Fragment pokazu pirotechnicznego zrealizowanego w okolicy Rybnika.

Fajerwerki na wesele Rybnik

Wesele obfitować powinno w ciekawe atrakcje, cieszące tak gości jak i Młodą Parę. Im bardziej spektakularne będą tym na dłużej zapadną w pamięci. Taka nietuzinkowa atrakcja to fajerwerki na wesele! W Rybniku, jak i całej Polsce pokazy sztucznych ogni od PyroTech są bardzo efektownym widowiskiem!

Weselne pokazy sztucznych ogni

Firma PyroTech organizuje widowiskowe weselne pokazy pirotechniczne na terenie Rybnika i okolic. Zachwycają gości jak i Młodą Parę! Nasza bogata oferta weselna zawiera pakiety pokazów fajerwerków. Klienci mogą wybrać opcję w pełni dopasowaną do indywidualnych potrzeb czasowych, jak i cenowych.
Pokazy fajerwerków na weselu w Rybniku to główna atrakcja przyjęcia weselnego, która urozmaica jego przebieg! Unikatowa choreografia petard zsynchronizowana z wybranym przez Parę Młodą utworem muzycznym.
Atrakcja weselna, jaką stanowi pokaz sztucznych ogni autorstwa naszej firmy PyroTech to widowisko, które przebiega przy zachowaniu wszelkich wymaganych norm bezpieczeństwa. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, oferujący kompleksowe usługi, związane z przeprowadzeniem fajerwerków na weselu w Rybniku! Profesjonalnie podchodzimy do organizacji każdego pokazu pirotechnicznego, bo sami znajdujemy miejsce, staramy się o otrzymanie wszelkich pozwoleń od odpowiednich jednostek oraz sprzątamy elementy pirotechniczne po zakończeniu pokazu.
Weselne pokazy sztucznych ogni od PyroTech organizowane są tak, aby nie zakłóciły ich przebiegu niekorzystne warunki pogodowe. Deszcze, czy burza z piorunami, to dla nas żadna przeszkoda! Nigdy nie zdarzyło się jeszcze, abyśmy odwołali pokaz sztucznych ogni z powodu złej pogody.

Fotografia z pokazu fajerwerków na weselu w Rybniku

Pokaz fajerwerków na wesele koło Rybnika

Naszym klientom prezentujemy efektowny pokaz fajerwerków na wesele w okolicy Rybnika. Przeprowadzony został w Kryształowym Dworku. Pokaz pirotechniczny, który wybrała Para Młoda należał do pakietu “Gold” na który składa się choreografia petard i podkładu muzycznego autorstwa Alan Walker’a. Ostateczną wizualizacja pokazu pirotechnicznego skonsultowano z organizatorami. Mamy więc pewność, że spełniliśmy jego wszystkie oczekiwania!

Atrakcje weselne w Rybniku z użyciem fajerwerków

Nasza firma PyroTech nie zajmuje się tylko i wyłącznie organizacją pokazów! W naszej ofercie są dostępne również inne nietypowe atrakcje weselne z użyciem rozmaitych, sztucznych ogni, które wprawiają w zachwyt weselnych gości. Do jednej z takich atrakcji zalicza się tzw. ciężki dym, imitujący mgłę. Pozostałe atrakcje takie jak szpaler z fontann, wielkie czerwone serce zbudowane z punktów pirotechnicznych, fontanny iskier bez wątpienia będą świetnie prezentowały się solo lub mogą być wstępem do weselnego pokazu fajerwerków.
Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą atrakcji pirotechnicznych, bo jeśli fajerwerki w Rybniku to tylko od PyroTech!