Zdjęcie z realizacji pokazu sztucznych ogni zorganizowanego na uroczystości weselnej w okolicy Bielsko-Białej.

Fajerwerki na wesele Bielsko-Biała

Czy to na terenie Bielsko-Białej czy w innym miejscu w Polsce – każde! wesele powinno obfitować w wyjątkowe atrakcje, które ucieszą tak Młodą Parę jak i przybyłych gości. Taka atrakcja to bez wątpienia pokaz fajerwerków! Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie – zaufaj nam!

Weselne pokazy sztucznych ogni

PyroTech organizuje profesjonalne, pokazy fajerwerków na wesele w Bielsko-Białej, a każdy z nich jest wyjątkowy! Zachwycają one jednogłośnie wszystkich gości zgromadzonych na przyjęciu weselnym.
Unikatowa choreografia petard, połączona z wybranym utworem muzycznym to element, który każdy z pokazów sztucznych ogni czyni jedynym w swoim rodzaju. Nasi doświadczenie pirotechnicy dbają o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu każdy pokaz fajerwerków jest misternie przygotowany. Nie ma mowy o błędzie! Z nami wszystko wypali!

 

Młoda para wraz z gośćmi podziwiała pokaz fajerwerków z tarasu sali weselnej.

Opracowywana przez nasz zespół atrakcja weselna, jaką jest pokaz fajerwerków to widowisko stworzone przy zachowaniu najwyższych, wymaganych norm bezpieczeństwa. W praktyce oznacza to, że sami znajdujemy miejsce, staramy się o otrzymanie pozwoleń od odpowiednich jednostek oraz sprzątamy elementy pirotechniczne po zakończeniu pokazu fajerwerków.
Ponadto, to co czyni nas niezawodnymi, to fakt, iż weselne pokazy sztucznych ogni organizowane przez naszą firmę są przygotowane tak, aby żadne warunki pogodowe, szczególnie te niekorzystne jak deszcze, czy burza z piorunami, nie zakłóciły przebiegu weselnego pokazu fajerwerków w Bielsko-Białej. W naszej dotychczasowej historii nie było jeszcze takiej sytuacji, abyśmy byli zmuszeni nieoczekiwanie odwołać pokaz sztucznych ogni z powodu niesprzyjających zjawisk pogodowych. Zapraszamy również do hurtownia fajerwerków PyroTech.

Pokaz fajerwerków na wesele koło Bielsko-Białej

Przedstawione materiały stanowiąc bezpośrednią relację z pokazu fajerwerków na weselu koło Bielsko-Białej, który mięliśmy przyjemność organizować i przeprowadzić. Organizatorzy wesela zdecydowali się na pokaz należacy do pakietu “Gold”. Choreografia pokazu fajerwerków ściśle synchronizowana z podkładem muzycznym. Wizualizacja pokazu została wcześniej zaprezentowana i zaakceptowane przez zleceniodawcę (jako usługa dodatowa), dzięki czemu mieliśmy pewność, że sprostamy oczekiwaniom.