Kto nie marzy o tym aby poczuć się bardzo wyjątkowo, o tym aby poczuć się jak prawdziwa gwiazda? Każdy! Pokazy pirotechniczne z roku na rok stają się coraz bardziej popularne dzięki swojej niskie cenie oraz swojej niepowtarzalności. Fajerwerki są bardzo spektakularnym wydarzeniem na każdej imprezie. Wszyscy goście zaniemówią z wrażenia! Spraw swojej bliskiej osobie najlepszy prezent! Firma PyroTech dołoży wszelkich starań aby ten podarunek zapadł wszystkim, a szczególnie jubilatowi na bardzo długo!

Pokaz sztucznych ogni to starannie przygotowane widowisko

Widowiskowy pokaz pirotechniczny to nie tylko moment inicjacji ładunku. Jest to także ogrom pracy włożony w przygotowania na długo przed imprezą oraz szereg rzeczy do zrobienia. Na długo przed realizacją sprawdzamy każdy teren pod kątem bezpieczeństwa tak, aby pokaz sztucznych ogni mógł odbyć się w bezpiecznych warunkach dla widowni. Dla każdego widowiska przygotowujemy indywidualny scenariusz, dbamy o każdy szczegół, w pełni zsynchronizowany z muzyką pokaz na pewno zapadnie wszystkim w pamięć. Dbamy też o wszystkie sprawy formalne. Nasze realizacje zostają zgłaszane do odpowiednich służb. Z nami fajerwerki na urodziny to prosty sposób na sprawienie komuś radości!

Spektakularna niespodzianka urodzinowa

W ofercie posiadamy wiele wariantów pokazów pirotechnicznych. Do wyboru są 4 pakiety, różniące się przede wszystkim intensywnością wystrzeliwanych ładunków, jak ich ilością oraz rozmiarem. Dbamy aby każdy nasz klient był zadowolony. Nasza oferta jest dla wszystkich! Przygotujemy propozycję spektakularnego pokazu pirotechnicznego dla każdego budżetu. Jako jedyni na rynku świadczymy usługi wizualizacji komputerowej dzięki której klient nie tylko może zobaczyć swój widowiskowy pokaz pirotechniczny na miesiąc przed uroczystością, ale też ma możliwość wnoszenia własnych poprawek do scenariusza. W PyroTech chcemy dać naszym klientom jak najwięcej dlatego przygotowaliśmy szereg dodatków do pokazów pirotechnicznych dzięki której widowisko będzie jeszcze bardziej spektakularne i niezapomniane. Efekt “WOW!” gwarantowany!