POKAZY PIROTECHNICZNE

NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

WYPEŁNIJ FORMUALARZ

CENNIK OTRZYMASZ W 10 SEKUND!

 

Pokazy pirotechniczne - przykładowe nagrania

...które nie oddają nawet połowy wrażeń : )

 

 

Pokazy pirotechniczne od firmy PyroTech

 

Firmowa impreza? Dni miasta? Jubileusz? Wesele? To właśnie dla uświetnienia takich uroczystości powstała firma PyroTech. Jeżeli tylko chcesz, aby Twoje wydarzenie pozostało niezapomniane, wywołało silne emocje wśród widzów, jeżeli chcesz zrobić duże wrażenie na swojej publiczności… z przyjemnością wykonamy dla Ciebie pokazy pirotechniczny na terenie całej Polski. Do Państwa dyspozycji jest również nasza hurtownia fajerwerków.

Zespół PyroTech to jeden z liderów branży pirotechnicznej w kraju. Jesteśmy grupą osób, które chcą być najlepsze w swojej dziedzinie i robią wszystko, aby to osiągnąć. Kadra PyroTech to wykwalifikowani pirotechnicy, informatycy, graficy, elektrotechnicy i pasjonaci pirotechniki. Nasze pokazy pirotechniczne słyną z innowacyjnych zastosowań, szerokiego wachlarza efektów pirotechnicznych, niezwykłej precyzji czy bardzo wysokiego stopnia synchronizacji pokazu pirotechnicznego z podkładem muzycznym. Każdego dnia nasz zespół ciężko pracuje nad doskonaleniem swoich umiejętności, tworzeniem innowacyjnych usług oraz produktów. Wszystkie realizowane pokazy pirotechniczne poprzedzone są wnikliwą analizą terenu, doborem idealnego dla danego wydarzenia podkładu muzycznego, opracowaniem scenariusza pokazu pirotechnicznego, zaplanowaniem aranżacji rozpoczęcia realizacji oraz precyzyjnym przygotowaniem ładunków. Następnie w miejscu realizacji pokazu pirotechnicznego „składamy w całość” wcześniej przygotowane ładunki. Każda minuta zamówionego przez Państwa pokazu pirotechnicznego to często dni i tygodnie przygotowań. Prawdziwy kunszt pirotechniczny ujawnia się dopiero przy zachowaniu precyzji i dopracowaniu nawet najmniejszych elementów realizacji pirotechnicznej. Pokazy pirotechniczne spod znaku PyroTech to gwarancja niezapomnianego przeżycia, które zapadnie w pamięć każdego widza na wiele lat. Nasi klienci w większości pochodzą z polecenia i w znacznej części stanowią byłych obserwatorów którejś z naszych realizacji.

 

Nie tylko na Sylwestra

 

Pokazy pirotechniczne to prestiżowa atrakcja idealna do uświetnienia lub dodania prestiżu każdej organizowanej uroczystości. Profesjonalnie przygotowana i przeprowadzona realizacja z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii pirotechnicznych zawsze przerasta oczekiwania naszych klientów. Oferujemy trzy standardowe pakiety oraz czwarty – w pełni indywidualny, który planujemy wspólnie z klientem. Standardowe pokazy fajerwerków należą do pakietu Silver. Jeżeli jednak pragniesz oczarować swoich gości i przewyższyć ich najśmielsze oczekiwania, postaw na pokaz Individual, którego czas, rozmiar i rodzaj ładunków, a także muzyka i intensywność finału pozostają do ustalenia. Podczas większych uroczystości najczęściej przeprowadzamy pokazy pirotechniczne z pakietu Individual. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie niezapomniane show, które idealnie wkomponuje się w charakter Twojej uroczystości!

Pokazy pirotechniczne od PyroTech - co gwarantujemy?

...bezpieczeństwo i profesjonalizm : )

 
PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 5

Ubezpieczenie OC

 

Firma PyroTech posiada ubezpieczenie OC od szkód spowodowanych sztucznymi ogniami podczas przeprowadzania pokazów pirotechnicznych. Dzięki profesjonalizmowi i wykwalifikowanym pirotechnikom jeszcze nigdy w historii firmy nie korzystaliśmy z polisy.

PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 1

Sprawdzenie terenu

 

W procesie przygotowywania pokazu pirotechnicznego ogromną rolę odgrywa precyzyjne dobranie ładunków pirotechnicznych do ukształtowania i możliwości terenu. Nasz zespół każdorazowo wnikliwie analizuje teren pod każdą realizację pirotechniczną.

PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 2

Formalności

 

Nasi pracownicy przed każdym z pokazów pirotechnicznych (poza imprezami o charakterze masowym – w tym przypadku organizator dokonuje zgłoszeń na podstawie przekazanej przez nas dokumentacji) powiadamiają odpowiednie służby, zgodnie z uwarunkowaniami prawnymi.

PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 4

Scenariusz

 

Kiedy realizujemy pokazy pirotechniczne z pakietu Individual mogą Państwo uczestniczyć w procesie projektowania. Dzięki systemowi do wizualizacji efektów pirotechnicznych konsultujemy scenariusz ze zleceniodawcą i nanosimy poprawki do pirotechnicznego show.

 

Dlaczego pokazy pirotechniczne od PyroTech?

 
  • Doświadczenie – każdego roku na terenie całej Polski przeprowadzamy perfekcyjnie dopracowane pokazy pirotechniczne w ponad 100 lokalizacjach.

  • Artystyczny charakter – dzięki pełnemu zaangażowaniu i zaawansowanej technologii w każdym pirotechnicznym show staramy się ukazać pirotechniczny kunszt.

  • Niespotykane efekty – firma PyroTech dysponuje niezwykle szerokim wachlarzem efektów pirotechnicznych. Kiedy projektujemy pokazy pirotechniczne korzystamy z tysięcy efektów.

  • 100% pozytywnych komentarzy – uważamy, że opinie naszych klientów dotyczące przeprowadzonych pokazów pirotechnicznych są najlepszą wizytówką firmy PyroTech!

Niezapomniane pokazy pirotechniczne

 

Pokazy pirotechniczne na każdą okazję? Hmmm… Czy to w ogóle możliwe? Czy pokazy pirotechniczne pasują na każdą imprezę? Zarówno my, jak i dziesiątki naszych klientów twierdzimy, że profesjonalnie przeprowadzony pokaz pirotechniczny podniesie prestiż każdej organizowanej uroczystości! Pirotechnicy z PyroTech to ludzie, którzy ponad wszystko kochają fajerwerki i wszelkiego rodzaju efekty specjalne, z których wykorzystaniem tworzą zarówno okolicznościowe, publiczne, jak i indywidualne pokazy pirotechniczne na terenie całej Polski, które jedyne w swoim rodzaju i pozostają niezapomniane.

Fajerwerki na wesele, urodziny, impreza firmowa, prywatna, Sylwester, dni miasta, dożynki i wiele innych imprez uświetniły już nie raz pokazy pirotechniczne naszego autorstwa! Uważasz, że pokaz pirotechniczny na uroczystości to najlepsza atrakcja? Chcesz, aby atrakcja na Twojej imprezie była zapamiętana jako ta, której nie widział wcześniej nikt inny? Lubisz element zaskoczenia? Z PyroTech Twoje marzenie, którym jest budząca zachwyt atrakcja, może stać się rzeczywistością. Nasza firma zajmuje się bowiem profesjonalną organizacją pokazy pirotechniczne. Zorganizujemy show, o jakim nie śniłeś, takie, które wprowadzi w zachwyt i oszołomienie wszystkich obecnych gości lub publiczność! Nie musisz się o nic martwić, nasi pirotechnicy wybiorą najbardziej wyszukane i oryginalne fajerwerki dopasowane do Twojej uroczystości i zapewnią Ci niezapomniane pokazy pirotechniczne, przy akompaniamencie ulubionej muzyki. Posiadamy pełne przeszkolenie do pracy z profesjonalnymi materiałami wybuchowymi, wszelkie wymagane atesty, certyfikaty, koncesje i pozwolenia na przeprowadzanie pokazów pirotechnicznych! Nie ma co do tego wątpliwości – z PyroTech spektakularna atrakcja, jaką jest pokaz pirotechniczny, wypali w 100%! Zarówno Ty, jak i Twoi goście będziecie zachwyceni pokazem pirotechnicznym, który przebiegnie w bezpiecznej atmosferze i zostanie zapamiętany na długie lata.

Profesjonalne pokazy pirotechniczne to atrakcja, która zadowoli każdego bez względu na wiek! Nie czekaj, zadzwoń, umów się na spotkanie z nami! Nasi pirotechnicy kompleksowo przedstawią Ci naszą ofertę, ustalą indywidualny przebieg show i wszystkie szczegóły związane z jego organizacją tak by efekt końcowy zapierał dech w piersiach i był jedyny w swoim rodzaju!

Spektakularna atrakcja — fajerwerki

 

Chcesz skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy zorganizują dla Ciebie pokazy pirotechniczne będące niezapomnianym widowiskiem? Tysiące efektów pirotechnicznych eksplodujących na oczach Twoich i Twoich bliskich to przeżycie, które zapamiętacie na zawsze! Zapraszamy do współpracy z PyroTech! Z nami każdy pokaz pirotechniczny będzie wyjątkowy! Jesteśmy liderami branży, ponieważ realizujemy to, co dla innych jest niemożliwe! Pokazy pirotechniczne spod znaku PyroTech to tysiące efektów pirotechnicznych, fontanny, wodospad ognia, płonące kształty, druk pirotechniczny, wybuchające na niebie kształty, wodne ładunki pirotechniczne i wiele innych. Jeśli Ty i Twoi bliscy nie przepadacie za wybuchami, PyroTech może zorganizować pokazy pirotechniczne z wykorzystaniem SILENT’ów tzw. ciche fajerwerki o mniejszej zawartości hukowej mieszaniny pirotechnicznej w składzie. Zrobimy wszystko, aby spełnić oczekiwania naszych klientów, ponieważ chcemy, aby spektakularna atrakcja jaką są pokazy pirotechniczne, za której przebieg będziemy odpowiedzialni, przyniosła 100% zadowolenia.

Pokazy pirotechniczne - pakiety

...wybierz widowisko dopasowane do swoich potrzeb : )

 
Individual
530+ wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!
Rozmiar ładunków do 8″
Do 8 miejsc odpalania
Ładunki cylindryczne
Zaawansowane sekwencje Single Shot’ów
Gold
do 530 wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!
Rozmiar ładunków do 6″
Do 5 miejsc odpalania
Silver
do 350 wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!
Rozmiar ładunków do 4″
Bronze
do 210 wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!

Ile kosztują profesjonalne pokazy pirotechniczne?

 

Marzysz o pokazie pirotechnicznym, ale nie wiesz, czy będzie Cię na niego stać? Obawiasz się, że koszta związane z jego organizacją są dla Ciebie zbyt wysokie? Zastanawiasz się, ile wynosi koszt organizacji profesjonalnego pokazu pirotechnicznego? Już odpowiadamy i rozwiewamy Twoje wszelkie wątpliwości w tej kwestii! Firma PyroTech zawsze minimum 90% budżetu przeznacza na materiały pirotechniczne. Następnie pozostaje tylko kwestia rozłożenia wystrzeliwania ładunków w czasie. Czyli im bardziej intensywny pokaz pirotechniczny, z bardziej złożoną choreografią i przeprowadzony na wymagającym terenie, na którym fajerwerki są licznie ulokowane — tym jego koszt będzie większy. Aczkolwiek staramy się, aby w miarę możliwości, biorąc pod uwagę wysokość budżetu, jakim dysponuje klient, maksymalnie urozmaicić każdy z pokazów pirotechnicznych. Ogromną rolę odgrywa dobrze skonstruowany scenariusz wystrzeliwanych ładunków pirotechnicznych.

Im więcej pracy musimy włożyć w przygotowanie pokazu pirotechnicznego, tym jego cena staje się wyższa. Oczywiście za większą ilością pracy stoi również większa ilości materiałów pirotechnicznych. Stopień skomplikowania scenariusza danego pokazu pirotechnicznego, odpowiednio dobrane miejsce dla ulokowania publiczności, lokalizacja z dala od zabudowań, synchronizacja wystrzeliwanych ładunków z podkładem muzycznym i ich rodzaj to dodatkowe elementy kształtujące ceny naszych pokazów pirotechnicznych. Jednym może wydawać się to dużą inwestycją, inni mogą obawiać się braku oryginalności i tego, że wiecznie powielamy ten sam schemat … to absolutnie nie jest prawda! Wszystkie pokazy pirotechniczne to dla naszego zespołu nowe wyzwania! Nie ma tu mowy o chodzeniu na łatwiznę! Nasi doświadczeni pirotechnicy dwoją się i troją, aby zaplanować jak najbardziej zjawiskowe i oryginalne choreografie! Do każdego realizowanego pokazu pirotechnicznego podchodzimy indywidualnie i z niezwykłą precyzją – wszystkie pokazy pirotechniczne tak i klient, jest zupełnie inny! Nasze realizacja powielamy tylko na życzenie klienta.

W każdy z pokazów pirotechnicznych angażujemy się w pełni, dbamy o każdy szczegół! Lojalność, rzetelność, precyzja to tylko nieliczne cechy, jakie budują markę PyroTech! Przez lata zyskaliśmy zaufanie klientów i nie bez przyczyny jesteśmy w gronie liderów firm zajmujących się profesjonalnymi pokazami pirotechnicznymi! Aby otrzymać cenę pokazu pirotechnicznego z danego pakietu lub cenę któregoś z przeprowadzonych już pokazów pirotechnicznych przez zespół PyroTech prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego u góry tej strony.

Pokazy pirotechniczne - wizualizacje

 

Czy jest możliwy wgląd w zamówione pokazy pirotechniczne przed jego odpaleniem w dniu imprezy? Co prawda pokazy pirotechniczne mają więcej wspólnego z teatrem niż kinem – identyczne powtórki są niemożliwe.

Jednak firma PyroTech z myślą o wymagających klientach wprowadziła komputerowe wizualizacje pokazów pirotechnicznych. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu, z którego korzystają czołowe światowe firmy przeprowadzające pokazy pirotechniczne, nasi klienci mogą zobaczyć swoje pokazy pirotechniczne przed dniem imprezy. Nasi Pyrografowie stworzą komputerową wizualizację do każdego pokazu pirotechnicznego, uwzględniając wszystkie preferencje klienta — efekty pirotechniczne, podkład muzyczny, ilość miejsc odpalania, wielkość użytych ładunków, stopień synchronizacji itd. Komputerowa wizualizacja pokazu pirotechnicznego jest przesyłana do klienta, aby mógł ewentualnie nanieść swoje poprawki. Jednocześnie my zyskujemy pewność, że zleceniodawca otrzyma pokazy pirotechniczne, których oczekiwał. To właśnie dzięki komputerowym wizualizacjom pokazów pirotechnicznych zawsze spełniamy oczekiwania naszych klientów.

Jak przygotowujemy pokazy pirotechniczne?

 

Przygotowanie profesjonalnego pokazu pirotechnicznego to często procedury i działania trwające wiele tygodni. W pierwszej kolejności jeszcze przed przyjęciem zlecenia na pokazy pirotechniczne nasi pirotechnicy sprawdzają możliwości terenu w danej lokalizacji. Sprawdzane są przede wszystkim odległości miejsca inicjacji ładunków pirotechnicznych do publiczności, zabudowań, aut i wielu innych rzeczy, które mogą stanowić potencjalne zagrożenie. Po pozytywnej weryfikacji terenu możemy przejść do podpisanie umowy ze zleceniodawcą. Ustalamy budżet, dokładną lokalizację, datę oraz godzinę pokazu pirotechnicznego. W następnej kolejności poznajemy preferencje klienta. Staramy się ustalić podkłady muzyczne, długość trwania pokazu pirotechnicznego czy preferowane efekty pirotechniczne. Opierając się na naszym doświadczeniu, proponujemy rozwiązania, które będą idealnie pasowały do możliwości terenu. Oczywiście klient może podać tylko budżet, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby uzyskać imponujący efekt. Często klienci angażują się w proces projektowania pokazu pirotechnicznego z czystej ciekawości. Mając już podstawowe dane, możemy przystąpić do podpisania umowy na pokazy pirotechniczne.

W następnej kolejności wszystkie ustalone szczegóły trafiają na komputerową paletę naszych Pyrografów, którzy komponują pokazy pirotechniczne. Dobierają odpowiednie efekty pirotechniczne z tysięcy możliwości, ustalają ilość miejsc odpalenia ładunków, rozdysponowują sprzęt i synchronizują ładunki pirotechniczne z podkładami muzycznymi. Kolejnym krokiem są „suche testy” zaprojektowanego pokazu pirotechnicznego i przekazanie pracy do akceptacji głównemu pirotechnikowi. W przypadku zamówienia przez klienta komputerowej wizualizacji pokazu pirotechnicznego, w tym momencie jest ona tworzona i wysyłana do akceptacji. W następnym kroku Pyrografowie przekazują skrypt pokazu pirotechnicznego do przygotowania i wstępnego montażu. W tej formie ładunki pirotechniczne czekają, aż do dnia uroczystości, w którym są przekazywane zespołowi realizującemu pokazy pirotechniczne. W większości przypadków dzień przed realizacją przesyłane są odpowiednie powiadomienia do służb. Zespół po dotarciu na miejsce realizacji kontaktuje się z przedstawicielem zleceniodawcy. Następnie zamyka teren prac z materiałami pirotechnicznymi i przystępuje do ostatecznego montażu pokazu pirotechnicznego. Voilà! Możemy odpalać : )

Często zadawane pytania o pokazy pirotechniczne

...wraz z wyczerpującymi odpowiedziami : )

 

Czy wykonamy pokazy pirotechniczne podczas opadów deszczu?

Obawiasz się, że przebieg Twojego pokazu pirotechnicznego mogą zakłócić niesprzyjające warunki pogodowe? Nie wyobrażasz sobie, że Twój pokaz pirotechniczny miałby się w takiej sytuacji nie odbyć? Z PyroTech nie ma o tym mowy! Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność! Deszcz, burza z piorunami, grad, śnieg … etc., nic nam niestraszne! W naszej historii nie mieliśmy jeszcze przypadku, iż w związku z wystąpieniem ww. zjawisk zrezygnowaliśmy z przeprowadzenia pokazu pirotechnicznego. Nie martw się zatem! Zlecając przygotowanie swojego show w firmie PyroTech, masz 100% gwarancji, na to, że pokaz pirotechniczny odbędzie się mimo wszystko! Zastanawiasz się jak to możliwe? Nie ściemniamy! Dzięki zastosowaniu odpowiednich zabezpieczeń w systemach komputerowych, jak i ładunkach jesteśmy w stanie odpalić ładunki nawet pod powierzchnią wody. Jedynym zagrożeniem dla przebiegu pokazu może okazać się silny, porywisty wiatr, który może zwiewać wybuchające efekty pirotechniczne, co może spowodować słabszy efekt. W takiej sytuacji sugerujemy przełożenie pokazu pirotechnicznego na inną godzinę, aż wiatr ustanie.

Czy muszę organizować pozwolenia do przeprowadzenia pokazu pirotechnicznego?

Zastanawiasz się czy organizacja pokazu pirotechnicznego wiąże się z koniecznością pozyskania przez Ciebie określonych pozwoleń? Kompletnie nie wiesz jak się za to zabrać? Czy jest to konieczne? Obawiasz się biurokracji? Nie masz czasu na bieganie po urzędach? Powierz PyroTech organizację swojego pokazu pirotechnicznego, a my załatwimy za Ciebie wszelkie konieczne formalności! Od Ciebie – jako od osoby zlecającej nam wykonanie pokazu pirotechnicznego, będziemy potrzebować jedynie uzyskania zgody właściciela terenu, z terenu którego miałby odbyć się pokaz sztucznych ogni. Reszta należy do nas! To my jesteśmy odpowiedzialni za poinformowania wszelkich, niezbędnych organów państwowych. Wyjątek od tej reguły stanowią wyłącznie imprezy o charakterze masowym, w których bierze udział więcej niż 1000 uczestników. Wówczas to organizator tego typu wydarzenia jest zobligowany do uzyskania wymaganej zgody na pokazy pirotechniczne i jest odpowiedzialny za przygotowanie powiadomień. Oczywiście robi to posługując się dostarczoną przez PyroTech dokumentacją!

Czy mogę zarezerwować termin na pokazy pirotechniczne?

Uważasz, że „kto pierwszy ten lepszy” oraz „przezorny zawsze ubezpieczony”? Nie zaśniesz spokojnie, dopóki data Twojego pokazu pirotechnicznego nie zostanie przez Ciebie „zaklepana”? W PyroTech przyjmujemy rezerwacje na pokazy pirotechniczne! Jak najwcześniejsza rezerwacja terminu daje 100% gwarancję pewności realizacji zlecenia zarówno dla klienta, jak i dla nas! Również tak, aby uwzględnić w nim wszelkie oczekiwania klienta, nawet te najbardziej wymagające. Rezerwacja terminu w PyroTech odbywa się zarówno drogą internetową, jak i face to face. Dzwoniąc, pisząc, spotykając się z nami, ustalamy wspólnie dogodny termin. Pełna rezerwacja następuje po podpisaniu umowy na profesjonalne pokazy pirotechniczne oraz wpłacie zadatku. Ponadto, ze względu na fakt, iż nasz zespół, w ciągu trwania np. jednego wieczora jesteśmy w stanie przeprowadzić od 4 do 12 profesjonalnych pokazów pirotechnicznych.

Czy mogę brać udział w procesie projektowanie pokazu pirotechnicznego?

Chcesz mieć czynny udział w złożonym procesie przygotowywania pokazu pirotechnicznego? Współpracując z firmą PyroTech, masz taką możliwość! Bliski kontakt i pełna jawność działań to klucz do udanej współpracy z klientem i gwarancja 100% zadowolenia! Twoje zaangażowanie w projektowanie pokazu pirotechnicznego cenimy sobie na każdym etapie, zarówno wstępnym (w trakcie opracowywania choreografii zgodnie z Twoimi wszelkimi sugestiami), jak i na etapie finalnym (rozkładanie ładunków do pokazu pirotechnicznego). Swój wkład w pokazy pirotechniczne możesz przejawiać poprzez kompleksową pomoc naszym pirotechnikom w wyborze odpowiedniego miejsca do organizacji pokazu pirotechnicznego i ulokowania materiałów wybuchowych (z uwzględnieniem wymaganych względów bezpieczeństwa), odpowiedniej ścieżki dźwiękowej, doborze kolorystyki oraz pozostałych, oryginalnych efektów specjalnych i dodatkowych elementów, którzy uczynią Twój pokaz pirotechniczny jeszcze bardziej widowiskowym! Dla wielu klientów było to ciekawą przygodą.

Jak zamówić pokazy pirotechniczne od PyroTech?

Zamawiam pokaz pirotechniczne na moją imprezę… od czego zacząć? W firmie PyroTech pokaz pirotechniczny zamówić można za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na dole tej strony internetowej. Wymagamy, aby klienci w wiadomości do nas określili pakiet, jakim są zainteresowani i jaki chcieliby, abyśmy przygotowali dla nich. Ponadto istotna jest dla nas lokalizacja. Stąd też prosimy również o zamieszczeniu informacji o miejscu, w jakim miałby odbyć się realizowany przez nas pokaz pirotechniczny, gdyż tylko w taki sposób jesteśmy w stanie ocenić czy dany teren według naszych pirotechników nadaje się do przeprowadzenia tego typu widowiska pirotechnicznego, czy też nie. Najważniejszą sprawą jest bezpieczeństwo! Zanim podpiszemy umowę, nasz zespół analizuje teren i podejmuje ostateczną decyzję – pozytywną lub negatywną. Lokalizacja w rozumieniu naszej firmy to co najmniej miejscowość, ulica, nazwa lokalu. Im bardziej szczegółowe dostaniemy informacje, tym łatwiej będzie nam działać! Prosimy również o podanie terminu, w jakim pokaz pirotechniczny miałby się odbyć, ponieważ musimy sprawdzić naszą dostępność. Na wiadomości odpowiadamy najczęściej czasie 24 godzin roboczych. Po uzgodnieniu wszelkich szczegółów pokazu pirotechnicznego z naszym klientem przesyłamy do niego wstępną umowę drogą online. Umowę należy podpisać, zrobić jej skan oraz przesłać w wiadomości zwrotnej. Następnie umowa jest podpisywana z naszej strony i odsyłana mailem do klienta.

Czy przeprowadzimy pokaz pirotechniczny do dowolnej muzyki?

Możemy przeprowadzić pokaz pirotechniczny do dowolnego podkładu muzycznego. Współpracując z firmą PyroTech, jest to możliwe. Dopasujemy pokaz pirotechniczny do Twojej ulubionej piosenki! Uszczęśliwianie klientów to nasza specjalność! Jednak decydując się na taki właśnie krok, klienci muszą wiedzieć, że są zobligowani, w trakcie dokonywania wyboru, do zachowania określonych przez nas warunków (jeżeli chcemy osiągnąć najlepszy efekt). Klient zobowiązany jest wybrać taki utwór, w którym rytm jest wyraźny, a tempo zmienne. Z doświadczenia wiemy bowiem, że najlepiej sprawdzają się takie podkłady muzyczne, które spełniają pewne określone przez nas wymogi. Później, w trakcie opracowywania choreografii pokazu pirotechnicznego, świetnie komponują się z poszczególnymi efektami pirotechnicznymi.

Czy przeprowadzamy pokazy pirotechniczne w całej Polsce?

Chciałbyś, aby pokaz pirotechniczny odbył się w wybranym z Ciebie mieście? Dla firmy PyroTech nie stanowi to żadnego problemu! Nasze zespoły pirotechników docierają do każdego, nawet najdalszego zakątka Polski! Nasza praca niejednokrotnie wiąże się z podróżowaniem. Jesteśmy mobilni, niestraszne nam długie dystanse, bo codziennie pokonujemy kolejne km, aby zorganizować dla naszych klientów pokazy pirotechniczne, o jakich marzą! Dla ich 100% zadowolenia warty jest pokonania przez nas każdy kolejny km! W naszej ofercie znajdują się pokazy pirotechniczne na różnorodne okazje. Przeważnie organizujemy pokazy pirotechniczne w rejonach największych miast Polski, do których zaliczyć należy takie miasta jak Łódź, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Olsztyn, Poznań, Wrocław czy Toruń. Często mamy również okazję uświetniać swoimi pokazami pirotechnicznymi imprezy o charakterze prywatnym (urodziny, wesela, imieniny, jubileusze etc.) czy też imprezy firmowe.

Ile powinien trwać pokaz pirotechniczny?

Zamykasz oczy i wyobrażasz sobie Twój idealny, wymarzony pokaz pirotechniczny … ile trwa? Jak długi/krótki musiałby być jego przebieg, aby wprawić w zachwyt całą widownię? W jaki sposób poprawnie rozplanować w czasie złożoną choreografię różnorodnych, spektakularnych fajerwerków? Wszystkie proponowane pakiety pokazów pirotechnicznych autorstwa PyroTech, jakimi dysponujemy, są maksymalnie efektowne i jedyne w swoim rodzaju! Jest to zasługa naszego zespołu pirotechników, którzy skrupulatnie, w rzetelny sposób tworzą przeróżne pokazy pirotechniczne i szczegółowo dopracowali ofertę. Nasza firma nie narzuca klientowi określonego czasu, w jakim musi zamknąć się pokaz pirotechniczny. Właśnie dlatego nasz cennik pokazów pirotechnicznych jest oparty na koszcie za minutę widowiska w danym pakiecie. Jednak dzięki posiadanemu doświadczeniu, polecamy pokazy pirotechniczne trwające nie krócej niż 3 minuty. Nasi klienci najczęściej wybierają pokazy pirotechniczne, których przebieg ogranicza się w czasie do 10 min. Pokazy pirotechniczne tego typu przebiegają w kilku etapach i opracowywane są do odmiennej ścieżki dźwiękowej. 10-minutowy pokaz pirotechniczny może być przeprowadzony nawet do 8 podkładów pirotechnicznych o zmiennym tempie i różnorodnym charakterze. Całość pokazu pirotechnicznego zawsze wieńczy finał, w którym wybuchy fajerwerków osiągają apogeum intensywności i przykrywają całe niebo! Jeżeli zleceniodawca życzy sobie pokaz pirotechniczny przekraczający długością 10 minut najlepiej podzielić taką realizacją na dwie duże części z 15-minutową przerwą.

Pokaz pirotechniczny na Twojej imprezie!

 

Zastanówmy się – z czym najczęściej kojarzy nam się standardowe przyjęcie, firmowa impreza, dni miasta czy urodziny? Scena, orkiestra, tort, występy artystów … te atrakcje należą do najpopularniejszych na polskich uroczystościach. Stanowią nieodłączną część większości z nich. A gdyby tak wyjść poza ten utarty schemat? Co powiecie na widowisko, które zapewni bezcenne wspomnienia? A gdyby taką atrakcję miał stanowić wystrzałowy pokaz pirotechniczny? W końcu kto nie marzy o tym, aby uczynić swoje przyjęcie unikalnym, zapamiętanym na długo i mile wspominanym wydarzeniem? Odpowiedź jest prosta – każdy! Pokazy pirotechniczne przeprowadzane przez zespół PyroTech to artystyczne spektakle muzyczno-pirotechniczne, gdzie perfekcyjne dopasowane do charakteru imprezy podkłady muzyczne spotykają się z najnowocześniejszymi trendami pirotechniki, tworząc spektakularne i jedyne w swoim rodzaju pyro-show, które zawsze kończy się aplauzem widowni!

Firma PyroTech wychodzi naprzeciw Waszym marzeniom! Podejmij z nami współpracę już dziś, a my zadbamy o nietuzinkowy element zaskoczenia w trakcie takiej imprezy! Zorganizujemy dla Ciebie i wszystkich przybyłych na Twoją uroczystość gości zapierający dech w piersiach pokaz pirotechniczny! Jesteśmy prawdziwym unikatem na polskim rynku materiałów i pokazów pirotechnicznych, nie mamy sobie równych. Profesjonaly pokaz sztucznych ogni to atrakcja, która bez wątpienia uczyni i wzbogaci każdą imprezę o niecodzienne, fantastyczne zjawisko świetlne. Nie czujecie się przekonani? Potrzebujecie jeszcze więcej argumentów na „TAK”, aby zdecydować się na podjęcie z nami współpracy i powierzenie w nasze ręce głownej atrakcji wieczoru? Oto i one!

Unikatowość i nowoczesność, artystyczny charakter show – dobór ładunków pirotechnicznych i ścisła synchronizacji z muzyką, tysiące efektów pirotechnicznych, zastosowanie najnowszych technologii i światowych trendów, dostępność na terenie całej Polski oraz coraz częściej poza granicami kraju, maksymalne bezpieczeństwo pokazu pirotechnicznego przeprowadzanego przez doświadczonych, przeszkolonych pirotechników z ogromną pasją, charyzmą i precyzją to cechy które czynią PyroTech bezkonkurencyjnymi w swoim fachu!

Warunki atmosferyczne

 

Obawiasz się, że Twój pokaz pirotechniczny zakłócą zmienne warunki atmosferyczne, o jakie w Polsce nietrudno? Nie chcesz, aby zła pogoda zepsuła główną atrakcję Twojej imprezy? Bez obaw! PyroTech jest przygotowany na każdą ewentualność! Nasi pirotechnicy znaleźli rozwiązanie dla takiej sytuacji! Możesz nam zaufać w 100%! Nie zdarzyło się jeszcze nigdy, abyśmy odwołali pokazy pirotechniczne z powodu złej pogody. Wręcz przeciwnie! Dzięki opracowanemu przez nas skutecznemu systemowi ochrony stosowane przez nas ładunki wybuchowe są w pełni zabezpieczone, a nasz system jest odporny na wilgoć. Deszcz, śnieg, burza to dla nas żadna bariera! W branży pirotechnicznej spotkało nas już wiele różnych, czasami ekstremalnych sytuacji, ale z każdej z nich wybrnęliśmy i nie zawiedliśmy naszych klientów! Czy przyjdzie nam brodzić po kostki w zimnej wodzie, czy taplać się w błocie – też damy sobie radę! Jesteśmy niezawodni, można na nas polegać! Z PyroTech każdy pokaz sztucznych ogni wypali! W naszej pracy nie ma mowy o niedociągnięciach, niesłowności czy nieporadności. Jesteśmy bezawaryjni!