Największa hurtownia fajerwerków: zaopatrzenie sklepów w Krakowie

Prowadząc biznes w branży pirotechnicznej, warto znaleźć doświadczonego partnera, który ma w ofercie bezpieczne fajerwerki w dobrej cenie. Klienci naszej hurtowni z Krakowa mogą wybierać spośród 3500 produktów. Obszerne hale magazynowe PyroTech mieszczą setki tysięcy wyrobów pirotechnicznych, zamówiony towar może być dostarczony do Twojego punktu handlowego w dniu złożenia zamówienia. Przygotowaliśmy kompleksową ofertę dla osób porabiających sprzedażą petard w sezonie, prowadzą całoroczny biznes związany z fajerwerkami. Sprostamy wymaganiom profesjonalistów, którzy organizują pokazy pirotechniczne w Krakowie i całej Małopolsce. W PyroTech kupują mniejsi i średni przedsiębiorcy, profesjonaliści z branży eventowej oraz krajowe i zagraniczne sieci handlowe. Mamy wyroby pirotechniczne czołowych marek z Polski i świata. Odpowiadając na potrzeby rynku, dodaliśmy do oferty rozmaite gadgety kibica, kolorowe proszki na imprezy oraz bezpieczne, zimne ognie. Sprawdź ofertę naszej hurtowni i oblicz, ile zaoszczędzisz, dokonując zakupów w PyroTech.

Siedziba hurtowni pirotechnicznej firmy Pyro Tech jest zlokalizowana w centralnej Polsce. Od lat obsługujemy klientów hurtowych z Krakowa i całego województwa małopolskiego. Jesteśmy jednym z większych w kraju sprzedawcom fajerwerków najlepszych firm. Dowozimy towar do klienta dedykowanym, bezpiecznym transportem.

Znajdziesz u nas hurtowe ilości fajerwerków marek takich jak:

 • Triplex
 • Jorge
 • Surex
 • Primax
 • Kasak
 • Gaoo
 • Tropic
 • Klasek

SPRAWDŹ JAKIE RABATY HANDLOWE PRZYGOTOWALIŚMY DLA KLIENTÓW HURTOWNI FAJERWERKÓW W KRAKOWIE

Dziesiątki tysięcy różnorodnych fajerwerków dla profesjonalistów i amatorów w jednym miejscu? To właśnie PyroTech. Jesteśmy hurtownią fajerwerków w Łodzi. Współpracę z nami wyróżnia jeden, korzystny próg rabatowy dla klientów hurtowych. Najlepsze wulkany, race, petardy, zimne ognie, wyrzutnie w atrakcyjnych cenach.

Każdego dnia dodajemy do asortymentu nowe, ciekawe produkty. Przez 365 dni w roku pracujemy z wyrobami technicznymi. Każdego dnia realizujemy setki zamówień. Prowadzimy drobiazgowe statystyki sprzedażowe, które pozwalają mniejszym odbiorcom dopasować ofertę do aktualnych trendów na hurtowym rynku fajerwerków w Krakowie, a co za tym idzie zwiększyć zyski. Mamy tylko bezpieczne fajerwerki z certyfikatem. Służymy profesjonalnym doradztwem dla początkujących sprzedawców. Na początku zapoznamy Cię z zasadami BHP oraz specyfikacją zamówionych wyrobów. Z czasem możesz przystąpić do samodzielnego tworzenia widowisk pirotechnicznych na materiałach różnych klas. Jeśli pirotechnika stanie się Twoją pasją będziesz mógł rozwijać się w branży, zdobywać koncesje na sprzedaż mocniejszych wyrobów oraz organizować pokazy pirotechniczne. Zależy nam na Twoim rozwoju i wzroście rynku pirotechnicznego w Polsce. Jeśli szukasz hurtowni fajerwerków Krakowie właśnie dotarłeś pod właściwy adres!

FAJERWERKI KRAKÓW: KUP HURTOWO FAJERWERKI OD BRANŻOWYCH EKSPERTÓW

W PyroTech pracują tylko pasjonaci, znający rynek pirotechniczny jak własną kieszeń. Każdy z naszych doradców udzieli Ci wyczerpujących odpowiedzi na temat konkretnych wyrobów, BHP pracy oraz organizacji eventów uświetnianych pokazami fajerwerków. Radzimy, wspieramy i szkolimy, tak, by nasi krakowscy dystrybutorzy odnosili finansowy sukces. Niezależnie od tego, czy handel wyrobami pirotechnicznymi to Twoje stałe lub sezonowe zajęcie możesz łatwo podnieść swój zysk. Doradzimy w zakresie doboru i ilości zamawianego towaru, a w razie braków szybko dowieziemy kolejne race i petardy na Twoje stanowisko handlu fajerwerkami w Krakowie.

ZOSTAŃ KLIENTEM HURTOWNI FAJERWERKÓW PYROTECH:

Przez lata czynnej obecności w krajowej branży pirotechnicznej postanowiliśmy otworzyć własną hurtownią. Miesiące testów, przygotowań i negocjacji pozwoliły nam stworzyć najlepszą ofertę dla klientów B2B.

Co nas wyróżnia?

 • naprawdę wysoki narzut,
 • dopracowane zestawy produktów gotowych,
 • przystosowanie lokalu do sprzedaży fajerwerków m.in. gaśnice, koce, oznaczenia,
 • bezcenna wiedza zdobyta podczas niemal 10-letniej obecności na rynku,
 • zachęcające plakaty i banery,
 • współpraca sezonowa lub całoroczna,
 • dowóz zamówień hurtowych na fajerwerki do Krakowa,
 • listę sugerowanych cen sprzedaży,
 • wysokie rabaty,
 • wsparcie profesjonalnych pirotechników na każdym etapie współpracy.

Umów się na spotkanie z handlowcem PyroTech i zostań hurtowym odbiorcom fajerwerków w Krakowie. Postaw na bezpieczne fajerwerki w dobrych cenach.