Pokazy pirotechniczne to jedna z najczęściej wybieranych jako atrakcja na wesele. Nic dziwnego. Niebo ozdobione wieloma milionami iskier, setki wystrzałów tworzących niezapomniane kształty, mnóstwo kolorów… To tylko parę atutów spektakularnych pokazów pirotechnicznych. Czasem niestety zdarza się tak, że nasze terminy są już zajęte. Nic nie stoi na przeszkodzie! Przygotujemy dla Ciebie zestaw do samodzielnego odpalenia. Twoja niespodzianka dla pary młodej będzie spektakularna i widowiskowa!

Czym jest zestaw DSO?

Zestaw do samodzielnego odpalenia to nic innego jak ogromna wyrzutnia pirotechniczna złożona z wielu baterii fajerwerków. W ofercie posiadamy już gotowe wzory, natomiast możemy ją przygotować według Twoich wytycznych. Chcesz aby fajerwerki były czerwone, złote i niebieskie a może żółte, srebrne i niebieskie? Podejmiemy się każdego wyzwania by sprawić aby Twoja niespodzianka na wesele dla pary młodej była widowiskowa i niezapomniana. Dołożymy starań abyś był zadowolony z wykonanej przez nas usługi zestawu DSO, Ceny zaczynają się już od 1500 zł!

Jak wybrać zestaw do samodzielnego odpalenia?

Prowadzimy również internetowy sklep z petardami aby każdy klient był zadowolony. Odwiedz ją, zobacz jakie fajerwerki posiadamy i wybierz efekty jakie Cię interesują, kto wie, może znajdziesz dla siebie coś jeszcze? Na podstawie Twoich uwag przygotujemy dla Ciebie specjalny Zestaw DSO. A może cenisz sobie czas, lub czasu do Twojej niespodzianki jest mało? Skorzystaj z naszych gotowych scenariuszy zestawów DSO – Wiele rodzajów, różne efekty oraz różny czas. Napisz do nas lub zadzwoń. Na pewno coś dla Ciebie przygotujemy. Z nami spektakularne widowisko pirotechniczne jest niezapomniane w każdym przypadku!

Jak obsługiwać zestaw DSO?

Nie ma w tym nic trudnego? A więc jak wystartować Twój pokaz sztucznych ogni? W każdym z nich przygotowany jest lont, który inicjuje całe widowisko. Wystarczy je podpalić a niebo zamieni się w spektakularny pokaz fajerwerków. Dla bezpieczeństwa jest też zapasowy lont, aby pokaz zawsze się udał!