Planując swój ślub na pewno chcesz, aby ten dzień był wyjątkowy i zapadł na długo w pamięci nie tylko nowożeńców, ale również wszystkich gości. Obecnie imprezy weselne przyjmują różny styl, a coraz więcej par młodych odchodzi od tradycyjnych oczepin na rzecz nowoczesnych atrakcji weselnych. Jeżeli zastanawiasz się, co zrobić, aby Twoje wesele przeszło do historii i czym najlepiej zaskoczyć swoich gości – czytaj dalej.

Pokaz sztucznych ogni – punkt kulminacyjny wesela

Pokaz sztucznych ogni na weseluZazwyczaj punktem kulminacyjnym polskich wesel jest zabawa prowadzona przez wodzireja, w której mają brać udział wszyscy uczestnicy przyjęcia. Do najbardziej popularnych należy pociąg i rzucanie fantów weselnych – welonu przez pannę młodą dla wszystkich kobiet oraz krawatu przez pana młodego dla wszystkich mężczyzn. A wszystko to mocno zakrapiane i poprowadzone w rytm muzyki. Pary, które chcą zrobić na swoim przyjęciu ślubnym coś bardziej oryginalnego, co na trwałe zapadnie wszystkim w pamięci, decydują się na inny rodzaj “punktu kulminacyjnego”. Może to być romantyczne puszczanie lampionów z życzeniami do nieba na powietrzu, zabawa z zimnymi ogniami, a dla najbardziej wymagających – profesjonalny weselny pokaz sztucznych ogni.

Atrakcja ta najlepiej sprawdza się jako niespodzianka, np. dla rodziców państwa młodych, czy dla drugiej połówki. Zwykły pokaz może zamienić się w wystrzałowe show, jeśli wzbogacony zostanie o dodatki, np. dym, czy muzykę. Wielką niespodzianką będzie wystrzał fajerwerków w kształcie serca, czy inicjałów panny młodej.

Ile kosztuje pokaz fajerwerków na weselu?

Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztuje pokaz sztucznych ogni na weselu, to skontaktuj się z nami. Organizacją widowisk pirotechnicznych zajmujemy się już od wielu lat i do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Na cenę pokazu składa się wiele czynników, np. rodzaj wybranego pakietu, czas trwania widowiska, ilość oraz rozmiar ładunków wybuchowych, podkład muzyczny, czy dodatkowe atrakcje.

Co wyróżnia pokazy fajerwerków na wesele?

Jeżeli Twój pokaz przeprowadzi wykwalifikowana firma pirotechniczna (jak PyroTech) dostajesz gwarancje podniesienia rangi swojej imprezy weselnej do maksimum! Weselne fajerwerki na najwyższym poziomie są ściśle zsynchronizowane z podkładem muzycznym dzięki czemu powstaje niezwykłe muzyczno-pirotechniczne show. Żeby zwiększyć atrakcyjność weselnych fajerwerków każdy zespół jest wyposażony w specjalistyczne nagłośnienie, dzięki któremu każdy obserwator widowiska czuje na sobie nie tylko wybuchające fajerwerki, ale również dźwięk odtwarzanej muzyki. Dzisiejsze weselne pokazy fajerwerków możemy wzbogacić o wybuchające bombowe serca, szpaler z fontann, płonące napisy w każdym kształcie czy dobierając własny utwór muzyczny, do którego zostanie zsynchronizowany weselny pokaz fajerwerków.

Próbkę naszych możliwości przedstawiamy w nagraniu poniżej. Jest to weselny pokaz fajerwerków w Kobielach, blisko Warszawy: