Realizowane przez nas pokazy nie są dla każdego.

Możesz rozważyć skorzystanie z naszych usług jeżeli:

 • lubisz sprawną i rzeczową obsługę,
 • nie interesują Cię zwykłe fajerwerki,
 • cenisz profesjonalizm i doświadczenie,
 • nie chcesz współpracować z amatorami,
 • nie poszukujesz “najtańszych fajerwerków”,
 • nie jesteś miłośnikiem tradycyjnych atrakcji,
 • zależy Ci na współpracy z wiodącą firmą pirotechniczną,
 • wolisz  być pewny “legalności” przeprowadzanej realizacji,
 • poszukujesz spektakularnej atrakcji na najwyższym poziomie.

 

Chodź dalej i …

 

Zobacz Dalej Nagrania i Fotografie z Ostatnich Realizacji

...Które Nie Oddają Wrażeń Nawet w Połowie : )

Pokaz Weselny z Pakietu Gold

Pokaz Weselny z Pakietu Individual

Weryfikacja terenu

 

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych pokazów fajerwerków, spełnienia wszelkich formalności oraz precyzyjnego doboru użytych ładunków przed każdym pokazem dokonujemy szczegółowej weryfikacji miejsca jego wykonywania. Jednak bardzo często zdarza się, że wykonywaliśmy wcześniej realizacja w proponowanym miejscu. Warto dodać, że działamy w całej Polsce!

 

Twój scenariusz

 

Uczestnicz przy tworzeniu scenariusza swojego weselnego pokazu fajerwerków. Dobierz kolory, intensywność, czas trwania, utwór muzyczny czy dodatki według własnych preferencji! Oglądałeś już nasze nagrania i chciałbyś zawrzeć coś w swoim pokazie? Omów wszystkie swoje propozycje i szczegóły pokazu z naszymi pirotechnikami. Wspólnie stworzymy widowisko, które z pewnością przewyższy Twoje oczekiwania!

 

Formalności

 

Dbając o Twój czas, zapewniamy dopełnienie wszelkich formalności związanych z wykonaniem pokazu fajerwerków. Współpracujemy i przekazujemy wymagane ustawowo informacje takim służbą jak Policja, Straż Pożarna czy Państwowa Agencja Żeglugi Powietrznej. Komplet dokumentacji techniczno-organizacyjnej ma zawsze zespół wykonujący Twój pokaz. Także… “wszystko dogadane”.

 
Dobrze, a teraz…

Dalej Zobaczysz Gotowe Pakiety Weselnych Pokazów

...Wybierz Jeden z Nich Lub Skomponuj Własny : )

Bronze
do 210 wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!
Silver (Pakiet Optymalny)
do 350 wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!
Rozmiar ładunków do 4″
Gold
do 530 wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!
Rozmiar ładunków do 6″
Do 5 miejsc odpalania
Individual
530+ wystrzałówna minutę
Dowolny podkład muzyczny
Nagłośnienie GRATIS!
Rozmiar ładunków do 8″
Do 8 miejsc odpalania
Ładunki cylindryczne
Zaawansowane sekwencje single shot’ów
Wizualizacja komputerowa
Przy projektowaniu weselnego pokazu fajerwerków kierujemy się jedną zasadą: ZAWSZE cały budżet przeznaczany jest na ładunki pirotechniczne, pozostaje tylko kwestia tego w jaki sposób je wystrzelimy. Znaczenie mają tutaj: intensywność wystrzeliwanych ładunków, ilość miejsc odpalania, stopień synchronizacji z podkładem muzycznym, rodzaj użytych ładunków pirotechnicznych itd… Zawsze robimy wszystko aby zmaksymalizować spektakularność widowiska. Uczciwość, niezawodność i dbałość o detale pozwoliły marce PyroTech stać się liderem branży pokazów pirotechnicznych. Można pominąć wybieranie pakietu i wskazać tylko budżet oraz czas trwania weselnego pokazu fajerwerków, a my stworzymy z tego maksymalnie spektakularne widowisko. Oczywiście czym większy budżet na minutę tym bardziej spektakularną realizację możemy przeprowadzić.

Przy każdym pakiecie zyskujesz:

 • nagłośnienie,
 • ubezpieczenie,
 • synchronizację z muzyką,
 • obsługę koncesjonowanej firmy,
 • obsługę min. dwóch pirotechników,
 • możliwość modyfikacji scenariusza,
 • powiadomienie odpowiednich służb,
 • zabezpieczenie i uprzątnięcie terenu,
 • profesjonalne ładunki pirotechniczne.

 

 

Autorski pakiet Individual:

Twój wymarzony pokaz wykracza poza przedstawione pakiety? Skomponuj z naszą pomocą swój autorski weselny pokaz fajerwerków. Skontaktuj się z nami, przedstaw swoją wizję, budżet oraz oczekiwania. Koszt pokazu z pakietu Individual uzależniony jest miedzy innymi od intensywności, czasu trwania, skomplikowania, rodzaju i ilości użytych ładunków pirotechnicznych.

 

 

Rezerwacja i dokonanie płatności:

Rezerwacji terminu pokazu dokonuję się poprzez odesłanie do nas umowy na weselny pokaz fajerwerków oraz wpłatę zadatku, który stanowi 30% wartości pokazu. Pozostałe wynagrodzenie jest płatne dopiero po pokazie, bezpośrednio pirotechnikowi, który przeprowadzał Twoją realizację.

 

 

Dodatkowy koszt dojazdu:

Koszty dojazdu pokrywają wyłącznie wydatki na paliwo. Obliczane są na podstawie odległości od Łodzi, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Zgodnie z wzorem: 0.9 x (odległość w km od Łodzi w jedną stronę) = koszt dojazdu w złotówkach.

 
 

Sprawdź Opinie Wystawione Przez Naszych Klientów

...Wszystkie Pochodzą z Naszej Strony Na Facebook'u : )

 
 
 
 

Może By Tak Jeszcze Bardziej Urozmaicić Twoje Wesele?

...Skorzystaj Z Naszych Dodatków Do Pokazu Fajerwerków : )

Serce z fontannami

 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować, że serce z fontannami sprawdzi się fenomenalnie. W dowolnym momencie trwania weselnego pokazu fajerwerków odpalamy ogromne serce w oprawie złotych fontann. Wspaniale sprawdza się jako tło do fotografowania pary młodej oraz gości. Niezwykle widowiskowy dodatek wywołujący okrzyki radości i potężny aplauz widowni.

 

VIP Start

 

Świecący przycisk w kształcie serca, specjalnie skonstruowany i zaprojektowany do weselnych pokazów fajerwerków. Po naciśnięciu wielkiego przycisku wybrana osoba lub osoby (np. para młoda) może samodzielnie rozpocząć widowisko. Doskonale sprawdza się podczas pokazów niespodzianek. Przycisk VIP Start sprawi, że widownia poczuję się integralną częścią weselnego pokazu fajerwerków.

 

Szpaler z fontann

 

Fontanny można zastosować w wielu momentach trwania przyjęcia. Najczęściej prowadzą parę młodą do tortu, przycisku VIP start lub innej niespodzianki. Czasem stanowią tło do weselnych fotografii lub oświetlają wjazd samochodu. Od kilku do nawet kilkunastu fontann inicjowanych w odpowiednich sekwencjach stwarza wyjątkowy nastrój i nadaje przyjęciu prestiżowego charakteru.

 

Bombowe serca

 

Wielkokalibrowe bomby pirotechniczne w kształcie serca. Konstruowane specjalnie na potrzeby naszej firmy. Doskonale pasuję do weselnych uroczystości. Niestety tego rodzaju efektu nie da się wkomponować w przedstawione wyżej pakiety ze względu na ich kosztowność. Najczęściej strzelane w wolniejszym fragmentach weselnych pokazów fajerwerków, aby widownia skoncentrowała się wyłącznie na tym efekcie.

 

Duża sztuka

 

Wielkokalibrowa cylindryczna bomba pirotechniczna. Potężny ładunek wybuchowy używany podczas największych festiwali pirotechnicznych na świecie. Ogrom wybuchu i efektu powala każdego obserwatora. Ładunek jest na tyle mocny, że wymagane są dodatkowe restrykcje dotyczące lokalizacji, ponieważ konieczne są: oddalenie się od widowni na ponad 200 metrów oraz wkopanie moździerza. Występuje fala uderzeniowa. Nieprzyjazne zwierzętom oraz alarmom w samochodach.

 

Płonące kształty

 

Dowolne słowo, litera, cyfra, logo… potrafimy rozpalić każdy kształt, w różnych kolorach i w każdym rozmiarze. Płonący efekt utrzymuje się przez minutę. Podana cena jest przykładowa i dotyczy jednej litery o wymiarach 1,5m x 1m. Najczęściej rozpalanymi kształtami są inicjały, serca, loga firm czy cyfry związane z rocznicą, urodzinami czy jubileuszem. Efekt jest na tyle intensywny, że ŻADNE (słowo honoru!) urządzenie optyczne poza ludzkim okiem nie dostrzeże pełnego efektu. 

 

Wodospad pirotechniczny

 

Utrzymujący się przez minutę efekty wodospadu iskier. Do zastosowania przy ścianach budowli, na specjalnych wysięgnikach w wolnej przestrzeni czy mostach jak na załączonej fotografii. Efekt pirotechniczny stwarza niesamowity bajkowy klimat dzięki czemu doskonale nadaje się do sesji fotograficznych czy nagrań. Podczas uroczystości weselnych najczęściej stosowany jako alternatywa do szpaleru z fontann czy ozdobienia wejścia/wyjścia z budynku.

 

Specjalistyczne nagłośnienie

 

Na świecie stosuje się określenie “pyromusical” czyli połączeniem muzyki oraz sztuki pirotechnicznej. To właśnie spojenie tych dwóch elementów sprawia, że realizowane przez nas pokazy często nazywa się dziełami artystycznymi. Dodatek ten umożliwia zastosowanie nagłośnienia używanego przez nas podczas dużych widowisk pirotechnicznych. Przeszywający ciało dźwięk maksymalizuje wrażenia.

 

Podwójny finał

 

Jak to w życiu bywa długo wyczekiwany finał potrafi podnieść emocje do maksimum. Zakończenie pokazu fajerwerków jest jego najefektowniejszym elementem. Dodatek ten umożliwia przeprowadzenia finału widowiska dwukrotnie bądź ze zdwojoną intensywnością. Kumulacja znacznej ilości ładunków pozwoli uzyskać nam piorunujący efekt załamania nieba, który z pewnością zakończy się aplauzem widowni.

 

Taniec w chmurach

 

Bajkowy efekt ciężkiego dymu to idealnie urozmaicenie pierwszego tańca pary młodej. Jest to idealny moment na zrobienie imponujących fotografii. Dodatek ten doskonale komponuje się z fontannami iskier. Musimy dodać, że wytworzenie ciężkiego dymu wiąże się z wyłączeniem wentylacji, najlepiej schłodzeniem pomieszczenia oraz zamknięciem drzwi. W dymie może poruszać się tylko para młoda. W przeciwnym wypadku po kilku minutach zmieni się w mgłę.

 

Pokaz z wody

 

Pokazy wykonywane z akwenów wodnych są zazwyczaj bardziej widowiskowe od tradycyjnych, ponieważ powstaje spektakularny efekt lustra fajerwerków w wodzie (jeżeli warunki sprzyjają). Dodatek jest zalecany jeżeli istnieje możliwość wykonania pokazu z akwenu wodnego lub jeżeli jest on jedynym miejscem, w którym można bezpiecznie przeprowadzić pokaz. Do realizacji pokazów fajerwerków z wody stosujemy specjalistyczne barki.

 

Teraz Wyślij Poniższy Formularz Lub Zadzwoń