Każdego roku w Opolu i okolicach nasze zespoły przeprowadzają blisko 10 weselnych pokazów fajerwerków.

Fajerwerki na wesele Opole

Fajerwerki na wesele w Opolu? Czemu nie! Myślisz, że pokaz pirotechniczny to niezapomniana, widowiskowa atrakcja dla gości i Pary Młodej? To idealnie! Nasza firma PyroTech organizuje widowiska pirotechniczne na różne okazje. Nie wachaj się, zostań naszym klientem już dziś!

Weselne pokazy sztucznych ogni

Marzysz o pokazie fajerwerków na weselu zorganizowanym przez profesjonalistów? Chcesz by w 100% wypalił? PyroTech w dziedzinie pirotechniki nie ma sobie równych! Spektakularne weselne pokazy sztucznych ogni w Opolu to nasza specjalność! Świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie!
Największą popularnością wśród klientów cieszą się pakiety pokazów sztucznych ogni. Każdy z nich to odmienna choreografia różnorodnych petard, których

Zdjęcie efektu pirotechnicznego z pokazu.

wystrzały synchronizujemy z muzyką. Utwór wybieramy sami lub jest to piosenka/składanka, którą wybiera Para Młoda. My wówczas dopasowujemy do niej wystrzały sztucznych ogni, tak aby w pełni oddać klimat utworu.
Pokaz pirotechniczny w wykonaniu PyroTech to gwarancja 100% bezpieczeństwa! Nie ma mowy o błędzie! Zadbamy o każdy szczegół! W trakcie pokazu pirotechnicznego na Twoim weselu możesz mieć pewność, że wszystko wypali, a nasz zespół dopełni wszelkich niezbędnych formalności – uzyska potrzebne pozwolenia, wybierze odpowiednie miejsce do wystrzału fajerwerków, a po wszystkim posprząta!
Niesprzyjające warunki pogodowe w trakcie weselnego pokazu pirotechnicznego tj. burza, deszcz są nam niestraszne! PyroTech zorganizuje Twój pokaz sztucznych ogni nawet nawet, kiedy pogoda nie będzie sprzyjać,wieć możesz mieć pewność, że atrakcja się odbędzie i przebiegnie bez zakłóceń!

Pokaz fajerwerków na wesele koło Opola

Udostępniamy Państwu materiał fotograficzny z pokazu sztucznych ogni, jaki odbył się na na weselu koło Opola! Pokaz pirotechniczny, należący do pakietu „Individual” przeprowadziliśmy w Dworze Korona Karkonoszy . W jego skład wchodzi choreografia pokazu fajerwerków do utworu Harry Edison. Ostateczna wizualizacja weselnego pokazu fajerwerków, będąca efektem końcowym naszej pracy, została oddana do wglądu organizatorom. Uzyskaliśmy 100% akceptację i pozytywne opinie!

Ujęcie z pokazu pirotechnicznego na weselu w Opolu.

Atrakcje weselne w Opolu z użyciem fajerwerków

Szeroka oferta naszej firmy PyroTech obfituje w różnorodne, oryginalne weselne atrakcje. Przygotowujemy standardowe pokazy pirotechniczne ale również i inne wspaniałe, niepowtarzalne atrakcje! Do jednej z nich należy dym – przypominający mgłę (tzw. Ciężki dym), z którego Pary Młode bardzo często korzystają w trakcie trwania pierwszego tańca. Szpaler z fontann, wielkie czerwone serce zbudowane z punktów pirotechnicznych, fontanny iskier to zjawiskowe produkty, które cieszą zarówno starszych jak i młodszych widzów, nadają się na każdą okazję i każde warunki!
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą już dziś! Świat fajerwerków od PyroTech stoi przed Tobą otworem!