Fajerwerki na wesele Wrocław

Fajerwerki na wesele Wrocław
Fajerwerki na wesele Wrocław

Sztuczne ognie to atrakcja, które największe powodzenie ma w okresie Sylwestra, jednakże w ostatnich latach przepiękne pokazy fajerwerków to świetny pomysł na ozdobienie weselnej nocy. Romantyczny pokaz sztucznych ogni jest nietypową atrakcją weselną, na którą zdecyduje się coraz więcej Młodych Par oraz organizatorów ślubnych.

Nasza firma zajmuje się organizowaniem i przeprowadzeniem wyjątkowych pokazów pirotechnicznych na weselach we Wrocławiu, jak i w całej Polsce. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia, gdyż fajerwerki, a ściślej mówiąc pokazy fajerwerków to nasza pasja, która w połączeniu z ogromną wiedzą oraz doświadczeniem, gwarantuje najwyższej jakości weselny pokaz sztucznych ogni.

Weselne pokazy sztucznych ogni

Organizowane przez nas weselne pokazy sztucznych ogni to niezwykłe widowiska, które wzruszają do łez każdego obserwatora. Fajerwerki na weselu we Wrocławiu to doskonała synchronizacja wybuchających sztucznych ogni z wybranym utworem muzycznym. Taki spektakl będzie widowiskową atrakcją zarówno dla Młodej Pary, jak i wszystkich zgromadzonych na weselu gości.
W naszej ofercie posiadamy różnorodne pokazy fajerwerków, dlatego każdy klient może dobrać opcję, która odpowiada jego preferencjom czasowym i cenowym.

Fajerwerki i dodatkowe atrakcje

Nasze pokazy fajerwerków na wesele to nie tylko sztuczne ognie, ale również inne dodatki, które sprawią, że każde wesele we Wrocławiu będzie pełne niespodzianek i atrakcji. Młodym parom na pierwszy taniec serdecznie polecamy ciężki dym, który stworzy wyjątkową zapierającą dech w piersiach atmosferę, idealną pod romantyczną choreografię taneczną. Oprócz ciężkiego dymu Warto zwrócić uwagę na szpaler z fontann lub fontanny iskier. Szpaler z fontann będzie świetną atrakcją ozdabiającą drogę do weselnego pokazu pirotechnicznego, natomiast fontanny iskier rewelacyjnie sprawdzą się do dekoracji zarówno podczas pierwszego tańca, jak i krojenie tortu. Ponadto w swojej ofercie posiadamy wielkie czerwone serce zbudowane z punktów pirotechnicznych, które swoim blaskiem rozgrzeje serca wszystkich zgromadzonych na weselu we Wrocławiu gości.

Więcej informacji o naszych weselnych pokazach fajerwerków oraz innych dodatkach pirotechnicznych znajdziesz w naszej ofercie.

Weselny pokaz fajerwerków Wrocław

Zapraszamy do obejrzenia naszego weselnego pokazu fajerwerków koło Wrocławia (Pałac Brunów). Pokaz składa się z fajerwerków odpalonych w trzech różnych lokalizacjach w akompaniamencie wybranego podkładu muzycznego. Stworzony pokaz cechuje się dużą intensywnością oraz niebanalnym użyciem rzymskich ogni, fontann oraz wyrzutni zwanych wachlarzami.