Sylwestrowe zestawy fajerwerków są doskonałą alternatywą dla wysokobudżetowych pokazów pirotechnicznych. Oczywiście sam zestaw nie gwarantuje takich emocji jak pokaz przeprowadzony przez wyspecjalizowaną firmą (jak nasza 🙂 ), ale odpowiednio dobrany gwarantuje ponadprzeciętny efekt. Główną zaletą sylwestrowych zestawów fajerwerków jest to, że podpala się tylko jeden lont, a zestaw funkcjonuje nieprzerwanie od 3 do nawet 6 minut w zależności od ilości i intensywności wystrzałów fajerwerków. Technicznie rzecz ujmując jest to kilka połączonych pirotechniczne wyrzutni fajerwerków. Także zestawy do samodzielnego odpalania to praktycznie rzecz zestawy wyrzutni złożonych.

Czy mogę dobrać efekty mojego sylwestrowego zestawu fajerwerków?

Oczywiście, że tak. W naszej tegorocznej ofercie (do pobrania poniżej) znajduje się sześć zestawów fajerwerków. Pod każdym z nich zamieszone jest nagranie wideo prezentujące sposób działania wyrzutni złożonej. Konfigurować można długość trwania, kolorystykę fajerwerków, kaliber wystrzeliwanych ładunków czy kąt pod jakim rozpryskują się na niebie (pionowo, panoramiczne lub w mixie efektów). W tym miejscu warto zaznaczyć, że przed zakupem zestawu warto wybrać już miejsce,  z którego będą chcieli Państwo odpalać sylwestrowy zestaw fajerwerków i dobrać go pod kątem ukształtowania terenu czy odległości od samochodów i publiczności. Jeżeli decydują się Państwo na zestaw z efektami panoramicznymi potrzebna jest duża przestrzeń dookoła.

Kiedy zamówić sylwestrowy zestaw fajerwerków?

Zamówienia zbieramy do 29.12. Jednak czym bliżej sylwestra tym większe prawdopodobieństwo, że wyselekcjonowany przez Państwa zestaw fajerwerków został wyprzedany i nie znajduje się już na naszym magazynie. Z tego powodu rekomendujemy składać zamówienia jak najwcześniej. Potwierdzeniem jest wpłata zadatku w wysokości min. 30% po otrzymaniu faktury zadatkowej.

Kiedy dostarczycie moje zamówienie?

Najczęściej zestawy do samodzielnego odpalania rozwozimy na dwa lub jeden dni przed sylwestrem. Dostarczenie zamówienia w tym terminie zwiększa bezpieczeństwo przechowywania fajerwerków o tak dużej zawartości mieszanki wybuchowej. Oczywiście na życzenie klienta fajerwerki możemy dostarczyć w innym terminie lub można dokonać odbioru osobistego.

Ile kosztuje duży zestaw fajerwerków?

W naszej ofercie znajdują się zestawy sylwestrowe w przedziale cenowym od 600 zł do nawet 6000 zł. Ceny brutto. Cena uzależniona jes odt ilości wystrzałów, kalibru ładunku, efektu oraz długości trwania. Oczywiście wystawiamy faktury VAT. PyroTech jest jedną z największych hurtowni fajerwerków i firm świadczących usługi pirotechniczne na terenie kraju.