorzystywane przy tworzeniu pokazu, ciche fajerwerki oraz bogate zaplecze specjalistów, którzy z przyjemnością zorganizują pokaz twoich marzeń – to tylko namiastka tego, co otrzymasz zamawiając pokaz w PyroTech!
Jako jedna z niewielu firm w Polsce dysponujemy fajerwerkami typu Silent, czyli materiałami o zmniejszonej zawartości ładunku wybuchowego. Dzięki temu fajerwerki generują hałas nie większy, niż 70 dB (mniej więcej tyle, ile pracujący odkurzacz), przy zachowaniu spektakularnych efektów!
Najlepszą urodzinową atrakcją bez wątpienia będzie pirotechniczne show. Spójrz w rozświetlone niebo i wypowiedz w myślach życzenie – spełni się na pewno szybciej niż to pomyślane w trakcie zdmuchiwania świeczek na torcie!

Pokaz pirotechniczny, a warunki atmosferyczne

 

Pirotechniczne show trzeba zaplanować z odpowiednim, dość sporym wyprzedzeniem. Nie sposób wówczas przewidzieć, czy warunki atmosferyczne będą sprzyjały realizacji pomysłu na pokaz. Co w sytuacji, gdy okaże się, że w dniu zaplanowanego pokazu pada deszcz lub śnieg, jest burza lub silny wiatr?
Dobra wiadomość jest taka, że pokaz fajerwerków można zorganizować w zasadzie bez względu na pogodę. Opady atmosferyczne czy wyładowania burzowe nie stanowią żadnej przeszkody. Wyjątkiem może być jednak bardzo silny i porywisty wiatr. Stwarza bowiem zagrożenie zmiany trajektorii lotu petardy, a w takich warunkach o wypadek nietrudno.
Jednak sytuacje, w których datę pokazu pirotechnicznego trzeba zmienić ze względu na pogodę są niezwykle rzadkie, a w Polsce nieczęsto zdarza się wiatr na tyle silny i porywisty, by konieczne było odwołanie pokazu.
O wszystkich potencjalnych zagrożeniach i niedogodnościach informujemy na bieżąco. W razie niespodziewanych bądź przewidywanych komplikacji, o wszystkim będziesz informowany natychmiast i wspólnie wybierzemy najdogodniejsze rozwiązanie!