Planujesz wesele i chciałbyś zapewnić sobie gościom szereg spektakularnych atrakcji, dzięki którym zapamiętają Twoje wesele na długo? Drink bar, strzelający tort, występ kapeli góralskiej, pokaz barmański to według Ciebie już oklepane atrakcje? Chciałabyś czegoś oryginalnego? Idealnie trafiłeś ! (link)

Najlepsza weselna atrakcja – pokazy fajerwerków!

PyroTech to zrodzona z pasji do fajerwerków, prężnie rozwijająca się firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie pirotechniki w tym weselnych pokazów fajerwerków. Nasz zespół, tworzony przez doświadczonych pirotechników, którzy dzięki swoim umiejętnościom i odpowiednim kwalifikacjom przeprowadził już wiele spektakularnych pokazów pirotechnicznych na weselach tak w Polsce jak i poza granicami kraju, zakończonych 100% sukcesem, przygotuje pokaz pirotechniczny na miarę Twoich oczekiwań! Jesteśmy specjalistami w dziedzinie opracowywania pokazów składających się z choreografii ognia i światła współgrających z odpowiednią muzyką. W naszym bogatym asortymencie posiadamy zarówno standardowe, głośne pokazy fajerwerków, które zachwycą miłośników wielkiego „bang”, jak i ciche fajerwerki tzw. silenty, stanowiące idealne rozwiązanie dla tych, którzy stronią od huku i zgiełku. Ponadto PyroTech nie powiela schemtów! Każdy z naszych pokazów jest spersonalizowany i zorganizowany według odmiennej koncepcji. Klienci biorą czynny udział w procesie opracowywania pokazu, angażując się w jego organizację na każdym etapie naszych działań. Mogą sami wybrać muzykę do pokazu sztucznych ogni, lub zlecić to nam. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, manipulacji efektami świetlnymi, w rytm muzyki, idealną choreografię fajerwerków, którą często uzupełnia dym nasze pokazy uświetniły już niejedno wesele i wprawiły w zachwyt wszystkich, bez względu na wiek!

Niezawodne weselne pokazy fajerwerków

Szukasz wyjątkowej atrakcji która zamieni Twoje wesele w wyjątkowe widowisko? Chcesz zapewnić sobie i swoim gościom nietuzinkowy element zaskoczenia, który pozostanie w Waszej pamięci na długo? Obawiasz się, że coś może zakłócić przebieg Twojego pokazu fajerwerków na weselu? Powierz organizację weselnego pokazu pirotechnicznego PyroTech!

Z nami każdy pokaz wypali! Oferta naszych produktów jest bardzo bogata. Dla naszych klientów mamy przygotowane różnorodne pakiety weselnych pokazów sztucznych ogni, tak aby mogli oni wybrać wśród nich opcję adekwatną do ich potrzeb czasowych jak i cenowych. Weselne pokazy sztucznych ogni organizowane przez naszą firmę są przygotowane tak, aby nie przeszkodziły im niesprzyjające warunki pogodowe, takie jak deszcze, czy burza z piorunami. W naszej historii nie zdarzyło się jeszcze, abyśmy musieli odwołać pokaz sztucznych ogni z powodu niesprzyjającej pogody. Nasze pokazy są niezawodne ze względu na to, że do ich przygotowania wykorzytujemy certyfikowane fajerwerki z atestem najwyższej jakości. Do weselnych pokazów fajerwerków, które najlepiej sprawdzają się w każdych warunkach są szpalery z fontann, wielkie czerwone serca zbudowane z punktów pirotechnicznych, albo widowiskowe fontanny iskier, które będą świetnie prezentowały się solo lub mogą być wstępem do weselnego pokazu fajerwerków. Każdy z przygotowanych przez PyroTech pokazów pirotechnicznych składa się z sekwencji zaplanowanych co do sekundy wystrzałów sztucznych ogni, więc nie ma tu mowy o opóźnieniach czy błędach, bo PyroTech to firma którą charakteryzuje perfekcja i niebywała precyzja!