PyroTech to gwarancja zadowolenia z weselnego pokazu pirotechnicznego

Dla nas priorytetem jest zadowolenie klienta. Do każdego widowiska fajerwerków podchodzimy indywidualnie. Z nami niespodzianka dla pary młodej będzie niezapomniana i wywołująca efekt „WOW!”. Dzięki nowoczesnym technikom wizualizacji komputerowej nasi klienci mogą miesiąc przed pokazem pirotechnicznym na weselu zobaczyć swoje widowisko na ekranie komputera oraz mają możliwość bezpośredniego brania udziału w tworzeniu scenariusza oraz wnoszenia własnych poprawek.  Zaufało nam kilka set klientów!

Wiele dodatków do pokazu fajerwerków na weselu

Chcesz aby usługa wykonywana dla Ciebie nie ograniczała się tylko do pokazu fajerwerków na weselu? W naszej ofercie znajdziesz wiele dodatków pirotechnicznych na wesele. Twoja niespodzianka dla Pary młodej zostanie zachowana w tajemnicy do samego końca. Jako dodatek, który idealnie nada się na niespodziankę polecamy ogromny przycisk w kształcie serca tzw. VIP START, który rozpoczyna pokaz pirotechniczny na weselu. Nowożeńcy podchodzą do niego (np. w towarzystwie szpaleru fontann) i wspólnie przyciskają serce. Wtedy startuje niespodzianka! Gwarantujemy, że Para Młoda będzie zachwycona, a gościom odbierze mowę!

PyroTech to pokazy pirotechniczne na terenie całego kraju!

Nasza siedziba znajduje się pod Łodzią, ale jeżeli chcesz zorganizować niespodziankę dla Pary Młodej na wesele nie przejmuj się! Nie ważne czy jesteś z Gdańska, Krakowa, Szczecina czy Olsztyna. Dojedziemy w każde miejsce na mapie Polski. Z nami Twój pokaz pirotechniczny na wesele będzie niezwykłym przeżyciem zapamiętanym na lata! Wszystkie formalności załatwiamy drogą mailową – dla wygody naszych klientów. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz maila. Natychmiastowo się do Ciebie odezwiemy. Z nami organizacja niespodzianki na wesele jest prosta!