W przypadku tak specyficznej branży, jak pirotechnika ogromną rolę ogrywa doświadczenie osób odpowiedzialnych za realizację pokazu. Tylko doświadczony organizator zapewni pokazowi fajerwerków na weselu 100% powodzenia. Z ładunkami wybuchowymi nie ma żartów, ich nieumiejętne odpalanie może prowadzić do tragedii. Jako czołowy krajowy organizator pokazów pirotechnicznych zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i 100% satysfakcję. Nie jesteśmy najtańsi na rynku, jednak śmiało możemy stwierdzić, że stosunek ceny do jakości naszych usług został doceniony przez setki par młodych i tysiące gości weselnych. Kreujemy wyjątkowe wspomnienia nowożeńców.


10 zalet fajerwerków weselnych od PyroTech:


I
. Posiadamy komplet pozwoleń i certyfikatów honorowanych przez organy Państwowe.

II
. Jesteśmy kompleksowym wykonawcą pokazów pirotechnicznych, załatwimy wszystkie kwestie prawne i formalne związane z wydarzeniem.

III. Zgłosimy pokaz sztucznych ogni do odpowiednich służb

IV. 
Posiadamy polisę ubezpieczeniową. Wiemy, jak wielu przygotowań wymaga wesele. Do maksimum odciążamy klientów.

V
. Pracujemy na certyfikowanych, profesjonalnych urządzeniach i materiałach wybuchowych.

VI. Tworzymy dedykowane scenariusze eventów, spełniające wszystkie oczekiwania Państwa młodych.

VII. W razie potrzeb zajmiemy się kompleksową oprawą całej uroczystości.

VIII.. Współpraca z naszą ekipą pirotechników to gwarancja najlepszego stosunku cena: jakość.

IX. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji pokazów pirotechnicznych.

 

Zamień petardy na spektakl pirotechniczny z muzyką i grą świateł

Profesjonalne weselne pokazy fajerwerków to znacznie więcej niż seria przypadkowych wybuchów. Spędziliśmy setki godzin na planowaniu wyjątkowych, zapierających dech w piersiach widowisk artystycznych. Wiemy, jak połączyć wystrzały, muzykę i światło w spójne, bajkowe formy. Podczas prowadzenia pokazu pirotechnicznego kluczowym elementem jest synchronizacja. W naszych wydarzeniach każdy element jest dopracowany. W odróżnieniu od najtańszych organizatorów dbamy o wysoką intensywność wystrzałów. U nas nie ma niewybuchów i zawiedzionych klientów. Współpracujemy z najlepszymi producentami ładunków wybuchowych, Odpalimy ładunku z 2, 3, a nawet czterech punktów tworząc jedyne w swoim rodzaju widowisko godne Królewskiej Pary Młodej.

 

Wyjątkowe fajerwerki na wesele: poznaj dostępne opcje

Scenariusze weselnych pokazów fajerwerków realizowanych przez Pyro-Tech to moc możliwości do uczynienia wesela niebanalnym. Dla ułatwienia wyboru przygotowaliśmy cztery ramowe programy, trwające od 3 do 8 minut. Wesele bez prezentów nie byłoby weselem. Każda z Par Młodych, wybierająca jeden z naszych pakietów sztucznych ogni na wesele otrzymuje od nas prezent, w postaci podkładu muzycznego do pokazu. Za pomocą nowoczesnego sprzętu synchronizujemy wybuchy z muzyką. Pełne oczarowanie gości gwarantowane! Przygotowaliśmy tematyczne dodatki, które za pomocą kolorowych obrazów na niebie przedstawią historię Waszego uczucia. W kulminacyjnym momencie pokazu na niebie może pojawić się Wasze motto życiowe, ulubiony cytat filmowy lub najlepsze życzenia. Za pomocą fajerwerków niebo rozbłyśnie Waszymi inicjałami lub imionami. Pokaz mogą uświetnić także ogniste serca i podwójnie silne wybuchy kończące widowisko. Często zdarza nam się organizować pokazy fajerwerków weselnych nad jeziorami lub zalewami. Jeśli planujecie ślub nad wodą, z pewnością ucieszy Was fakt, że posiadamy własne tratwy, z których wystrzelimy fajerwerki. Trzy ramowe plany pokazów pirotechnicznych na wesele to nie wszystko. Jesteśmy w stanie stworzyć pokaz fajerwerków, który rozplanujecie od A do Z. Nasz reżyser spotka się z Wami i przygotuje scenariusz wydarzenia, o jakim marzycie.

 

Moc zrealizowanych pokazów pirotechnicznych, sprzęt najwyższej jakości oraz wiele usług dodatkowych sprawia, że współpraca z PyroTech to doskonały wybór. Wejdź na nową drogę życia, podziwiając podniebny spektakl, stworzony specjalnie dla Ciebie.