Czy handel fajerwerkami to opłacalny biznes?
Sprzedaż wyrobów pirotechnicznych to dochodowy biznes. Mimo tego, że „wysoki sezon” handlowy trwa stosunkowo krótko, to nie należy obawiać się o datę ważności. Popyt na fajerwerki jest przez cały rok. Przyszłych sprzedawców petard na 100% ucieszy informacja o wysokich utargach, wyrabianych w krótkim czasie oraz znaczna marża.

Jak rozpocząć handel fajerwerkami?

Najprostszym sposobem na rozpoczęcie swojej przygody ze sprzedażą fajerwerków będzie wizyta lub kontakt z renomowaną hurtownią wyrobów pirotechnicznych (zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży hurtowej). W profesjonalnej hurtowni fajerwerków znajdziesz różnorodne petardy wysokiej klasy, które szybko zdobędą uznanie klienta. Jesteśmy na rynku od ponad ośmiu lat, znamy branżowe trendy, każdego roku dostosowujemy do nich naszą ofertę. W katalogu wyrobów pirotechnicznych hurtowni PyroTech znajdziecie ponad 2000 różnorodnych produktów. Nasze fajerwerki trafiają w gusta klientów z różnych grup docelowych. Dysponujemy tańszymi, choć efektownymi wyrzutniami i rakietami oraz ekskluzywnymi wulkanami. Niezależnie od ceny wyrobu i liczby kupowanych produktów do każdego zamówienia dołączamy stosowne atesty i instrukcje obsługi. Wszystkie materiały są czytelne i napisane w języku polskim. Każdy sprzedawca fajerwerków współpracujący z nasz hurtownią ma dostęp do starannie wybranych wyrobów pirotechnicznych. Na życzenie przygotujemy dla Ciebie profesjonalny trendbook, z którego dobierzesz najpopularniejsze fajerwerki i zmaksymalizujesz swój dochód. Oferujemy klarowny model współpracy, dzięki któremu nawet laik szybko odnajdzie się na rynku wyrobów pirotechnicznych. Z PyroTech nie musisz uczyć się na błędach, czy ślepo ufać swojej intuicji, ponieważ podzielimy się z Tobą know-how na temat sprzedaży fajerwerków. Świadczymy pomoc w zakresie rezerwacji dobrych lokalizacji handlowych i adaptacji powierzchni do sezonowej sprzedaży fajerwerków. Zadbamy, by Twoje stoisku spełniało normy stawiane przez polskie prawo. W razie kontroli służb, Straży Pożarnej czy Policji nie musisz obawiać się problemów, czy konfiskaty towaru. Przygotujemy Cię do sprzedaży fajerwerków na 100%. U nas nie ma rzeczy niemożliwych. Użyczymy Ci banerów reklamowych, dowieziemy szybko schodzący towar jeszcze tego samego dnia oraz zapewnimy odpowiednią ilość wyrobów na sprzedaż nawet kilka godzin przed sylwestrem.

 

Sprzedaż fajerwerków: odpowiedzialność i bezpieczeństwo kluczem do biznesowego sukcesu

Sezonowi i całoroczni handlarze petardami muszą wykupić specjalne ubezpieczenie. Podczas codziennej pracy dochodzi do wielu zagrożeń, które mogą umknąć oczom sprzedawcy, gdy wokół stoiska kręci się wielu klientów. Sprzedaż fajerwerków osobie, która nie ukończyła 18 roku życia, czy niezwrócenie uwagi na klienta palącego papierosa może skutkować nałożeniem na sprzedawcę wysokiej grzywny. Stawiając na sprzedaż fajerwerków od PyroTech, będziesz przygotowany na takie sytuacje.

Chcesz zostać sprzedawcą fajerwerków? Szukasz hurtowni wyrobów pirotechnicznych? Jesteśmy profesjonalistami i od lat zaopatrujemy sprzedawców w towar najwyższej jakości. Skontaktuj się z Pyro-Tech i zacznij zarabiać w okresie noworocznym lub przez cały rok. Oprócz dystrybucji materiałów pirotechnicznych zajmujemy się tworzeniem widowiskowych show pirotechnicznych, opraw wesel i różnego typu uroczystości. Drzwi do nowego etapu w Twoim życiu zawodowym właśnie zostały otwarte.