Rynek pirotechniczny z roku na rok staje się coraz bardziej popularny, wszystko za sprawą nowszych technologii i coraz piękniejszych efektów pirotechnicznych tworzących widowiskowy spektakl sztucznych ogni na weselach urodzinach czy eventach. Ceny pokazów pirotechnicznych są bardzo zróżnicowane, wszystko zależy przede wszystkim od tego jak długie widowisko chcielibyśmy mieć na naszej uroczystości. Drugim głównym aspektem dotyczącym ceny pokazu sztucznych ogni jest intensywność wystrzeliwanych ładunków. Firma PyroTech wykonuje pokazy fajerwerków trwające minimum. 3 minuty, dzięki idealnym doborze ładunków pirotechnicznych pokaz z najniższej półki cenowej oferowanej przez firmę PyroTech przypadnie do gustu nawet największym koneserom pirotechniki widowiskowej.

Profesjonalne pokazy pirotechniczne na uroczystości

Oferta naszej firmy jest przygotowana tak, aby każdy mógł odnaleźć w niej coś co ucieszy jego oko, a przy okazji nie odchudzi portfela. Posiadamy 3 unikalne pakiety pokazów pirotechnicznych, które uświetnią każde wydarzenie nadając mu rangi prestiżowego, bowiem każdy marzy o tym aby jego uroczystość została zapamiętana na bardzo długo. Z firmą PyroTech jest to możliwe. Ceny pokazów pirotechnicznych są różne. Pierwszym pakietem oferowanym przez nas jest „Bronze” – podstawowy pakiet zawierający w sobie to co każdy profesjonalny pokaz sztucznych ogni powinien. Znajdą w nim Państwo profesjonalne ładunki pirotechniczne wysokiej klasy, dowolny podkład muzyczny. Podczas jednej minuty tego pokazu na niebie wybucha aż do 210 ładunków! Jego cena pokazu pirotechnicznego z tego pakietu  to 925 zł/min. Następnym z kolei jest już bardziej rozbudowany pakiet Silver. Znajduje się w nim to samo co w poprzednim, natomiast jest on powiększony o dodatkowe ładunki, albowiem w jednej minucie wybucha aż do 350 ładunków o rozmiarach do 4 cali! Jego koszt to 1350 zł/min. Pakietem, którego nie powstydziły by się największe gwiazdy Hollywood jest pakiet „Gold”. W naszym Złotym pakiecie znajdują się również wyżej wymienione rzeczy natomiast powiększyliśmy go o dodatkowe miejsca odpalenia – może być ich aż 5! Zwiększyliśmy również rozmiar ładunków – do 6 cali, a ilość wystrzałów w jednej minucie to aż do 530!
Firma PyroTech przygotowała również spektakularne widowiska pirotechniczne, które można porównać do tych wykonywanych na światowych festiwalach pirotechnicznych. Ich ceny zaczynają się od 2690 zł/min. Cechuje je pełna gama profesjonalnych ładunków, zaawansowane sekwencje single shotów, rzadko używane w Polsce ładunki cylindryczne o rozmiarach aż do 8 cali! Ponadto w ramach widowisk świadczymy usługi wizualizacji komputerowej dzięki której mają Państwo możliwość zobaczenia swojego pokazu na miesiąc przed jego realizacją.