Efektowne wystrzały, rozświetlające niebo kojarzą nam się z sylwestrem, uroczystościami rodzinnymi i letnimi wydarzeniami plenerowymi. Fajerwerki są z nami od setek lat, a ich popularność nie słabnie. Szukając sprawdzonego sklepu z fajerwerkami, warto wybrać profesjonalnego sprzedawcę, który działa na rynku od wielu lat. Oferta sklepu z wyborami pirotechnicznymi PyroTech odpowiada na potrzeby amatorów, jak i profesjonalistów. Wśród tysięcy produktów znajdziesz podstawowe petardy hukowe, jak i zaawansowane wyrzutnie rakiet.

Całoroczne sklepy z fajerwerkami w Łodzi i okolicach

Prowadzimy największy sklep z pirotechniką w Łodzi. Znajdziesz u nas tylko towar jakości premium. Oferujemy wyroby pirotechniczne spełniające wymagania najnowszych przepisów, jakie wprowadziła w życie Unia Europejska. Wybierając sklep z fajerwerkami Pyro-Tech, masz pewność, że kupujesz bezpieczne petardy od renomowanych wytwórców. Zgodnie z naszym motto strzelanie ma być bezpieczne i przyjemne. Podczas wizyty w naszym sklepie z fajerwerkami możemy wprowadzić Cię w arkana sztuki, jaką jest pirotechnika i przedstawić wszystkie zasady związane ze świadoma i bezpieczną organizacją strzelania. Jako utytułowany organizator pokazów pirotechnicznych i wielokrotnie nagradzany uczestnik festiwali pirotechnicznych o światowej randze oferujemy kompleksowe usługi, dzięki którym stworzysz jedyne w swoim rodzaju widowisko, oparte o huki, wystrzały i efektowne race.

Oferta profesjonalnego sklepu z pirotechniką

Dysponujemy największym asortymentem wyrobów pirotechnicznych w kraju. Nasza oferta to owoc wieloletniej pracy, selekcji towarów i drobiazgowych testów jakości. W ofercie naszego łódzkiego sklepu z fajerwerkami znajdziecie także profesjonalne akcesoria umożliwiające samodzielne zorganizowanie pokazu pirotechnicznego, galanterię pirotechniczną od renomowanych producentów oraz systemy zdalnego odpalania rac. Dysponujemy akcesoriami, które zwrócą uwagę zagorzałych kibiców oraz produkty dające fenomenalne efekty świetlne: stroboskopy, flary, race. Fontanny tortowe będą miłym uzupełnieniem przyjęcia urodzinowego czy jubileuszowego. Nie zapomnieliśmy o konfetti i serpentynach, które wyrzucane są w niebo za pomocą ładunków pirotechnicznych. Pneumatyczne tuby, po brzegi wypełnione papierkami o różnorodnych kształtach sprawdzają się podczas wielkich gal i kameralnych uroczystości. Ofertę dopełnia aż 50 różnego typu dymów: granaty, flary i petardy dymne. Kupisz u nas także chińskie lampiony, które unoszą się na niebie dzięki działaniu ciepłego powietrza oraz proszek holi, będący niezbędnym elementem imprez typu fluo party. Filar naszej oferty to wyroby pirotechniczne z kategorii:

Fabryka bomb pirotechnicznych używanych w naszych pokazach.
 • petardy w każdym możliwym wydaniu. Mamy różnorodne petardy wielostrzałowe, profesjonalne petardy hukowe oraz efektowne hukowo-błyskowe. W łódzkim sklepie z petardami Pyro-Tech znajdziesz petardy odpalane za pomocą draski oraz tradycyjne petardy wyposażone w lont. Spragnieni maksymalnych doznań z pewnością zwrócą uwagę na petardy sekwencyjne z ładunkami starczającymi na ponad 200 strzałów oraz głośne petardy FP3 Jorge. Mamy też naprawdę mocne petardy dla wymagających!
 • rakiety to mocna pozycja w naszej ofercie wyrobów pirotechnicznych. Mamy rakiety, które sprawią, że na niebie pojawią się efektowne kształty i kolory. Wśród nich: gwiazdy, wybuchające gwiazdy, rakiety z efektem craclingu, kolorowe palmy czy wybuchowe peonie. W naszym sklepie znajdziecie rakiety każdego możliwego kalibru od rakiet XS z małą rozpiętością efektu przez miksy mieszanki fajerwerków o różnym kalibrze aż po wielkie rakiety XXL, które wznoszą się ku górze na dziesiątki metrów. Fani najbardziej efektownych wybuchom znajdą u nas rakiety XXL.
 • wyrzutnie fajerwerków od Pyro-Tech posiadają komplet atestów i certyfikatów oraz czytelne instrukcje obsługi w języku polskim. Wyrzutnie to popularny produkt, ponieważ korzystanie z niego jest bezpieczne, a efekt niezwykle spektakularny. Mamy wyrzutnie fajerwerków, które potrafią wypuścić w niebo po 8 do 300 pięknych strzałów. Do ich uruchomienia wystarczy odpalenie jednego lontu. Efekt przejściowy, pionowy, panoramiczny lub ruchomy? Nie ma problemu. Podaruj sobie 240 strzałów i efekty trwające 10 sekund lub 19 strzałową wyrzutnię służącą do przygotowania trwającego 3 minuty pokazu pirotechnicznego. Wybierz jedną z 500 wyrzutni i spraw, by niebo nad Twoją głową nabrało kolorów!
 • wulkany fajerwerków emitujących zapierające dech w piesiach efektu służą do odpalania z gruntu. Takie sztuczne ognie tworzą efektowne snopy wielokolorowych iskier, wydają promienie lub wybuchają z efektem dźwiękowym. Różne kształty, efekty i kolory sprawiają, że każdy znajdzie u nas idealny wulkan. W naszym sklepie pirotechnicznym dostępne są wulkany walcowate i stożkowe. Wśród 60 typów wulkanów znajdziesz małe fontanny tortowe, niewielkie wulkany oraz ogromne wulkany, które zawierają kilka kilogramów ładunku wybuchowego i mogą działać przed ponad minutę.
 • zimne ognie jednoznacznie kojarzą się ze Świętami Bożego Narodzenia i zabawami sylwestrowymi. To jedne z najchętniej kupowanych wyrobów pirotechnicznych. Są bezpieczne i efektowne, może z nich korzystać nawet dziecko. Nawet zagorzali przeciwnicy fajerwerków uwielbiają zimne ognie. Mamy produkty w różnych rozmiarach, jeśli zależy Ci na długim efekcie, wybierz 70-centymetrowe zimne ognie XXL. Szukając zimnych ogni na przyjęcie dziecięce, zwróć uwagę na krótsze ognie o długości 10 lub 15 cm. Zimne ognie to bezpieczny wyrób pirotechniczny, jednak wbrew nazwie nie są w 100% zimne. Przy ich odpaleniu należy zachować ostrożność.

Sklep pirotechniczny: jakie fajerwerki są najlepsze?

W ofercie naszego  sklepu z fajerwerkami w Łodzi znajdziecie wyroby pirotechniczne od najlepszych producentów m.in.:

 • Jorge,
 • Triplex,
 • Tropic,
 • Kasak Extreme,
 • Surex,
 • Klasek,
 • Piromax
 • Gaoo

Największy sklep z fajerwerkami mieści się nieopodal Łodzi. Czeka tu na Ciebie 3500 różnorodnych wyrobów pirotechnicznych, profesjonalne doradztwo. Wyróżniają nas przystępne ceny i liczne promocje: wizyta w naszym sklepie pozwoli Ci znaleźć tanie i efektowne fajerwerki.