Pokazy pirotechniczne to popularna atrakcja weselna na którą decyduje się coraz to większa liczba Par Młodych w całej Polsce. Lecz nie zawsze miejsce wesela ma wystarczająco miejsca na usługę świadczoną przez firmę PyroTech. W tym przypadku polecamy wspaniałą inicjatywę jaką jest zestaw do samodzielnego odpalenia czyli tzw. Zestaw DSO.

DSO to złożona wyrzutnia fajerwerków

W PyroTech nie ma rzeczy niemożliwych! Staramy się aby każdy nasz klient był zadowolony ze świadczonych przez nas usług.  Jeśli nie można wykonać pokazu pirotechnicznego przygotujemy dla Ciebie specjalny zestaw według Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz wiele wariantów dla zestawu do samodzielnego odpalenia. Efekt wizualny prawie tak spektakularny jak podczas pokazu sztucznych ogni. Oferta naszych zestawów jest przystępna dla każdego. Ceny zestawu zaczynają się zaledwie od 1000 zł! Nie czekaj zamów swój zestaw do samodzielnego odpalenia już dzisiaj.!

PyroTech to przede wszystkim pokazy sztucznych ogni

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych widowiskach pirotechnicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rozwiązań na pokaz pirotechniczny na wesele lub inne wydarzenie.
Wyróżniamy 4 pakiety widowisk fajerwerków, dzięki czemu nasi klienci mają ogromy wybór.
Przygotujemy pokaz do każdego podanego budżetu. Świadczymy nowatorskie usługi wizualizacji komputerowej dzięki czemu klient może na miesiąc przed pokazem zobaczyć gotowe widowisko. Dodatkowo ma możliwość wniesienia własnych poprawek oraz brania bezpośredniego udziału w tworzeniu scenariusza pokazu.

Spektakularne dodatki pirotechniczne

Chcesz aby Twoje wesele było jeszcze bardziej spektakularne? Skorzystaj z naszej oferty dodatków do pokazów pirotechnicznych. Możesz urozmaicić swój pokaz pirotechniczny o wiele dodatkowych usług takich jak szpaler fontann, który może powitać Cię po przyjezdzie na sale, Duży przycisk w kształcie serca dzięki któremu możesz w spektakularny sposób rozpocząć swój pokaz pirotechniczny na wesele.