Jesteśmy jedną z największych hurtowni fajerwerków w kraju!


PyroTech to starannie wyselekcjonowany asortyment. Dziesiątki typów wyrobów pirotechnicznych: rzymskich ogni, wulkanów, wyrzutni, rakiet i petard. Jesteśmy specjalistami od pokazów pirotechnicznych, znamy rynkowe trendy i każdego dnia pracujemy nad rozwojem naszej ofertą. Na bieżąco śledzimy nowości w światowej pirotechnice, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć najbardziej wymagających klientów.

Pracujemy z pasją, realizując zamówienia hurtowe i detaliczne na terenie Polski oraz wielu krajów Europy. Kupując w PyroTech pod Łodzią, masz pewność, że zaplanowany pokaz pirotechniczny wypali, a wystrzały zachwycą wszystkich widzów. Współpracuj z naszą hurtownią fajerwerków na zasadach B2B i zgarniaj znaczne rabaty handlowe. Służymy pomocą w wyborze asortymentu do dalszej odsprzedaży: jest w czym wybierać, na dzień dzisiejszy oferujemy ponad 3500 typów fajerwerków. Nasza oferta jest nieustannie aktualizowana. Obserwuj stronę internetową naszej znaczący gracz na krajowym rynku możemy zaproponować najwyższe rabaty handlowe i profesjonalne doradztwo. Odwiedź naszą hurtownię fajerwerków w Łodzi zrób bombowe zakupy.

Hurtownia fajerwerków PyroTech

Wieloletnie doświadczenie w organizacji widowisk pirotechnicznych, pasja do efektownych wybuchów i kompleksowa wiedza na temat fajerwerków doprowadziła nas do rozszerzenia działalności o hurtową sprzedaż wyrobów pirotechnicznych. Tworząc pokazy pirotechniczne, sami dobrze znamy potrzeby klientów i wiemy, jak wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Po latach obserwacji, testów i przygotowań otworzyliśmy profesjonalną hurtownię pirotechniczną w bliskich okolicach Łodzi. Pracujemy siedem dni wtygodniu, o każdej porze roku. Nasi partnerzy mogą liczyć na bezkonkurencyjną ofertę współpracy i szybkie dostawy. Podczas gorączkowych przygotowań do sylwestrowych pokazów fajerwerków dowozimy wyroby pirotechniczne do Twojego punktu handlowego w kilka godzin od złożenia zamówienia. Współpracując z hurtownią fajerwerków PyroTech, nie musisz martwić się o zatowarowanie. Rozwiń swój biznes w branży pirotechnicznej razem z nami!