Fajerwerki na wesele Radom

Pokazy pirotechniczne to atrakcja, na którą decyduje się coraz więcej ludzi. Dzięki swojej niedużej cenie oraz widowiskowości zdobywają one coraz większą popularność na całym świecie. Nic w tym dziwnego bowiem pokaz sztucznych ogni na wesele w Radomiu to wspaniała atrakcja dla Ciebie. Firma PyroTech przygotowała ofertę, która na pewno przypadnie do gustu każdemu zainteresowanemu pokazem pirotechnicznym na wesele w Radomiu. Fajerwerki idealnie sprawdzają się jako niespodzianka dla pary młodej, nietypowy prezent na pewno pozostanie w pamięci wszystkim gościom oraz Młodym.

Weselne pokazy sztucznych ogni

Nasza Firma indywidualnie podchodzi do każdego z klientów. Dbamy o to, aby Twój weselny pokaz fajerwerków w Radomiu był przygotowany starannie w oparciu o Twoje uwagi. Każdy nasz klient ma bowiem możliwość brania udziału w tworzeniu unikalnego scenariusza, ponadto świadczymy usługi wizualizacji komputerowej, dzięki której masz możliwość zobaczyć swój Pokaz pirotechniczny na wesele, na miesiąc przed jego realizacją.

Spektakularna niespodzianka na wesele

Twój bliski bierze ślub? Spraw mu najlepszą w swoim rodzaju niespodziankę, o jakiej pomarzyć mogą największe gwiazdy Hollywood. Nasza oferta przygotowana jest tak, aby zadowolić każdego. Najtańszy z pokazów wyróżnia się bardzo niską ceną, jaką  jest tylko 1800 zł! Firma PyroTech to nie tylko pokaz fajerwerków w Radomiu, to także szereg dodatków, które jeszcze bardziej uhonorują ten wyjątkowy dzień.

W naszej ofercie znajdziecie takie dodatki jak VIP Start. Jest to duży czerwony przycisk w kształcie serca, którym Para Młoda rozpoczyna swój spektakularny pokaz sztucznych ogni. Dodatek ten idealnie sprawdza się podczas niespodzianki weselnej. Jednym z najciekawszych dodatków jest “Taniec w chmurach“. Nazwa ta idealnie obrazuje owy dodatek bowiem, dzięki ciężkiemu dymowi cała sala zamienia się w obłok, na którym Para Młoda wykonuje taniec.

Weselny pokaz fajerwerków Radom

Zapraszamy do obejrzenia przygotowanego przez naszą firmę pokazu fajerwerków na wesele koło Radomia. Jest to dwuczęściowy pokaz do utworu muzycznego wybranego przez Młodą Parę. Fajerwerki odpalane są z trzech różnych lokalizacji, dzięki czemu pokaz zyskał wrażenie panoramiczności. Weselny pokaz sztucznych ogni koło Radomia pochodzi z pakietu Gold w naszej ofercie. Złożony jest z licznej ilości pojedynczych ładunków, a także kulistych bomb pirotechnicznych o kalibrze do 4″.