Przyjęcie weselne z klasą i w wyjątkowym klimacie to marzenie wielu par. Jakie atrakcje są obecnie na czasie i pomagają w stworzeniu unikalnej imprezy weselnej? Coraz bardziej modne stają się profesjonalne pokazy pirotechniczne, przyjęcia organizowane na wodzie lub w ogrodach w stylu boho. Podpowiadamy, z których atrakcji skorzystać, by najlepiej uświetnić dzień zaślubin.

Rodzimy rynek ślubny od lat inspiruje się światowymi trendami, przenosząc je na polski grunt. Dzięki temu przyjęcia weselne nabrały rozmachu. Dziś mało kogo dziwi wesele organizowane w odrestaurowanej stodole, namiocie bankietowym, industrialnej fabryce czy na zamku. Śluby odbywają się już nie tylko w urzędach i kościołach, ale także pod chmurką w romantycznym i zapierającym dech w piersiach otoczeniu natury np. morza, łąk czy gór. O piękną oprawę dbają wyspecjalizowane firmy od organizacji eventów, floryści, a także pirotechnicy. Na pierwszym miejscu wśród modnych, weselnych atrakcji pozostają profesjonalne pokazy fajerwerków, które zorganizowane ze smakiem, potrafią uświetnić każde wydarzenie i sprawiają, że zapadnie ono w pamięci na długo.

 

Pokaz pirotechniczny na weselu

Możliwości wykorzystania materiałów i efektów pirotechnicznych na weselu jest wiele. Począwszy od  zsynchronizowanego z muzyką podczas pierwszego tańca czy momentu kulminacyjnego imprezy, po płonące inicjały, szpalery iskier, wybuchające serca, a nawet fajerwerki odpalane z wody. Warto pamiętać, że w przypadku pokazy fajerwerków na wesele kluczowe znaczenie ma lokalizacja. Bardzo ciekawe efekty można bowiem uzyskać, odpalając ładunki w okolicy zbiorników wodnych lub bezpośrednio na nich. Rozbłyski odbijają się od tafli wody, co potęguje widowiskowość spektaklu. W zależności od budżetu i inwencji organizatorów imprezy, pokaz może być krótki i niezwykle intensywny lub dłuższy, a także mogą towarzyszyć mu dodatkowe atrakcje.

Nietypowa lokalizacja uatrakcyjni wesele

W zależności o wybranego miejsca, w którym odbywa się impreza, warto zadbać o wyjątkowe efekty świetlne, które stworzą romantyczny i niepowtarzalny klimat. Doskonale do tego nadają się lampiony, które pasują do przestrzeni starych stodół i przyjęć w ogrodach, organizowanych w stylu boho. Ich nieodłączną częścią są dekoracje z żywych, sezonowych kwiatów, które współgrają z bukietem panny młodej. Elegancki i wyrafinowany efekt można także uzyskać, wykorzystują podświetlenie architektoniczne budynku. Takie rozwiązanie sprawdza się w miejscach, których piękno warto podkreślić. Pary korzystają z dodatkowego, wielobarwnego oświetlenia, organizując wesela na zamkach, w zabytkowych dworkach, a także w hotelach butikowych.

 

Nietypowe atrakcje na wesele

Wiele par aranżuje na przyjęciu weselnym dodatkowe atrakcje takie jak: stół słodki, który pięknie się prezentuje i przyciąga najczęściej najmłodszych gości, bar czy fotobudka, gdzie w każdy gość może wykonać swoje pamiątkowe zdjęcia. Niezależnie od tego, na jakie atrakcje