Weselne pokazy fajerwerków Toruń

Fajerwerki na weselePokazy fajerwerków na weselach w Toruniu to atrakcja, na którą decyduje się coraz większa ilość organizatorów wesel, w tym przyszłych Młodych Par. Dzięki swojej spektakularności są często uważane za główne atrakcje weselne pozostające w pamięci wszystkich zaproszonych gości na długie lata.

Sztuczne ognie na weselu

Sztuczne ognie na weselu w formie pokazu to wyjątkowy spektakl łączący choreografię pirotechniczną z wybranym utworem muzycznym. Połączenie niezwykłego widowiska rozświetlającego toruńskie niebo z ożywiającą lub klimatyczną muzyką wprowadza obserwatorów w wyjątkowy klimat, wprawiając ich w stan szczęścia, a nawet wzruszenia.

Tworzone przez nas weselne pokazy sztucznych ogni mogą być świetnym pomysłem na podziękowanie gościom za przybycie lub na odwrót, gdyż coraz częściej spotykamy się z organizacją pokazu w formie niespodzianki dla Pary Młodej.

Weselne atrakcje z użyciem fajerwerków

Na weselu oprócz tradycyjnego pokazu fajerwerków znajdzie się również miejsce na inne atrakcje z wykorzystaniem pirotechniki. Najpopularniejszą nietypową atrakcją, która przyozdobi pierwszy taniec jest ciężki dym, tworzący niezwykle bajkowy klimat. Często wybieraną atrakcją na wesela w Toruniu jest także szpaler z fontann, czy fontanny iskier. Szpaler przepięknie rozświetli drogę Państwa Młodych do pokazu fajerwerków lub do miejsca wesela, natomiast fontanny iskier mogą być świetnym dodatkiem do pierwszego tańca lub ozdobą podczas krojenia tortu.

W przypadku dodatków do pokazu fajerwerków znajduje się np. przycisk VIP Start za pomocą którego Młoda Para samodzielnie może rozpocząć weselny pokaz sztucznych ogni, a także bombowe serce, czyli wielka bomba pirotechniczna wybuchająca w kształcie serca, która w Toruniu robi niezwykłą furorę.

Więcej dodatków i informacji o naszych pokazach znajdą Państwo w naszej ofercie – pokazy fajerwerków na wesele.