Finał pokazu pirotechnicznego przeprowadzonego na weselu w Tychach.

Fajerwerki na wesele Tychy

Jesteś fanem fajerwerków? Dla Ciebie pokaz sztucznych ogni to najlepsza atrakcja wesela w Tychach? Jesteś zdania, że taki pokaz sztucznych ogni zachwyci przybyłych gości i Parę Młodą? My również! Fajerwerki to atrakcja, którą zapamiętają na długo! Pozwól nam zorganizować dla Ciebie weselny pokaz pirotechniczny Twoich marzeń!

Weselne pokazy sztucznych ogni

Szukasz profesjonalistów w dziedzinie pirotechniki? Chcesz, aby pokaz fajerwerków na Twoje wesele wypalił w 100%? Firma PyroTech organizuje najlepsze i najbardziej spektakularne weselne pokazy sztucznych ogni w Tychach! Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu pirotechniki, a nasz doświadczony zespół sukcesywnie poszerza je o nowe, nietuzinkowe atrakcje.
Wyjątkową atrakcją, która wśród klientów cieszy się największą popularnością, są pakiety pokazów sztucznych ogni. Składają się one z choreografii z wykorzystaniem naszych różnorodnych petard, których wystrzały synchronizujemy odpowiednio do tempa muzyki. Ponadto każda Para Młoda może wybrać swój ulubiony muzyczny kawałek, a my dopasowujemy do niego wystrzały sztucznych ogni, tak aby w pełni oddać klimat utworu.

Wachlarz, efekt pirotechniczny. Ujęcie pochodzi z weselnego pokazu fajerwerków zrealizowanego w Tychach.

Pokaz pirotechniczny w wykonaniu PyroTech jest 100% bezpieczny! Zadbamy o każdy szczegół w trakcie pokazu pirotechnicznego na Twoim weselu! Nasz zespół dopełni wszelkich formalności – zadbamy o uzyskanie potrzebnych pozwoleń, wybierzemy odpowiednie miejsce do wystrzału fajerwerków, a po wszystkim posprzątamy!
Niesprzyjające warunki pogodowe w trakcie pokazu tj. burza, deszcz to dla nas żadna przeszkoda! Powierzając PyroTech organizację swojego pokazu sztucznych ogni, możesz mieć pewność, że przebiegnie i odbędzie się on bez zakłóceń!

Pokaz fajerwerków na weselu koło Tych

Prezentujemy Państwu relację z weselnego pokazu fajerwerków, jaki odbył się na weselu w okolicach Tych! Ten pokaz fajerwerków na wesele, należący do pakietu „Silver” przyprowadziliśmy w Hotel Restauracja Biały Dom . W jego skład wchodzi choreografia fajerwerków do utworu Annie Lennox. Wizualizacja weselnego pokazu fajerwerków, będąca efektem końcowym naszej pracy, została oddana do ostatecznego wglądu organizatorom, abyśmy mięli pewność, że o to chodziło i że jest ok!

Atrakcje weselne w Tychach z użyciem fajerwerków

Bogaty asortyment naszej firmy PyroTech zawiera w sobie rozmaite, oryginalne weselne atrakcje. Dla naszych klientów, oprócz pokazów fajerwerków, przygotowane mamy również inne wspaniałe, niepowtarzalne atrakcje! Dym – imitujący mgłę, z którego Pary Młode korzystają w trakcie pierwszego tańca, szpaler z fontann, wielkie czerwone serce zbudowane z punktów pirotechnicznych, fontanny iskier, które cieszą zarówno starszych jak i młodszych widzów to tylko nieliczne z naszych produktów! Gwarantujemy, że każdy z nich wprowadzi w zachwyt!
Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś!