Nie ulega wątpliwości fakt, że każdy z nas w swoim życiu obchodzi lub bierze udział w różnych UROCZYSTOŚCIACH.  Dlaczego więc nie uhonorować tego dnia spektakularnym POKAZEM PIROTECHNICZNYM? Od dziesiątek lat PIROTECHNIKA towarzyszy podczas wszelkiego rodzaju imprez.
Wywołaj zaskoczenie wśród gości przez FAJERWERKI NA UROCZYSTOŚCI. Efekt „WOW!” gwarantowany!

Ogromna gama możliwości podczas tworzenia scenariusza na POKAZ PIROTECHNICZNY

Indywidualne podejście do klienta firma pirotechniczna PyroTech stawia sobie na pierwszym miejscu. Dzięki innowacyjnym technikom wizualizacji zleceniodawca, na długo przed pokazem może zobaczyć swoje widowisko pirotechniczne. Ponadto każdy klient może wnosić swoje poprawki do scenariusza pokazu fajerwerków. Chcesz aby w Twojej realizacji podczas uroczystości znajdowały się fajerwerki w kolorze złotym, czerwonym i niebieskim, a może srebrnym, żółtym i zielonym? Szeroki wachlarz ładunków pirotechnicznych pozwala na ułożenie pokazu w każdym możliwym kolorze oraz wielu kształtach!

Fajerwerki na uroczystości to wspaniała okazja aby sprawić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym

Wielu ludziom pokaz pirotechniczny wydaje się być bardzo drogą atrakcją. Nie musisz być gwiazdą kina aby pozwolić sobie na to wyjątkowe przedsięwzięcie podczas Twojej UROCZYSTOŚCI. Cena pokazu fajerwerków zaczyna się od 1800 zł, ponadto PyroTech  przygotuje ofertę do każdego budżetu. Nawet jeśli nie przekracza on wyżej wymienionej kwoty, w trosce o każdego klienta firma przygotowała zestaw do samodzielnego odpalenia czyli w skrócie DSO. Jest to nic innego jak ogromna wyrzutnia fajerwerków, którą możesz samodzielnie odpalić podczas uroczystości.

 

Zadzwoń już dziś i zamów fajerwerki na uroczystość

W PyroTech wszystkie formalności załatwiane są bez wychodzenia z domu, w trosce o wygodę klienta, umowa na Twój pokaz pirotechniczny zostanie wysłana do Ciebie mailowo.
Po wpłacie zaliczki, która stanowi 30% całego zlecenia wystarczy już tylko czekać aż ekipa pirotechników pojawi się na Twojej uroczystości