Sylwester plenerowy w Łodzi to wyjątkowa impreza masowa, którą uwielbiają mieszkańcy miasta. Świętowanie nadejścia nowego roku na świeżym powietrzu stało się swojego rodzaju łódzką tradycją. Dziesiątki tysięcy osób ściągają na miejską imprezę sylwestrową w Łodzi ze wszystkich dzielnic i okolicznych miejscowości. Na uczestników wydarzenia, jak co roku czekać będzie moc wrażeń: koncerty, pokazy sztucznych ogni i wiele więcej. Podczas miejskiej imprezy sylwestrowej 2018/2019 zagrają zespoły i wokaliści z kraju i ze świata. Trwająca kilka godzin impreza miejska pozwoli na posłuchanie kilkudziesięciu wyjątkowych koncertów. Szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie sylwestra 2018/2019 w Łodzi? Sylwester plenerowy z pewnością pozwoli Ci przywitać nowy rok 2019 z pompą. Zmobilizuj swoich znajomych i wybierz huczną imprezę sylwestrową 2018/2019 w Łodzi.

Noc Sylwestrowa Łódź – pokaz pirotechniczny.

Gdzie odbędzie się Sylwester miejski w Łodzi w 2018 roku?

Imprezy sylwestrowe w Łodzi organizowane są na zmianę w kilku lokacjach. Należą do nich: plac przez Centrum Handlowym Manufaktura, Ulica Piotrkowska i nowy Dworzec Łódź Fabryczna. W ubiegłych latach łódzkie imprezy sylwestrowe były organizowane z wielką pompą. Mieszkańcy bawili się przy muzyce do białego rana. W repertuarze sylwestrowych koncertów miejskich każdy znajdzie coś dla siebie. Na zabawach króluje muzyka taneczna i rozrywkowa. Wśród wykonawców dających pełne energii koncerty znajdą się tacy, którzy zjednają sobie publiczność lubiącą cięższe brzmienia i gorące hity z popularnych rozgłośni radiowych. W tym roku sylwestrowy pokaz pirotechniczny będzie można zobaczyć w Manufakturze.

Dlaczego warto iść na miejski sylwester 2018/2019 w Łodzi?

Ostatnia noc roku to dobry czas, by pozwolić sobie na pełny luz i dobrą zabawę. Sylwestrowa noc w Łodzi to dobra okazja, by spotkać się z rodziną i znajomymi, wspólnie świętując powitanie nowego roku 2019. Na uczestników miejskiej zabawy sylwestrowej czeka moc wrażeń. Główną atrakcją sylwestra plenerowego w Łodzi będzie pokaz fajerwerków. Niebo nad miastem rozbłyśnie tysiącami barw. Organizacją pokazów pirotechnicznych zajmie się profesjonalna firma, która potrafi połączyć wybuchy, światło i dźwięk w wyjątkowe widowisko.

Sylwester 2018/2019 w Łodzi: impreza plenerowa organizowana przez miasto.

Miejsca zabawa sylwestrowa przyciąga osoby w każdym wieku. To bezpieczny event, na który mogą wybrać się rodziny z dziećmi, nastolatkowie oraz dorośli. Miejskie place pełne dobrej energii przyciągają osoby w każdym wieku. Jeśli nie masz planów na ostatnią noc roku 2018, rozważ uczestnictwo w sylwestrowej imprezie miejskiej.

Gdzie kupić fajerwerki na Sylwestrowa noc w Łodzi?

Zapraszamy do naszego sklepi i hurtowni fajerwerków! Ponad 3500 rodzajów materiałów pirotechnicznych. Obsługujemy klientów hurtowych, detalicznych orat internetowych. W naszej ofercie fajerwerków na Sywestra znajdziecie stki petard, rakiet, wyrzutni, zimnych ogni, wolkanów, rac czy dymów. W okresie Sylwestrowym jesteśmy otwarci 24h/dobę, jako jedyna hurtowania fajerwerków w Polsce! Po więcej szczegółów dot. naszego łódzkiego sklepu z fajerwerami zapraszamy pod link: https://pyro-tech.pl/sklep/