Wybierz jeden z dodatków, aby uatrakcyjnić swój pokaz:

Serce z fontannami

 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować, że serce z fontannami sprawdzi się fenomenalnie. W dowolnym momencie trwania weselnego pokazu fajerwerków odpalamy ogromne serce w oprawie złotych fontann. Wspaniale sprawdza się jako tło do fotografowania pary młodej oraz gości. Niezwykle widowiskowy dodatek wywołujący okrzyki radości i potężny aplauz widowni.

 

VIP Start

 

Świecący przycisk w kształcie serca, specjalnie skonstruowany i zaprojektowany do weselnych pokazów fajerwerków. Po naciśnięciu wielkiego przycisku wybrana osoba lub osoby (np. para młoda) może samodzielnie rozpocząć widowisko. Doskonale sprawdza się podczas pokazów niespodzianek. Przycisk VIP Start sprawi, że widownia poczuję się integralną częścią weselnego pokazu fajerwerków.

 

Szpaler z fontann

 

Fontanny można zastosować w wielu momentach trwania przyjęcia. Najczęściej prowadzą parę młodą do tortu, przycisku VIP start lub innej niespodzianki. Czasem stanowią tło do weselnych fotografii lub oświetlają wjazd samochodu. Od kilku do nawet kilkunastu fontann inicjowanych w odpowiednich sekwencjach stwarza wyjątkowy nastrój i nadaje przyjęciu prestiżowego charakteru.

 

Bombowe serca

 

Wielkokalibrowe bomby pirotechniczne w kształcie serca. Konstruowane specjalnie na potrzeby naszej firmy. Doskonale pasuję do weselnych uroczystości. Niestety tego rodzaju efektu nie da się wkomponować w przedstawione wyżej pakiety ze względu na ich kosztowność. Najczęściej strzelane w wolniejszym fragmentach weselnych pokazów fajerwerków, aby widownia skoncentrowała się wyłącznie na tym efekcie.

 

Duża sztuka

 

Wielkokalibrowa cylindryczna bomba pirotechniczna. Potężny ładunek wybuchowy używany podczas największych festiwali pirotechnicznych na świecie. Ogrom wybuchu i efektu powala każdego obserwatora. Ładunek jest na tyle mocny, że wymagane są dodatkowe restrykcje dotyczące lokalizacji, ponieważ konieczne są: oddalenie się od widowni na ponad 200 metrów oraz wkopanie moździerza. Występuje fala uderzeniowa. Nieprzyjazne zwierzętom oraz alarmom w samochodach.

 

Płonące kształty

 

Dowolne słowo, litera, cyfra, logo… potrafimy rozpalić każdy kształt, w różnych kolorach i w każdym rozmiarze. Płonący efekt utrzymuje się przez minutę. Podana cena jest przykładowa i dotyczy jednej litery o wymiarach 1,5m x 1m. Najczęściej rozpalanymi kształtami są inicjały, serca, loga firm czy cyfry związane z rocznicą, urodzinami czy jubileuszem. Efekt jest na tyle intensywny, że ŻADNE (słowo honoru!) urządzenie optyczne poza ludzkim okiem nie dostrzeże pełnego efektu.

 

Wodospad pirotechniczny

 

Utrzymujący się przez minutę efekty wodospadu iskier. Do zastosowania przy ścianach budowli, na specjalnych wysięgnikach w wolnej przestrzeni czy mostach jak na załączonej fotografii. Efekt pirotechniczny stwarza niesamowity bajkowy klimat dzięki czemu doskonale nadaje się do sesji fotograficznych czy nagrań. Podczas uroczystości weselnych najczęściej stosowany jako alternatywa do szpaleru z fontann czy ozdobienia wejścia/wyjścia z budynku.

 

Specjalistyczne nagłośnienie

 

Na świecie stosuje się określenie “pyromusical” czyli połączeniem muzyki oraz sztuki pirotechnicznej. To właśnie spojenie tych dwóch elementów sprawia, że realizowane przez nas pokazy często nazywa się dziełami artystycznymi. Dodatek ten umożliwia zastosowanie nagłośnienia używanego przez nas podczas dużych widowisk pirotechnicznych. Przeszywający ciało dźwięk maksymalizuje wrażenia.

 

Podwójny finał

 

Jak to w życiu bywa długo wyczekiwany finał potrafi podnieść emocje do maksimum. Zakończenie pokazu fajerwerków jest jego najefektowniejszym elementem. Dodatek ten umożliwia przeprowadzenia finału widowiska dwukrotnie bądź ze zdwojoną intensywnością. Kumulacja znacznej ilości ładunków pozwoli uzyskać nam piorunujący efekt załamania nieba, który z pewnością zakończy się aplauzem widowni.

 

Taniec w chmurach

 

Bajkowy efekt ciężkiego dymu to idealnie urozmaicenie pierwszego tańca pary młodej. Jest to idealny moment na zrobienie imponujących fotografii. Dodatek ten doskonale komponuje się z fontannami iskier. Musimy dodać, że wytworzenie ciężkiego dymu wiąże się z wyłączeniem wentylacji, najlepiej schłodzeniem pomieszczenia oraz zamknięciem drzwi. W dymie może poruszać się tylko para młoda. W przeciwnym wypadku po kilku minutach zmieni się w mgłę.

 

Pokaz z wody

 

Pokazy wykonywane z akwenów wodnych są zazwyczaj bardziej widowiskowe od tradycyjnych, ponieważ powstaje spektakularny efekt lustra fajerwerków w wodzie (jeżeli warunki sprzyjają). Dodatek jest zalecany jeżeli istnieje możliwość wykonania pokazu z akwenu wodnego lub jeżeli jest on jedynym miejscem, w którym można bezpiecznie przeprowadzić pokaz. Do realizacji pokazów fajerwerków z wody stosujemy specjalistyczne barki.