Spektakularne pokazy pirotechniczne maja to do siebie, że na zawsze pozostają w pamięci gości jak i Pary Młodej. Niezapomniane Show to coś co robimy najlepiej w całej Polsce! Przyjedziemy w każdy zakątek Polski by organizowana przez Państwa niespodzianka na wesele zrobiła ogromne wrażenie. Jesteśmy ekipą pirotechników zrodzoną z pasji.

Sztuczne ognie na każdą kieszeń

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wszystkie nasze spektakularne pokazy fajerwerków tworzone są pod okiem profesjonalnych pirotechników. Nasza oferta jest dla każdego. Wystarczy, że podasz swój budżet a my w oparciu o niego przygotujemy ofertę na niezapomniany pokaz fajerwerków. Nasze pokazy zaczynają się od 855 zł/min!

Własny scenariusz na spektakularny pokaz pirotechniczny na wesele

Korzystamy z nowoczesnych metod wizualizacji komputerowej dzięki której nasi klienci mają bezpośrednią możliwość brania udziału w tworzeniu scenariusza na ich pokaz fajerwerków.
Dzięki naszej usłudze klient może zobaczyć pokaz sztucznych ogni na co najmniej miesiąc przed jego realizacją!

PyroTech to nie tylko niesamowite fajerwerki na wesele

Nie ograniczamy się tylko do pokazów fajerwerków. W ofercie firmy PyroTech znaleźć można wiele dodatkowych atrakcji, które sprawią że niespodzianka na wesele będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.
Spektakularny taniec w chmurach? Z nami jest to możliwe! Wystarczy zamówić usługe „Ciężki dym” a goście zaniemówią z wrażenia.
Dodatek „Vip Start” sprawdza się niesamowicie jako niespodzianka na wesele. Para młoda podchodzi do dużego przycisku w kształcie serca i po wciśnięciu go rozpoczyna się ich spektakularna niespodzianka czyli pokaz pirotechniczny.

Niespodzianka na wesele musi pozostać niespodzianką!

W naszej firmie pracują ekipy pirotechników, które specjalizują się w nie zauważalnym rozkładaniu ładunków pirotechnicznych przed widowiskowym pokazem fajerwerków. Z nami niespodzianka na wesele trwa do końca!