Firma PyroTech specjalizuje się w tworzeniu unikalnych i szczególnie widowiskowych pokazów fajerwerków na wesele. Jako profesjonalna firma indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Jesteśmy w stanie przygotować scenariusz na widowiskowy pokaz sztucznych ogni opierając się na podanym budżecie.

Spektakularny taniec w chmurach

Chcesz aby Twój pierwszy taniec był wyjątkowy i inny niż wszystkie? Dodatek „Ciężki dym” na pewno przypadnie Ci do gustu. Sala zamieniona w niebo tworzy bajkowy klimat którego na swoim weselu nie odmówiła by sobie nawet królewska para. Spraw aby ten taniec był spektakularny i niezapomniany. Twoi goście będą pod wrażeniem!

Szpaler fontann na wprowadzenie przed spektakularnym pokazem sztucznych ogni

W naszej ofercie znaleźć można bardzo ciekawy dodatek jakim jest „szpaler fontann”. Miliony złotych lub srebrnych iskier odprowadzających Cię do miejsca realizacji Twojego widowiskowego pokazu pirotechnicznego.

Ogromne czerwone serce inicjujące spektakularny pokaz fajerwerków

Jeśli organizujesz to wydarzenie i chcesz aby niespodzianka dla pary młodej była jeszcze bardziej spektakularna, zamów dodatek „Vip Start”. Jest to przycisk w kształcie serca, dzięki któremu nowożeńcy po jego naciśnięciu startują swój spektakularny pokaz sztucznych ogni. Ten dodatek na pewno przypadnie Ci do gustu.

Bomba pirotechniczna wielkiego rozmiaru podczas widowiska pirotechnicznego.

Zaskocz wszystkich gości dodatkiem „Wielka Sztuka”! Nie ma nic bardziej zaskakującego podczas niezapomnianego pokazu fajerwerków niż ogromny ładunek pirotechniczny. Efekt „Wow” gwarantowany!

Spektakularne pokazy pirotechniczne

Każdy marzy o niezapomnianej atrakcji podczas swojego wesela. W naszej ofercie znajdziesz widowiskowe pokazy sztucznych ogni na wesela, które sprawią, że Twój wyjątkowy dzień zapadnie w pamięci gości na bardzo długi czas.

Więcej szczegółów w naszej ofercie. Zapraszamy do kontaktu mailowego jak i telefonicznego