Pokazy pirotechniczne od dawna cieszą się ogromną popularnością w czasie wszelkiego rodzaju uroczystości, wesel, imprez masowych oraz wszystkim podobnym przedsięwzięciom.
Zajmujemy się profesjonalną obsługą pokazów fajerwerków, a naszym priorytetem jest zadowolenie i indywidualne podejście do klienta. Wszystkie widowiska pirotechniczne tworzymy z pasją.

Ile trzeba zapłacić za profesjonalny pokaz pirotechniczny?

Cena pokazu fajerwerków kształtuje się przede wszystkim ze względu na intensywność wystrzeliwanych ładunków. Naszą ofertę przygotowaliśmy tak aby każdy nasz klient mógł być zadowolony z organizowanych przez nas widowisk fajerwerków. Przygotujemy specjalny scenariusz dbając o wytyczne przedstawione przez naszych klientów. Wystarczy, że podasz nam swój budżet a my na jego podstawie przygotujemy indywidualną ofertę na Twój pokaz pirotechniczny.
W naszej ofercie wyróżniamy 4 pakiety pokazów fajerwerków:
– Pakiet Bronze – 925 zł/min,
– Pakiet Silver – 1350 zł/min,
– Pakiet Gold – 1930 zł/min,
– Pakiet Individual – > 2690 zł/min.

Pokaz pirotechniczny to nie tylko fajerwerki na niebie

W naszej ofercie poza standardowymi pokazami znaleźć można szereg wszelkiego rodzaju dodatków do widowisk pirotechnicznych. Dzięki swojej nie dużej cenie cieszą się one coraz to większą popularnością. Każdy znajdzie coś dla siebie!
Do najczęściej wybieranych dodatków pirotechnicznych należy między innymi szpaler fontann. Dzięki niemu wejdziesz na wesele niczym gwiazda filmowa na czerwonym dywanie.
Ogromną popularnością na weselach cieszy się duży przycisk w kształcie serca tzw. VIP START. Jego cena to zaledwie 200 zł!

Wygodne płatności za pokaz weselny na uroczystości

W PyroTech stawiamy na wygodę. Po podpisaniu umowy należy wpłacić 30 % ceny pokazu fajerwerków wybranego przez klienta. Resztę należy wpłacić bezpośrednio gotówką po wykonaniu spektakularnego widowiska fajerwerków.