Pirotechnika to nasza pasja, dlatego stale poszerzamy ofertę o coraz bardziej nowoczesne pokazy pirotechniczne. Jeżeli organizujesz wyjątkowe wydarzenie to sprawdź Pyrolaser Show – unikatowe na skalę światową widowisko artystyczno-pirotechniczne. Ten wizualny spektakl, poza fajerwerkami, składa się również z laserów, wytwornic płomieni, sztucznego dymu, kurtyn wodnych oraz wielu innych efektów specjalnych. Profesjonalna obsługa takiego wydarzenia to nasza specjalność – korzystając z usług PyroTech, masz gwarancję bezpieczeństwa, ubezpieczenia OC i załatwienia przez nas wszelkich niezbędnych formalności do przeprowadzenia pokazu pirotechnicznego. Zamawiając Show z PyroTech o nic nie musisz się martwić!

GWARANTUJEMY:

PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 2

Formalności

 

Dbając o Państwa czas zapewniamy dopełnienie wszelkich formalności związanych z wykonaniem pokazu. Powiadamiamy odpowiednie służby: Straż Pożarną, Policję oraz Państwową Agencję Żeglugi Powietrznej.

PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 5

Ubezpieczenie OC

 

Wszystkie nasze realizacje są objęte ubezpieczeniem OC, zapewniającym pełną ochronę w przypadku wystąpienia szkód będących następstwem wykonania pokazu pirotechnicznego.

PyroTech - Pokazy pirotechniczne - Ikona 1

Sprawdzenie terenu

 

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych realizacji, przed każdym pokazem dokonujemy weryfikacji miejsca jego wykonywania. Pozwala to również na precyzyjne dobranie materiałów pirotechnicznych.

 

WYBIERZ PAKIET

 
Little Show
6 min.czas trwania
Trzyczęściowy pokaz
Do 3 miejsc odpalania
Rozmiar ładunków: do 4″
Standardowy finał
Ładunki sferyczne
Laser RGBW 4W x2
Laser RGBW 15W x1
Projektory ognia x6
Big Show
8 min.czas trwania
Czteroczęściowy pokaz
Do 4 miejsc odpalania
Rozmiar ładunków: do 5″
Wzbogacony finał
Ładunki sferyczne
Laser RGBW 4W x2
Laser RGBW 15W x1
Projektory ognia x8
Szperacz Beam 5R x4
Monster Show
10 min.czas trwania
Pięcioczęściowy pokaz
Do 5 miejsc odpalania
Rozmiar ładunków: do 6″
Podwójny finał
Ładunki cylindryczne
Laser RGBW 4W x2
Laser RGBW 7,4W x2
Laser RGBW 15W x1
Projektory ognia x12
Szperacze Beam 5R x4
Individual
Do ustaleniaczas trwania
Do ustalenia
Do ustalenia
Do ustalenia
Do ustalenia
Do ustalenia
Do ustalenia
Do ustalenia
Do ustalenia
Do ustalenia
Do ustalenia

*Powyższe zestawienie ma charakter poglądowy. Każde zamówienie rozpatrywane jest indywidualnie. Faktyczne wartości mogą się różnić w zależności od preferencji klienta i miejsca wykonywania pokazu.

Pirotechnika profesjonalna tylko z PyroTech!

W ofercie Pyrolaser Show przygotowaliśmy trzy podstawowe pakiety widowiskowe: Little Show, Big Show, Monster Show. Jesteśmy również w staniestworzyć dokładnie taki Pyrolaser Show, jaki sobie wymarzysz. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a razem przygotujemy to unikatowe widowisko. Naszym celem jest dostarczanie niezapomnianych wrażeń!