Hurtownia fajerwerków w Bydgoszczy — kupuj wyroby pirotechniczne z wysokim rabatem.

Sprzedajesz fajerwerki w Bydgoszczy i szukasz profesjonalnej hurtowni wyrobów pirotechnicznych? Świetnie trafiłeś, PyroTech to największa hurtownia w centralnej części Polski, która obsługuje przedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego. Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę handlową, wysokie rabaty i tysiące różnorodnych rac, wulkanów, rakiet, petard, zimnych ogni i wyrzutni. Sprzedajemy towar od renomowanych producentów takich jak Kasak, Tropic, Piromax, Surex, Jorge, Triplex czy Gaoo.

W PyroTech pracują znawcy pirotechniki, mogący poszczycić się ekspercką wiedzą na temat wszystkich fajerwerków z oferty hurtowni. Spotykając się z naszym handlowcem, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru asortymentu, bezpiecznego magazynowania fajerwerków oraz przepisów dotyczących ich sprzedaży na stoiskach, w namiotach lub kontenerach. Prowadzimy sprzedaż fajerwerków przez 365 w roku, a w najgorętszym okresie przedsylwestrowym działamy 24 godziny na dobę! Tworzymy też profesjonalne pokazy pirotechniczne i zajmujemy się obsługą imprez masowych i rodzinnych. Dzielimy się wiedzą z naszymi parterami handlowymi. Przeanalizujemy statystyki sprzedażowe bestsellerów z naszej oferty, by Twój towar rozszedł się w mgnieniu oka. Z hurtownią Pyro Tech rozwiniesz swój biznes w branży pirotechnicznej!

RÓŻNORODNY ASORTYMENT — PROFESJONALNA HURTOWNIA PIROTECHNICZNA W BYDGOSZCZY:

Siłą Pyro Tech jest rozbudowana, dopracowana oferta handlowa, odpowiadająca na potrzeby współczesnego klienta. Nieustanie dodajemy do asortymentu nowe, ciekawe produkty. Na dziś możemy zaproponować Państwu ponad 3500 produktów, które są dostępne i czekają w magazynach na odbiór przez dostawców. Umożliwiamy zakup wyrobów z każdej kategorii przy zastosowaniu jednego, korzystnego progu rabatowego. Oferta hurtowni fajerwerków PyroTech w Bydgoszczy kierowana jest do osób, które handlują wyrobami pirotechnicznymi cały rok, jak i do sprzedawców sezonowych. Każdego roku zwiększa się liczba podmiotów, które robią u nas zamówienia hurtowe. Obsługujemy producentów eventów, imprez masowych oraz organizatorów przyjęć ślubnych. Realizujemy dostawy do sieci sklepów i hipermarketów. Fajerwerki to podstawa naszej działalności, jednak jakiś czas temu rozszerzyliśmy naszą ofertę o różnego typu akcesoria kibica, dymy, zimne ognie i kolorowe proszki. Wszystkie zamówione towary zostaną dowiezione do Twojego pirotechnicznego sklepu w Bydgoszczy już w kilka godzin od złożenia zamówienia. Zapoznaj się z tabelą rabatową i ofertą naszego sklepu internetowego. Przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić, wybierając Pyro Tech na swojego strategicznego partnera handlowego.

HURTOWY ZAKUP FAJERWERKÓW W BYDGOSZCZY: DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ HURTOWNIĘ?

Zalet płynących ze współpracy z PyroTech jest wiele, jednak najważniejsza z nich to niezwykle korzystny model przyznawania rabatów. To absolutny unikat w skali kraju i wyjątkowa oferta dla sprzedawców fajerwerków z województwa kujawsko-pomorskiego. W PyroTech obowiązuje jeden, wysoki próg rabatowy na wszystkie produkty. Mamy polskie fajerwerki od najlepszych producentów w naprawdę korzystnych cenach. Tysiące wyrobów pirotechniki amatorskiej, profesjonalnej i scenicznej leżą w naszych bezpiecznych magazynach i czekają na zakup przez Twoich klientów. Jako organizator pokazów pirotechnicznych, jako pierwsi mamy kontakt ze światowymi nowościami w pirotechnice. Gdy tylko widzimy interesującą rakietę, racę czy petardę, która nie jest dostępna w Polsce, od razu sprowadzamy ją do naszych magazynów i dodajemy do oferty handlowej. Połączenie lubianych przez klientów bestsellerów i ciekawych nowości pozwoli Ci wypracować potężny przychód. Jeśli jesteś sprzedawcą sezonowym, możesz zyskać na współpracy z hurtownią fajerwerków PyroTech znacznie więcej. Na kursach, które prowadzą profesjonalni pirotechnicy, dowiesz się wszystkiego na temat pokazów amatorskich pokazów pirotechnicznych na wyrobach F1, F2, F3. Pomożemy Ci w zdobyciu koncesji na dystrybucję mocniejszych fajerwerków i zaprezentujemy branżowe nowości. Od niemal 10 lat działamy na europejskim rynku. Naszą misją jest popularyzowanie pirotechniki, chcemy by, pokazy pirotechniczne odbywałby się w Polsce jeszcze częściej!

Dlaczego warto zamawiać hurtowe ilości fajerwerków od PyroTech?

Przez lata pracowaliśmy nad innowacyjnym w skali kraju modelem współpracy. Sami jesteśmy czynnymi pirotechnikami i miłośnikami pokazów. Wiemy, czego potrzebuje sprzedawca, klient czy producent wydarzeń. Zalety współpracy z hurtownią fajerwerków Pyro Tech Bydgoszcz to:

 • przejrzysta lista cen sugerowanych wszystkich produktów,
 • szybki dowóz zamówień hurtowych do punktów handlowych na Kujawach i Pomorzu,
 • narzut sięgający 200%,
 • fachowa wiedza, zbierana przez prawie 10 lat,
 • gotowe zestawy fajerwerków, składające się z popularnych i chodliwych modeli,
 • pomoc w przystosowaniu sklepu/straganu do norm prawnych, dotyczących dystrybucji materiałów wybuchowych,
 • wyposażenie powierzchni handlowej w niezbędne przedmioty BHP, jak gaśnice i koce,
 • estetyczne reklamy w tym banery i plakaty,
 • elastyczny model współpracy: sezon lub cały rok,
 • Dostarczamy bannery reklamowe,
 • ekspresowy dowóz towaru, gdy szybko sprzedasz część towaru.

Już dziś umów się z naszym handlowcem. Poznaj szczegóły współpracy z hurtownią fajerwerków Pyro Tech i zostań największym sprzedawcą fajerwerków w Bydgoszczy! Działamy na terenie całego kraju!