Sezon letni to czas wielu uroczystości weselnych. Z tej okazji Pary Młode chcą jak najlepiej uhonorować ten wyjątkowy dzień. Wiele z nich decyduje się na pokaz pirotechniczny. Wszystko za sprawą rosnącej popularności tej atrakcji oraz nie dużych w stosunku do jakości kosztów całej realizacji. Cena pokazów sztucznych ogni zaczyna się już od 2565 zł. Za tą niewielką cenę możecie Państwo zaskoczyć wszystkich gości i pozostawić w ich pamięci niezapomniane widowisko zapierające dech w piersiach! Firma PyroTech gwarantuje zadowolenie z wykonywanych usług. Oczywiście w naszej ofercie można znaleźć coś dla bardziej wymagających klientów. Posiadamy 3 pakiety profesjonalnych pokazów pirotechnicznych.

Fajerwerki na wesele – spektakularna niespodzianka

Pokaz pirotechniczny na wesele to również wspaniała okazja aby zrobić komuś niespodziankę. Nasza firma specjalizuje się w tego typu przedsięwzięciach. Posiadamy specjalnie wyszkolone ekipy pirotechniczne, które niezauważalnie rozstawią ładunki. Goście dowiedzą się o pokazie pirotechnicznym dopiero w momencie inicjacji ładunków.  Niespodzianka nie jest czynnikiem który sprawia, że cena pokazów sztucznych ogni się zmienia. Przygotujemy widowisko to każdego podanego budżetu lub zaproponujemy alternatywę jeśli np. dana lokalizacja nie nadaje się do wykonania profesjonalnego pokazu sztucznych ogni na weselu.

Weselne pokazy sztucznych ogni – szeroka oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo 3 pakiety pokazów okolicznościowych. Pakiety te różnią się od siebie przede wszystkim intensywnością wystrzeliwanych ładunków na minutę. Pierwszym, podstawowym pakietem jest „Bronze”. Znajdą w nim Państwo podstawowe ładunki pirotechniczne, dowolny podkład muzyczny oraz nagłośnienie gratis! Cena pokazów sztucznych ogni z tego pakietu to 925 zł/min. Kolejnym bardziej rozbudowanym pakietem pokazu fajerwerków jest „Silver”. W nim zwiększyliśmy ilość wystrzałów do aż 350, powiększyliśmy także wielkość ładunków do 4”. Jego cena to 1350 zł/min. Największym weselnym pakietem jest „Gold” – jego nie powstydziły by się największe gwiazdy Hollywood. Znajdą w nim Państwo aż do 530 wystrzałów, ładunki o rozmiarze do 6” oraz do 5 miejsc inicjacji ładunków. Cena pokazów sztucznych ogni z tego pakietu to 1930 zł/min.

Poniżej znaleźć mogą Państwo przykładowe nagrania – po więcej informacji zapraszamy do zakładki „Fajerwerki na Wesele”.