Jednym z najsłynniejszych sylwestrowych pokazów fajerwerków jest ten organizowany w Londynie. Podczas show co sekundę niebo rozświetlają dziesiątki wystrzałów fajerwerków. By zachwycić publiczność, organizatorzy wykorzystują nawet race ze smakowo-zapachowymi chmurami. Przygotowanie takiego pokazu fajerwerków wiąże się jednak z niebagatelnymi kosztami w granicach 100 tys. funtów za minutę. Na szczęście nie trzeba wydawać aż tyle, by przygotować zapierający dech w piersiach pokaz pirotechniczny. By to zrobić, wystarczy zaangażować ekipę PyroTech.

Jeden z największych pokazów pirotechnicznych organizowanych na świecie. Ponad 100 tysięcy funtów na minutę wystrzeliwane w powietrze!

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsza impreza roku, czyli Sylwester. Jest to wyjątkowy wieczór, który często wspomina się później latami. Dla uczestników ważna jest doskonała, szampańska zabawa, wyśmienite jedzenie oraz wyjątkowy klimat przyjęcia. Jego momentem kulminacyjnym co roku są pokazy pirotechniczne. Jest to moment, na który czekają wszyscy. By jednak efekt był naprawdę oszałamiający do pokazu pirotechnicznego, który trwa zaledwie

kilka minut, trzeba przygotowywać się nawet tygodniami. Warto wiedzieć, że profesjonalne ekipy pirotechników, mają terminy zarezerwowane na kilka miesięcy przed imprezą. By skorzystać z usług najlepszych, trzeba się więc śpieszyć i liczyć z kosztami.

Sylwestrowy pokaz pirotechniczny na światowym poziomie

W Sylwestra korzysta się bowiem ze wszystkich dostępnych środków, tak by stworzyć spektakularne widowisko pirotechniczne i sprawić, że impreza będzie niezapomniana. Tego dnia można się bowiem pokusić o pokaz imponujących, kolorowych fajerwerków, a także rozbłyskujących efektów świetlnych, które podniosą rangę wydarzenia. Dodatkowo show warto zsynchronizować z muzyką, co znacznie podniesie jego atrakcyjność. Dobór sztucznych ogni na Sylwestra zależy jednak od kilku czynników. Jednym z ważniejszych jest oczywiście budżet, jednak same materiały wybuchowe można dopasować do charakteru miejsca oraz specyfiki imprezy.

Niebanalny pokaz fajerwerków na sylwestra

Przykładowo w miejscach położonych nad wodą można wykorzystać efekt fajerwerków odbijających się od tafli wody lub wystrzelić je z barki. Obecnie dzięki zaawansowanej technice można także przygotować pokaz, który będzie połączeniem efektów pirotechnicznych i laserów. Elementami, które uatrakcyjniają show, są także efekty sceniczne np. wytwornice ognia, płomienne iskry czy fontanny. Podczas pokazów możemy także wykorzystać innowacyjne materiały, takie jak silenty, czyli ciche fajerwerki, które wykorzystuje się nawet w miejskiej zabudowie.

Sylwestrowy pokaz fajerwerków tylko z PyroTech

Możliwości są nieograniczone, dlatego zajmujemy się przygotowaniem pokazu pirotechnicznego kompleksowo. Opracowujemy scenariusz widowiska, zabezpieczamy teren, a także dbamy o bezpieczny przebieg pokazu. Współpracując z doświadczoną ekipą pirotechników, masz także pewność, że dopełnione zostanę także wszelkie formalności na czele z pozwoleniami. By zorganizować spektakularne widowisko z fajerwerkami na Sylwestra, nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój termin.